אשמח אם תוכלו לעזור לי =]

סיון 14

New member
אשמח אם תוכלו לעזור לי =]

שלום אני מאוד מתלבטת לאיזה תיכון ללכת, אם יודע לכם על תיכון באזור המרכז שעוסק בנשא טבע, וסביבה אשמח אם תרשמו לי פרטים תודה רבה סיון

liorhikri1991

New member
בעיקרון...

את מתכוונת לנושא הטבע והסביבה,נכון?! כי אם כן,אז זה בעייתי,כי לפי דעתי כמעט שאין כאלה,ואם יש אז זה ברמה נמוכה. הדבר הקרוב ביותר לנושא,זה מדעי החיים/מדעים מדוייקים-ביולוגיה,כימיה,ביוטכנולוגיה,ביוכימיה וכו'. את מעוניינת ללמוד חלק מהמקצועות שרשמתי,כי אם כן יש לי המלצה,ובנוגע לשאלתך,אני לא בטוח ששמעתי על בגרות בנושא הטבע והסביבה.

liorhikri1991

New member
סבבה...

על חקלאות שמעתי,אבל זה קצת מוזר,וזה כמובן בכל בתי הספר של המסוממים וכו'

סיון 14

New member
תודה לכל העונים

אממ אני מעוניינת ללמוד בעיקר ביולוגיה ומדעים , אשמח אם תוכל לשלוח לי המלצה על מקום סיון

liorhikri1991

New member
באיזו עיר את גרה?

כי אחרי הכל המרכז הוא די ענקי... ובעיקרון בכל תיכון יש מגמת ביולוגיה ושער המדעים

סיון 14

New member
אממ אני גרה באזור פתח תקווה-יהוד

אבל אני מחפשת תיכון שהוא יותר ממגמת ביולוגיה ומדעים, שמעתי על תיכונים כאלו באזור תל אביב אבל אני לא מוצאת שום מידע =[ אם יש תיכונים ממש טובים אז אני גם אשמח להמלצות =] תודה סיון

liorhikri1991

New member
אני מנסיוני...

הייתי ממליץ לך על התיכון שלי,עמל ב' בפתח תקווה. למגמת ביוטכנולוגיה,שלדעתי הוא נושא מאוד מעניין,ולומדים שם בנוסף,ביולוגיה/כימיה+ביוכטנולוגיה+פיזיקה. אם תרצי הרחבה אשמח לתת.

shir92

New member
ראיתי בכרטיס האישי

והבנתי לפי גילך שאת לומדת בכיתה ט'. השאלה אם את מוכנה ללמוד בבית ספר המרוחק מאזור מגורייך אך עדיין נחשב כאזור המרכז.

סיון 14

New member
השאלה כמה רחוק

ואיזה תיכון אם זה תחום שאני ממש אוהבת אז כן .. אממ אני לומדת בכיתה ט' אני גרה בערך כ-20 דקות נסיעה מפתח תקווה . אממ עם תוכלי להמליץ לי על תיכון לטבע או משהו בסיגנון אני ישמח =] תודה רבה, והמשך יום מעולה סיון =]

shir92

New member
כרגע אני לא כ"כ יודעת...

אני גרה באזור המרכז - באזור של ת"א-חולון. איך האזור הזה? את תוכלי לבוא כל בוקר עד האזור הזה?

shir92

New member
לגמרי ../images/Emo45.gif

לכן היה חשוב להגדיר קצת מעבר ל ' אזור המרכז'
אני לומדת ביוטכנולוגיה וכימיה&ביולוגיה&פיסיקה (כרגע בכיתה י'). בשנה הבאה אלמד (מקצועות חובה) ביוטכנולוגיה&ביוכימיה&כימיה... ואבחר בין ביולוגיה לבין פיסיקה מה ברצוני להמשיך ללמוד. אני במגמת ביוטכנולוגיה בכיתה מדעית (הבית ספר הוא לא בית ספר כמו שהגדרת אך יש בו כיתה טכנולוגית-מדעית המחולקת ל-2 מגמות...). שמחתי לעזור (או לפחות לנסות
).

סיון 14

New member
תיכון לסביבה זה טיפה אחרת

לומדים שם יותר על חיות ואקולוגיה וגם יוצאים יותר לטיולים, לא מצאתי תיכון כזה, מצאתי פנימייה כזאת בשדה בוקר .. אממ אני לומדת בחטיבה בשוהם

liorhikri1991

New member
שמעתי על המקום הזה דברים זוועתים...

אני מכיר לפחות 15 אנשים חכמים מאוד שפשוט ברחו משם ועברו או לחטיבה שהייתי בה(בתקופה שהייתי בחטיבה) או אפילו השנה בתיכון.

למעלה