אשכול מרוכז לקדם אירוויזיון ישראל.

רמי אב

New member
אשכול מרוכז לקדם אירוויזיון ישראל.

אפשר להיות רגוע,
אתמול יום שבת, בערוץ קשת 12,
קצת אחרי שהתחילה התוכנית נינגה ישראל, הראו פרומו של בקרוב של הכוכב הבא לאירוויזיון,
אז אני מנחש שאולי בעוד שבועיים , התוכנית הזאת תשודר :)

רמי אב

New member
הולך להיות מעניין בכוכב הבא

המתמודדת כתריה, שנחשבת למועמדת לניצחון בריאליטי המוסיקה של רשת, נבחנה בלי לקבל אישור מההפקה ל"כוכב הבא" של קשת, כך נודע ל›ישראל היום›. כתריה, * ,22‬ מגיעה מקהילת הכושים העבריים בדימונה. כיום היא עובדת במאפייה בתל אביב. היא נחשבת לזמרת הבולטת והמדוברת ביותר של ›דה פור› ומסומנת לניצחון. עם זאת, בשבוע שעבר היא התייצבה לאודישן בתוכנית המתחרה, מול השופטים של ›הכוכב הבא›. שירי מימון, השופטת החדשה בתוכנית, זיהתה את כתריה ושאלה אותה על המעבר מ›דה פור›. כתריה השיבה: ›אני אוספת חוויות›. על פי החוזה, כתריה לא יכולה להשתתף בשתי תוכניות מתחרות בו בזמן, ולא יכולה להתחרות בתוכנית אחרת במשך שנתיים מיום שידור הפרק האחרון בכיכובה, ומהלך זה הוא הפרה של החוזה. כידוע, בכל התוכניות משתתפים זמרים שהשתתפו בתוכניות מוסיקה אחרות, אבל זו הפעם הראשונה שזה קורה בו בזמן ועוד בין גופי שידור המתחרים ביניהם. כעת מעניין יהיה לראות אם רשת ינסו למנוע את השתתפותה של הזמרת או יפתחו נגדה בהליכים. מרשת נמסר בתגובה: ›לא נעשתה פנייה שכזו ולכן גם לא ניתן אישור. הסוכנים ועורכי הדין שמלווים אותה בכל צעד לא פנו עד כה בנושא›. מהפקת "הכוכב הבא" נמסר בתגובה: ›משתתפי העונה החדשה ייחשפו בפרקי האודישנים של 'הכוכב הבא' שישודרו בקשת * 12‬ בקרוב".

במילים אחרות, ברשת 13 נראה להם שכתריה לא ניסתה להתחרות בתוכנית של הכוכב הבא, אבל יש הבדל בין לא נראה לבין בטוח שלא, לפי דעתי בנושא הזה חברת רשת עשתה הסכם עם חברת קשת , לתת גם לכתריה הזדמנות לייצג את ישראל באירוויזיון, שזה לטובת המדינה, ולא רק לטובת חברת קשת, וגם אם חברת רשת לא מסכימה שכתריה תתחרה בתוכנית של הכוכב הבא והיא תדע שכתריה התחרתה שם, אז נראה לי שיש לכתריה אנשים שיעזרו לה במה להגיד לחברת רשת כדי שכתריה כמה שפחות תיפגע מזה.
מאת ערן סוויסה.

למעלה