אשכול הפאדיחות..

הילי M 16

New member
אשכול הפאדיחות..

אנשים לפעמים נדמה לי שיש בפורום הזה יותר מידי אקטואליה פוליטיקה ורצינות יתר.. לא שאני מזלזלת בזה ח"ו אבל חשבתי לעצמי שאולי כדי שפעם אחת יצחקו פה אנשים ואם לא יצחקו אז לפחות שיחייכו לכן אני קוראת לכם ומזמינה אותכם בזאת להצטרף לאשכול הפאדיחות ושכל אחד יספר פאדיחה שקרתה לו לא מזמן (אם בכלל..) אז מצפה לתגובות אפילו מהירות.. שחקו אותה אנשים..

קהילתון

New member
לעלל בדיחותיו של הגשש החרדי הרב..

לסרי .יעלה יותר מחיוך על פניך. ואפ` עלול לגרום לגזים של צחוק! ואולי תיתני את הס`פתח.של הפדיחות.זה יתן יותר חשק להיזכר בפדיחות שאנו מנסים לישכוח!

בתום לב

New member
אז ככה

זה היה לפני כמה שנים: קבעו לי פגישה עם בחורה ליום רביעי ולי היה זכור שזה יום שלישי.אקיצער ביום שלישי בשמונה וחצי דפקתי על דלת המשפחה... האמא פתחה לי ופשוט לא הבינה מה אני רוצה מהחיים שלה,התחלתי לגמגם משהו... והיה ביזיון ענקקקק.אין לכם מושג איך הרגשתי. מאז אובססיבי נורא והשדכנים לא מבינים למה אני מתקשר 3 פעמים ביום הפגישה לברר למתי בדיוק ניקבעה הפגישה

בתום לב

New member
ועוד משהו חמוד

כשהייתי בשיעור א`,למדתי בישיבה בה למדו כ- 250 בחורים.בוקר אחד התפללתי שחרית במנין ליד הישיבה בשעה מאוחרת.בסוף התפילה רצתי במהירות לבהמ"ד (השעה היתה כבר רבע לעשר) איך שהגעתי ללובי שלפני בהמ"ד,הורדתי במהירות את הכובע והחליפה וניכנסתי לשטייגען עם חברותתי.אני צועד לי מעדנות בבהמ"ד ואני מרגיש שכולם מסתכלים עלי.חשבתי שאני פראנואיד ולא התיחסתי.כשהגעתי למקומי פתחתי את הגמרא ורציתי להתחיל לילמוד,אבל שמעתי ציחקוקים ודיבורים ושקט שהשתרר פתאום. לאחר כמה דקות שניראו כנצח,ניגש אלי בחור ואמר לי שאין לי כיפה על הראש.... היא נישארה בתוך המגבעת....

שירו לו

New member
אז מה הקשר שצחקו עליך

הם לא היו מספיק חכמים להבין ששכחת ולהגיד לך זאת?

גם לי קרתה כזו פדיחה...

אחרי התפילה אז הראש ישיבה שלי מוסר שיעור של כמה דקות באקטואליה בקיצור אני רואה שכל פעם הוא שם את היד שלו כזה על הראש שלו ומסמן משהו בכיון שלי הסתכלתי מסביב ולא הבנתי למי הוא מסמן אז שפתאום קלטתי שזה אני בעצמי הוא מסמן לי שאין לי כיפה על הראש... אהבתי אצלו שהוא לא אמר בקול.. וביגלל שאני יושב ממש מאחורה אז לא שמו הכי לב..

הילי M 16

New member
אז אני אתן את הסיפתח

ואתם תמשיכו מכאן כמו גדולים.. זה היה בסוף שנה שעברה בסוף שנת הלימודים שלי סיום בית ספר תיכון כיתה י"ב.. יצאתי עם חברות שלי מחוץ לבנין בית הספר וצחקנו ורקדנו ו"השתגענו" שם כמו שצריך אתם יודעים בכל זאת סיום בית ספר.. בקיצור.. אחת החברות החליטה שהגיע הזמן להשפריץ קצת מים אחת על השניה אז השתתפתי בשיגעון הילדותי האחרון שלי עלי אדמות והצתרפתי לזרם מה שקרה זה.. שעליתי לחלון שמעל הכניסה לבניין וראיתי ראש בלונדיני מתקרב לפתח יציאת הבניין במטרה לצאת החוצה אז חשבתי שזאת חברתי מהשיכבה ופשוט פוצצתי עליה שקית מלאה במים במטרה לשתף אותה בשיגעון האחרון ולהעלות חיוך על פרצופה ברגע שנחת על הראש הבלונדיני שקית המים כל חברותי נהיו בשקט ולא הבנתי מדוע כשנוכחתי לדעת מי היה הראש הבלונדיני המהלך נתקפתי הלם הלוא היתה זו לא אחרת מאשר מורתי היקרה המורה לתנ"ך שידועה באכזריותה כלפי התלמידות מיד החלפתי צבעים וכמעט איבדתי את עשתונותי מרוב פדיחה ובושה ורציתי לקבור את עצמי באדמה!! כמובן שאח"כ ספגתי עונש קשה במיוחד שגרם לי להגיע להחלטה שיותר בלי נדר אני לא משתתפת בשיגעונות מסוג זה..

קהילתון

New member
זה כניראה עונש על אכזריותה.לזה..

קוראים שליחות מן השמים!לא רע בכלל

נתי101

New member
חבל.

צריך מידי פעם להוציא קצת מרץ. זה חיובי. אז מה אם מורה נפגעה. היא בן אדם. לא מלאך.

החפק

New member
פדיחה...

הלכתי בליל שישי האחרון לכתול. אחרי שגמרתי להתפלל. יצאתי לרחבה למעלה. ואז אני רואה חבר הולך עם בגדי שבת ועניבה, ולידו הולכת בחורה גם עם בגדי שבת, אני היתי בטוח ללא ספק שהוא יתראס, ואני לא ידועה, ואם אני לא יגיד מזל טוב זה פדיחה. אז ניגשתי עליו, ואני מחבק אותו ונתן לו שני נשיקות, ואז הוא אמר לי באוזן יהא מפגר זה אחותי חזרנו מחתונה....... מה תגידו פדיחה או לא?

בתום לב

New member
חביב

אבל לחבר שלי היה משהו הרבה יותר גרוע,הוא ראה חבר מסתובב עם בחורה והיה בטוח שהתארס וההוא סה"כ היה בפגישה ראשונה.והוא ניגש אליו במזל טוב ענק מלווה בשתי נשיקות.וההוא רצה ליקבור את עצמו באדמה

החפק

New member
פדיחה...

הלכתי בליל שישי האחרון לכתול. אחרי שגמרתי להתפלל. יצאתי לרחבה למעלה. ואז אני רואה חבר הולך עם בגדי שבת ועניבה, ולידו הולכת בחורה גם עם בגדי שבת, אני היתי בטוח ללא ספק שהוא יתראס, ואני לא ידועה, ואם אני לא יגיד מזל טוב זה פדיחה. אז ניגשתי עליו, ואני מחבק אותו ונתן לו שני נשיקות, ואז הוא אמר לי באוזן יהא מפגר זה אחותי חזרנו מחתונה....... מה תגידו פדיחה או לא?

קהילתון

New member
האדום שבאדום!(לא ליצחוק עלי)

קרה לפני זמן מה. היגיעו לישיבה תורמים חשובים וסגל רבנים נכבד מידידי הישיבה. לרגל ציון שנה 10 לקיום הישיבה.וכך נקראו מס` בחורים לדבר בפני האצולה הנכבדת. ושאר בני הישיבה.בהגיע זמני לעמוד ולדבר. מרוגש ומבולבל.אח`הכ אנני מורגל לכזה ציבור.שבוחן אותך מכף רגל ועד ראש. אך החילותי בדברי ולתנוחה טובה יותר אחזתי בבקבוק יין שהונח על השולחן.והנה תוך כדי דברי הנפתי ידי אל על.לפתע בום תרח..הבקבוק נישמט ונפל על יושבי "המיזרח"ובן השאר גם תורמי הישיבה זכו למנת אפים... וביגדים ניצבעו בין רגע באדום, ואני נהיתי עוד יותר אדום .מבוכה רבה היתה באולם.לא ידעתי את נפשי מרוב בושה.להמשיך. לברוח.ושכול המבטים מופנים אליך כאילו היפסדתי את הישיבה מיליארדים. בסוף היצלני אחד הרבנים ודחק בי להמשיך. מגומגם ונבוך גמרתי מהר.וברחתי כול נפשי בי.וכמה שצחקתי באותו יום אי אפשר לתאר.מאז היתנזרתי מהרגלי להאחוז בקבוק בשעת שאני מדבר!ראו הוזהרתם

הפדיחה הגדולה ביותר שקרתה לי

נפגשתי עם בחור פגישה שלישית והלכנו ברחובות ת"א. פתאום התחיל גשם ורצנו לתפוס מחסה ואני המפוצלחת החלקתי מהמדרכה לתוך שלולית גדולה בכביש. והבחור המסכן לא ידע מה לעשות האם לעזור לי לקום או לא.

למעלה