ארכיון "דן" - יש עוף כזה ?????

מצב
הנושא נעול.

Carl Freeborne

New member
יהי זכרם ברוך ../images/Emo70.gif

אני מבין אותך אחי !
אבל ממש ברגע זה שמעתי שקולומביה הלכה לאיבוד. אולי התרסקה ????
יהי זכרם ברוך

oren*

New member
כמו שאתה מכיר את דן, המשיח יגיע?

בקיצור אין ל"דן" ארכיון מסודר|!
וזה עצוב וחמור פי 2,000 מרכבת-ישראל. זו גם עבירה על החוק - חוק הארכיונים שדן לא מקיימת ארכיון מסודר. אם דן לא תפתח את הארכיון לציבור הרחב, יש לפנות למבקר המדינה. דן היו קואופרטיב ציבורי שקיבל כסף מהמדינה - כסף שאני ואתם הרווחנו ביושר והגיע גם לדן. לכן, יש לנו זכות מלאה לדרוש להיכנס לארכיון דן. אני מקווה שמישהו מדן קורא שורות אלה ויגיב !!! ארכיון אגד לעומת זאת זה ארכיון של "בא מאהבה" בזכותו של איש המקצוע היחיד במינו - דני גולדשמידט. אנו מבקשים תגובה מדן אבל כמו שאני מכיר אותם, המשיח יבוא קודם ! רבותיי אני מבקש תגובות והרבה ! מגיע לנו שיפתחו בפנינו את ארכיון דן ואת ארכיון הרכבת. גוד-שבס ! אביתר האפיקויירס (הציגויינר שלכם באו"ם).
שרון גילת, מנהל השיווק של דן קורא בפורום, ענה לא פעם לשאלות הגולשים ואף נתן אישור לפרסום תמונות, סקופים וחדשות. אשמח לשמוע מתי יהיה שיתוף פעולה דומה עם "אגד" או "רכבת ישראל".

הכל טוב ויפה ...אבל

שרון גילת, מנהל השיווק של דן קורא בפורום, ענה לא פעם לשאלות הגולשים ואף נתן אישור לפרסום תמונות, סקופים וחדשות. אשמח לשמוע מתי יהיה שיתוף פעולה דומה עם "אגד" או "רכבת ישראל".
הכל טוב ויפה ...אבל
אנחנו בטח לא צריכים אישור ממנו לפרסם צילומים של אוטובוסים של דן... כל תייר מצלם ברחובות תל-אביב ומפרסם צילומי "דנים" בחו"ל. כבר ראיתי צילומי "דן" באנגליה... לגבי שת"פ עם אגד - אשתדל לדאוג לזה... לילה טוב, אביתר.

oren*

New member
לא על זה דיברתי, כמו שתגיד

הכל טוב ויפה ...אבל
אנחנו בטח לא צריכים אישור ממנו לפרסם צילומים של אוטובוסים של דן... כל תייר מצלם ברחובות תל-אביב ומפרסם צילומי "דנים" בחו"ל. כבר ראיתי צילומי "דן" באנגליה... לגבי שת"פ עם אגד - אשתדל לדאוג לזה... לילה טוב, אביתר.
שכל אחד שנוסע ברכבת הוא מומחה כמוך וכמו חן.

אתה שוב מתחיל עם העלבות ???

שכל אחד שנוסע ברכבת הוא מומחה כמוך וכמו חן.
אולי אתה לא יכול בלי זה.?! אני בסה"כ טוען שיש לנו זכות מלאה לפרסם כל דבר על דן וכו" ואנו לא זקוקים לשום אישור כזה או אחר. אני מקווה שאתה לא מפחד מיורם שרעבי או צביקה כגן או אחרים שם. דן היא חברה ברמה גבוהה וגם היא כמו אגד עוברת ארבעה-עשר מדורי גיהנום בשנים האחרונות מהממשלה. כמובן שכל סיפור ההפרטה מיותר ואינו נכון. אם ההפרטה היתה אמיתית אזי אגד היה מוריד מחירים בכיף - מתאחד עם דן אם הם רוצים ושוב מורידים מחירים. צעד זה היה מחסל את כל השאר אבל רמת השירות היתה עולה בהמון ! איך אתה רוצה שירות טוב כשכל בוקר מגיעים נהגי אגד ודן עם פרצופי 9 באב לעבודה ? הממשלה חוששת נורא מהפרטה אמיתית כי היא יודעת שבסופו של דבר סמל אגד יתנוסס מאילת ועד נחל דן על 99.9 % מהאוטובוסים. אז מה ?? מה רע בזה?? בעזרת חקיקה נכונה תוגבל פעולתו של הקואופרטיב ובעזרת כלכלת שוק אמיתית אגדן תהיה החברה היחידה אך באיכות מדהימה. שימותו הקנאים ! ראה למשל מנופי אבי שבלעו לתוכם את פלגור ויהודה. אז מה? קרה אסון? מי שעבד קודם לכן בחוץ והוכנס ל-אבי מקבל יותר כסף והשירות לציבור באבי השתפר והתייעל בזכות כל האיחודים האלה. לאבי 88 מנופים והשירות זהב !

oren*

New member
שום העלבות ושום בטיח

אולי אתה לא יכול בלי זה.?! אני בסה"כ טוען שיש לנו זכות מלאה לפרסם כל דבר על דן וכו" ואנו לא זקוקים לשום אישור כזה או אחר. אני מקווה שאתה לא מפחד מיורם שרעבי או צביקה כגן או אחרים שם. דן היא חברה ברמה גבוהה וגם היא כמו אגד עוברת ארבעה-עשר מדורי גיהנום בשנים האחרונות מהממשלה. כמובן שכל סיפור ההפרטה מיותר ואינו נכון. אם ההפרטה היתה אמיתית אזי אגד היה מוריד מחירים בכיף - מתאחד עם דן אם הם רוצים ושוב מורידים מחירים. צעד זה היה מחסל את כל השאר אבל רמת השירות היתה עולה בהמון ! איך אתה רוצה שירות טוב כשכל בוקר מגיעים נהגי אגד ודן עם פרצופי 9 באב לעבודה ? הממשלה חוששת נורא מהפרטה אמיתית כי היא יודעת שבסופו של דבר סמל אגד יתנוסס מאילת ועד נחל דן על 99.9 % מהאוטובוסים. אז מה ?? מה רע בזה?? בעזרת חקיקה נכונה תוגבל פעולתו של הקואופרטיב ובעזרת כלכלת שוק אמיתית אגדן תהיה החברה היחידה אך באיכות מדהימה. שימותו הקנאים ! ראה למשל מנופי אבי שבלעו לתוכם את פלגור ויהודה. אז מה? קרה אסון? מי שעבד קודם לכן בחוץ והוכנס ל-אבי מקבל יותר כסף והשירות לציבור באבי השתפר והתייעל בזכות כל האיחודים האלה. לאבי 88 מנופים והשירות זהב !
שום העלבות ושום בטיח
בפורום הזה פורסמו תמונות וחדשות שלא הופיעו בשום מקום אחר, כך שלא ברור לי הקשר לתיירים או אנשים שיכולים לצלם בלי לבקש אישור.

יש לי הפתעה בשבילך !

שום העלבות ושום בטיח
בפורום הזה פורסמו תמונות וחדשות שלא הופיעו בשום מקום אחר, כך שלא ברור לי הקשר לתיירים או אנשים שיכולים לצלם בלי לבקש אישור.
יש לי הפתעה בשבילך !
98% ממה שפורסם פה כבר הופיע במקומות אחרים. עזוב אותי - לא בא לי להתכתב איתך. בוא תתעלם ממני ואני ממך. אני אמשיך לכתוב בצורה הולמת המתאימה לתפוז ואתה תעזוב אותי בשקט לתמיד. אם אתה רוצה למחוק הודעות שלי תמחק. אני לא אפגע באיש אך לא אתייחס אליך בכלל. אביתר.

oren*

New member
אתה צודק במאה אחוז לגבי חשיבותו של

פעם ניסיתי לברר וגם כאן כמו ברכבת. העסק לא היה פתוח לציבור. מדוע????????????????? ארכיון אגד מסודר, ממויין ופתוח לכל !!!
אתה צודק במאה אחוז לגבי חשיבותו של
ארכיון פתוח לכלל הציבור, ואף העליתי את הנושא בפגישה שהייתה לי עם מנהל השיווק של דן (בין שאר הדברים).

לגבי ארכיון או מוזיאון של דן

פעם ניסיתי לברר וגם כאן כמו ברכבת. העסק לא היה פתוח לציבור. מדוע????????????????? ארכיון אגד מסודר, ממויין ופתוח לכל !!!
לגבי ארכיון או מוזיאון של דן
פעם אמר לי איזשהו פנסיונר (שהיה נהג בהסעה שלי לחטיבת הביניים) שהיתה כוונה לעשות מוזיאון לדן במוסך צ.ד. בני ברק - רח' הירקון (מול קניון איילון וליד רח' בן-גוריון).

מצב
הנושא נעול.
למעלה