אריה?..

made in china

New member
אריה?..

היי1 קוראים לי אלה ואני בת 15 וקצת... נולדתי ב-11.08.88, אבל למרות שלפי התאריך אני אמורה להיות מזל אריה, כולם אומרים לי וגם אני שמה לב, שאני לא הכי מתאימה מבחינת התכונות. אז.. רציתי לשאול אם יש מקרים כאלה, או שאולי זו רק תקופה זמנית (גיל ההתבגרות או משהו) ואני הולכת להיות יותר כריזמתית, שתלטנית, בטוחה בעצמי וכל השאר מתישהו? יכול להיות שהמזל לא מוגדר באופן מוחלט? ומה אתם חושבים על המזל שלי?

שלום מייד אין צ'יינה

אממ.. טוב למרות שלא על כל השאלות שלך אפשר לענות, בכל זאת הייתי חייבת להתייחס כי 11.08 זה במקרה גם התאריך שלי.. (רק 4 שנים לפניך). תראי, איפה שהשמש שלך (קרי "המזל") זה מה שילווה אותך תמיד, לפחות בתחושות שלך. הנה, עצם זה שזה מטריד אותך שאת כרגע לא שיא הכריזמטית, בטוחה בעצמך וכ"ו - זה כבר מראה כמה החוסר של זה מפריע לך וכמה היית רוצה להביא אותו לידי ביטוי. כי מה לעשות, המזל זה חלק גדול ומהותי באישיות שלך ובנטיות שלך. אבל בקשר ליישומו של המזל (השמש) בפועל? - יש כל מיני גישות. היתה פה פעם אסטרולוגית (מגי) שטענה שעד גיל הבגרות אדם נוטה הרבה יותר לנהוג ע"פ האופק שלו, ורק לקראת גיל ה-18-20-25 השמש הופכת להיות הרבה יותר מורגשת ודומיננטית באישיות. וישנן עוד גישות רבות והסברים למה השמש לא באה לידי ביטוי. יכול להיות שהירח נמצאת במקום בעיתי ביחס לשמש (כמו למשל ירח בדלי.. אממ לי יש), או שמש שנמצאת בבית 12 ואז היא די קבורה כי בית 12 זה בית מעפן קצת עם כל מיני תת מודע ובקיצור חוסם את השפעת השמש. או יכול להיות שהדקאן, שאצלינו הוא נדמה לי הדקאן השלישי, הוא בהשפעת יופיטר שגם קצת מחליש, ולא בהשפעת מארס למשל שהרבה יותר מדגיש ומבליט את השמש. וכל אלו רק בהתחשב בנתונים אסטרולוגיים. יכולים להיות עוד מליון אלמנטים גם אסטרולוגיים וגם סביבתיים ונסיבתיים כמו שאת בעצמך הזכרת - גיל התבגרות, סביבה קשה, טראומות שונות ומשונות.. ובקיצור הבנת. אז זה בתגובה לשאלתך הראשונה. אם זה זמני או לא - נראה לי שזה אמור להיות.. אצלי למשל יש ירח בדלי שזה ממש חוסם וממש בעייתי, ובאמת הרבה שנים עברו עלי בתסכול כי השמש לא היתה מיושמת אצלי כמו שרציתי, אבל בשנים האחרונות זה באמת בא.. כי בסופו של דבר השמש היא החשובה והמרכזית. לא סתם "איזה מזל את" נקבע לפי השמש ולא לפי ירח או פלוטו וכ"ד. אני מבינה לגמרי את התסכול שלך. אני יודעת איזה באסה זה להיות אריה שהוא עדיין לא הכי הכי מקובל ולא הכי מוערץ אבל עוד קצת.. עדיין לא הגעת לגיל שבו השמש אמורה להאציל על אישיותך בכל יפעת הדרה, וזה שזה מטריד אותך אז זה כבר סימן טוב. וסתם דרך אגב, שתלטנות זה לא ממש תכונה אריית.. ובטוחה בעצמך זה בכלל לא תכונה, זה מצב שיש אותו או אין אותו לכל אחד בלי קשר למזל. מה שכן, אולי אריות כדי להגיע למימוש של עצמם באמת צריכים מזה קצת יותר מאחרים. ומה אני חושבת על המזל הזה? היה פה לא מזמן שרשור ארוך של אריות. תחפשי אותו. בעקרון בסדר.. נפלת לא רע. :) טוב יאללה מייד אין צ'ינה שיהיה לך בהצלחה בכל דרכיך. מייד אין צ'ינה זה שם לא רע בכלל. אם מתישהו תרצי לשמוע עוד על אריות ומימושם, כי יש לי הרבה מה להגיד בנושא, אז ג'סט פיק אפ זה פון.. או שתשלחי מסר, יו נואו.

אוף. למי שלא זיהה אז זה אני

ורק שלא תחשדו שאני תאומים עם פיצול אישיות.. אז שמי ים תיכון=נמרה צהובה.

made in china

New member
המון תודה על התגובה המפורטת ../images/Emo13.gif

עזרת לי מאוד! ואני אחפש את השרשור של האריות, זה צריך להיות מעניין..

למעלה