ארגוני ימין מתכננים לקיים מצעד דגלים בעיר העתיקה בירושלים בשבוע הבא, אשר יעבור בכל נקודה דליקה אפשרית,

Critical Thinking

Well-known member
...Gentlemen, place your bets, please​
מדוע להמתין עד יום ג'?
הבה נכריז על הימורינו עתה.
לא יתקבלו הימורים לאחר שעה 7am (שעון מקומי), יום ג' 15/06/2021.
הנסח המוסכם כבר אומר שלא נכנסים דרך שער שכם, אלא דרך שער יפו.
בשער שכם, מבחוץ - רק הרקדה של מחותלים. אין כניסה העירה.
מחותלים שיבחרו לעבור דרך הרובע המוסלמי יווכחו לדעת כי הכניסה חסומה ומנתבים אותם דרך רחוב השלשלת שהינו רחוב גבול המבדיל בין הרובע המוסלמי לבין הרובע היהודי.
וכל זאת בהנחה שהמצעד בכלל יתקיים...

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
...Gentlemen, place your bets, please​
מדוע להמתין עד יום ג'?
הבה נכריז על הימורינו עתה.
לא יתקבלו הימורים לאחר שעה 7am (שעון מקומי), יום ג' 15/06/2021.
הנסח המוסכם כבר אומר שלא נכנסים דרך שער שכם, אלא דרך שער יפו.
בשער שכם, מבחוץ - רק הרקדה של מחותלים. אין כניסה העירה.
מחותלים שיבחרו לעבור דרך הרובע המוסלמי יווכחו לדעת כי הכניסה חסומה ומנתבים אותם דרך רחוב שהינו רחוב גבול המבדיל בין הרובע המוסלמי לבין הרובע הארמני.
וכל זאת בהנחה שהמצעד בכלל יתקיים...
אם לא שמת |לב|, אזכיר לך פעם שניה, שהציטוט שלי הוא מהכתבה שצירפתי בתגובה #65, כך שאני בוחר להאמין לכתוב ולא עפ"י מה שכתבת מהחלום שחלמת בלילה במיטה ..., אלא אם כן, יש לך קישור עדכני מהקישור שלי שמאמת את אשר כתבת, יש לך? |תוהה|

דיברגנט חדש

Well-known member
אם לא שמת לב, אזכיר לך פעם שניה, שהציטוט שלי הוא מהכתבה שצירפתי בתגובה #65, כך שאני בוחר להאמין לכתוב ולא עפ"י מה שכתבת מהחלום שחלמת בלילה במיטה ..., אלא אם כן, יש לך קישור עדכני מהקישור שלי שמאמת את אשר כתבת, יש לך?

המשותפת הזהירה את בנט לקראת מצעד הדגלים: "ניסיון להצית תבערה בשנית"

הרשימה המשותפת פנתה לרה"מ בנט ולשר לביטחון פנים בר-לב בבקשה לבטל את האירוע מחר. בר-לב הבהיר מוקדם יותר: "המצעד יתקיים כמתוכנן". במקביל, בחמאס הזהירו מפני הסלמה, רמזו כי יחידת בלוני התבערה תופעל מיידית ואיימו להגיב אם המצעד - שיעבור בכותל וברובע המוסלמי - יתקיים​

R 1 3

Well-known member

הרשימה המשותפת פנתה לרה"מ בנט ולשר לביטחון פנים בר-לב בבקשה לבטל את האירוע מחר. בר-לב הבהיר מוקדם יותר: "המצעד יתקיים כמתוכנן". במקביל, בחמאס הזהירו מפני הסלמה, רמזו כי יחידת בלוני התבערה תופעל מיידית ואיימו להגיב אם המצעד - שיעבור בכותל וברובע המוסלמי - יתקיים​

הבנת מה הבעיה שלך? יש אבטלה בעיות תחבורה בעיות חוץ ואתה בורח לדגלים כמו ילד מפגר שמשחק בדגלונים .

דיברגנט חדש

Well-known member
הבנת מה הבעיה שלך? יש אבטלה בעיות תחבורה בעיות חוץ ואתה בורח לדגלים כמו ילד מפגר שמשחק בדגלונים .
הבנתי את הבעיה שלך, היית נחרץ בתגובתך #68 שלא יהיה מיצעד ועכשיו כשראית שיצאת |טמבל|, אתה עובר לאד הומינם כאיש קטן שלא מסוגל להודות בטעותו |נחמה|
בשביל עצלן כמוך, אצרף את תגובתך המדוברת שאפילו קיבלה לייק מ-palmony1951, אך מאז שנוכחתם לדעת שטעיתם, הוא נעלם בשרשור הזה :)
זמנך עבר - בממשלה החדשה יצדיקו את הביטול בעוד זמני וחסל

דיברגנט חדש

Well-known member

Critical Thinking

Well-known member
...It is not over until the fat lady sings​
בכל מקרה, המצעד לא יחצה את הרובע המוסלמי, כמשאת נפש המחותלים.
חלק קטן בלבד מן הצועדים (נקבע על פי רוחב המעבר) יופנה לרחוב השלשלת שהינו רחוב גבול בין הרובע המוסלמי לבין הרובע היהודי, אך הרוב יופנו למסלול רחב יותר החוצה את הרובע הארמני והיהודי, לחלוטין מחוץ לרובע המוסלמי...

דיברגנט חדש

Well-known member
...It is not over until the fat lady sings​
בכל מקרה, המצעד לא יחצה את הרובע המוסלמי, כמשאת נפש המחותלים.
חלק קטן בלבד מן הצועדים (נקבע על פי רוחב המעבר) יופנה לרחוב השלשלת שהינו רחוב גבול בין הרובע המוסלמי לבין הרובע היהודי, אך הרוב יופנו למסלול רחב יותר החוצה את הרובע הארמני והיהודי, לחלוטין מחוץ לרובע המוסלמי...

לקראת מצעד הדגלים: ערבים פונו מאזור שער שכם, אלפי שוטרים בירושלים

המצעד שנקטע עקב ירי הרקטות מעזה שהוביל למבצע "שומר החומות" ושנדחה בשבוע שעבר - ייצא לדרך ב-17:30.​

Critical Thinking

Well-known member
מרחבת משרד החינוך ברחוב הנביאים בירושלים ייצאו הצועדים יחד לכיוון שער שכם. למרות ההגעה של הצועדים לשער שכם, הם לא יורשו להיכנס דרכו אל הרובע המוסלמי בעיר העתיקה ולא לצעוד ברחוב הגיא בדרך אל הכותל. הצועדים ינועו מחוץ לחומות, משער שכם אל שער יפו, ורק משם ייכנסו לעיר העתיקה ויעשו את דרכם לרחבת הכותל המערבי, מיעוטם דרך רחוב השלשלת, רחוב גבול בין הרובע המוסלמי לבין הרובע היהודי ורובם דרך רחוב מרוחק יותר מן הרובע המוסלמי, שם, בסביבות השעה 20:00, תתקיים תפילה חגיגית.

המחותלים לא קבלו את מבוקשם(*)...

כחול - המסלול המבוקש.
אדום - המסלול עליו נאלצו להתפשר

דיברגנט חדש

Well-known member
מרחבת משרד החינוך ברחוב הנביאים בירושלים ייצאו הצועדים יחד לכיוון שער שכם. למרות ההגעה של הצועדים לשער שכם, הם לא יורשו להיכנס דרכו אל הרובע המוסלמי בעיר העתיקה ולא לצעוד ברחוב הגיא בדרך אל הכותל. הצועדים ינועו מחוץ לחומות, משער שכם אל שער יפו, ורק משם ייכנסו לעיר העתיקה ויעשו את דרכם לרחבת הכותל המערבי, מיעוטם דרך רחוב השלשלת, רחוב גבול בין הרובע המוסלמי לבין הרובע היהודי ורובם דרך רחוב מרוחק יותר מן הרובע המוסלמי, שם, בסביבות השעה 20:00, תתקיים תפילה חגיגית.

המחותלים לא קבלו את מבוקשם(*)...

כחול - המסלול המבוקש.
אדום - המסלול עליו נאלצו להתפשר
עצם זה שערבים פונו, זה כבר עונה למבוקשם, אך ברור שהיו מעדיפים גם לעבור דרך הרובע המוסלמי.
אני צופה שזה יהיה הפאזה השנייה, הם לא יסתפקו בזה, היינו תכין את עצמך נפשית לעוד מיצעדים ... :)

Critical Thinking

Well-known member
עצם זה שערבים פונו, זה כבר עונה למבוקשם, אך ברור שהיו מעדיפים גם לעבור דרך הרובע המוסלמי.
אני צופה שזה יהיה הפאזה השנייה, הם לא יסתפקו בזה, היינו תכין את עצמך נפשית לעוד מיצעדים ... :)
ערבים פונו מן הרחבה של שער שכם, פשוט מפני ששם רוכזו המחותלים.
איש לא הרחיק ערבים מן הצד הפנימי של השער.
המחותלים הוכרחו לצעוד מבחוץ אל שער יפו ובנגוד לרצונם לא יכלו להכנס לרובע המוסלמי.
מיעוט הורשה לצעוד ברחוב גבולי. הרוב - בתוככי הרובע הארמני והיהודי.

כבר התבדית בענין המסלול...הכן עצמך נפשית להתבדויות נוספות בענין זה...

Critical Thinking

Well-known member
ערבים פונו מן הרחבה של שער שכם, פשוט מפני ששם רוכזו המחותלים.
איש לא הרחיק ערבים מן הצד הפנימי של השער.
המחותלים הוכרחו לצעוד מבחוץ אל שער יפו ובנגוד לרצונם לא יכלו להכנס לרובע המוסלמי.
מיעוט הורשה לצעוד ברחוב גבולי. הרוב - בתוככי הרובע הארמני והיהודי.

כבר התבדית בענין המסלול...הכן עצמך נפשית להתבדויות נוספות בענין זה...
דיברגנט, אני סבור כי זכיתי בהתערבות...

דיברגנט חדש

Well-known member
עשוי, עשוי, עשוי בלבד.
הוכוח היה בנוגע למסלול וכאן צדקתי.
המחותלים לא קבלו את מבוקשם.
המצעד מוסמס והם בלעו זאת בלית ברירה...
הויכוח היה באשר לקיום המיצעד ולאחר שנוכחת לדעת שהמיצעד יתקיים, עברת למסלולו.
ההבדל ביני ולבינך כמי שמייצג את ה0מול המצוי, הוא שאין לי בעיה להודות בטעותי להבדיל מכם שאין לכם את הבגרות להודות בטעותכם,
חבל!

Critical Thinking

Well-known member
הויכוח היה באשר לקיום המיצעד ולאחר שנוכחת לדעת שהמיצעד יתקיים, עברת למסלולו.
ההבדל ביני ולבינך כמי שמייצג את ה0מול המצוי, הוא שאין לי בעיה להודות בטעותי להבדיל מכם שאין לכם את הבגרות להודות בטעותכם,
חבל!
לא מניה ולא מקצתיה!
עצם קיום המצעד היה בספק, שהרי המבוגר האחראי יכול היה לבטלו בכלל אם יחשוב שאינו מוכן לשאת באחריות.
אולם מה שידעתי לאשורו הוא שלא תותר כניסה דרך שער שכם ולא תותר תנועה דרך הרובע המוסלמי.
בחירת המשטרה ברחוב השלשלת נועדה לפרק את האספסוף לקבוצות קטנות שאינן יכולות לעמוד בקשר זו עם זו ולכן תיאלצנה לעשות מה שהמשטרה מורה...

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מניה ולא מקצתיה!
עצם קיום המצעד היה בספק, שהרי המבוגר האחראי יכול היה לבטלו בכלל אם יחשוב שאינו מוכן לשאת באחריות.
אולם מה שידעתי לאשורו הוא שלא תותר כניסה דרך שער שכם ולא תותר תנועה דרך הרובע המוסלמי.
בחירת המשטרה ברחוב השלשלת נועדה לפרק את האספסוף לקבוצות קטנות שאינן יכולות לעמוד בקשר זו עם זו ולכן תיאלצנה לעשות מה שהמשטרה מורה...
יכל והיה שקוף לכ"א, שמסוגל לחשוב, שלא יבטל.

R 1 3

Well-known member
העיקר לא להתבלבל ולדחוף את התורן לחור שבאוזן יש חור שהקב״ה הכין לכם במיוחד

למעלה