ארגון חדש\ישן שאני חייב לדבר עליו!

היקיר

New member
ארגון חדש\ישן שאני חייב לדבר עליו!

אוקיי כמו שכולכם יודעים יש האבקות מקצועית והאבקות חובבנית... המקצועית מבויימת והחובבנית לא :) עכשיו אנחנו נעבור לארגון חדש שאני הולך להציג בפניכם שהוא אפילו דיי ישן אבל בשביל כמה מכם הוא מאה אחוז חדש(כי לא שמעתם עליו כאילו דה...) אז הארגון הוא UWF ארגון בושידו, שכמובן יש שם האבקות, אבל שם המכות כואבות... לדוגמא ה-FU המסכן של סינה, יכול להרוג בן אדם שם, אנשים עם יכולות מצוינות שאם ניראה אותם בהאבקות מקצועית רק יוסיפו! לדוגמה ניקח את גרי אולברייט: הוא אמריקאי, אם הסטוריית האבקות, הוא גדול ואכזרי ומבצע סופלקסים יותר מגניב ממה שאנגל עושה :) יש לו גם בארסנל את הפול נלסון לוק(מאסטר לוק) שהוא עושה ממנו סופלקס וזה אחד היפים, פשוט רצח יפנים הולך שם(הוא נילחם לרוב נגד יפנים) מתאבק שני נוביהוקו טקדה - Nobuhiko Takada:(בתמונה) אלוף בלתי מעורער בהאבקות, מתאבק מצוין ואיך לא, בושידוהיסט מצוין. הוא כמעט ולא הפסיד(1-14) המתאבק היחידי שהוא הפסיד לו זה גרי. גרי גם הפסיד למתאבק אחד והוא טקדה, שני מתחרים מצוינים ששניהם יכולים להוסיף לההאבקות ב-WWE\TNA. טקדה עם בעיטות מצוינות וסאבמישן מצוין! קיצר, כול מי שאוהב האקבות יואהב לצפות בבושידו, כמו האבקות רק יותר אמיתי והחוקים קצת שונים... יש טאג טימס יש הנדי קאפס, והיום לדוגמה היה טקדה נגד שני מתחרים, מנצח אחד ואז בא עוד אחד :)(כמו שהיה עם דניאלס שאמר שהוא ינצח כול מתאבק שסטיילס ישלח לו תוך חמש עשרה דקות - רק שפה לא הייתה הגבלת זמן והיו רק שני מתבאבקים) אם רצים לצפות בזה אפשר לצפות כמעט כול יום בערוץ אגו בין השעות 11-12 בבקור
(ואם מישהו שמע על טקדה יהיה מעניין לדעת מה אתם חושבים עליו.. כי לפי מה שאמרו עליו הוא אלוף בלתי מעורער האבקות מקצועית!) אז מה אתם חושבים על בושידו? האנשים שם יכולים להוסיף להאבקות? זה מבוים? האם מעניין אתכם לדעת יותר על הארגון הזה ועל המתאבקים שם? דברו איתי

Brockster

New member
Dear Psycho Boy

First of all, it sounds as if you're talking about Bushido from the last decade. In the meanwhile, Takada managed to get his ass kicked in some REAL MMA organizations as well becoming the PR person for one of them (cant remember the exact details), and unfortunately, Gary Allbright has passed away, so no- none of them would be quite useful to the WWE these days. Btw, the matches WERE staged, and eventhough the moves were stiffer, the results and all outcomes of the matches were pre-decided by the bookers.

בושידו זה טוב

זה כל כך נראה אמיתי,עד שאני עדיין לא מבין אם זה אמיתי או לא.. טאקדה בהחלט מתאבק מצויין,וגם גרי. מעניין אותי לדעת יותר,זה בטוח

danihashamen

New member
זה אמיתי

תמיד אני תופס קרבות שלאנשים נשברים האף ושטויות כאלה, מגניב בהחלט ^^

Lizon

New member
האמת שזה לא אמיתי

כלומר זה אמיתי - זה קיים ואתה לא מדמיין את זה כשאתה ישן, אבל זה מבוים בצורה מעולה. לא נורא

favor

New member
יש לך הוכחה שזה אמיתי?

זה פשוט ככה. נתתי לינק למאמר, קריאה מהנה.

favor

New member
למה להרחיב כש..

יש לך כזה מאמר מצויין במאגר המאמרים שיכול אפילו ללמד אותך רבות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=13&a=61881&c=7159&sc=0&ssc=0 בנוסף, אני כרגע התחלתי לערוך ביוגרפיות לכל מתאבקי הבושידו כחלק מפרוייקט הביוגרפיות היפניות שחל בפורום. מטעמי לחץ בתקופה האחרונה לא ממש הספקתי הרבה ואני מקווה ליותר, בנתיים תירגמתי רק על יוג'י אנג'ו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=13&a=67511&c=602&sc=255&ssc=0 וכמובן שיש כבר תירגומים נוספים על מתאבקים מהבושידו, אך לא מהתקופה שהבושידו שודרה בארץ.. כמו פוג'יוורה, טאקאיאמה ועוד..

היקיר

New member
וואו מגניב, אז בושידו מבוים?

זה קצת מבאס... לפי דעתי יותר טוב מ-WWE ומכול ארגון אחר :) ותודה על המאמרים, אני אשמח לעזור לך בפרויקט הזה עם הבושידו רק דבר איתי

למעלה