ארגון ארונות המטבח

7נתי7

New member
ארגון ארונות המטבח

איך אתם מארגנים את כל הקופסאות והמכסים? אצלי הקופסאות נמצאות בקרוסלה שכל פעם נתקעות שם. גם סירים אכסנתי שם בעבר וגם הם לא ממש הצליחו לי שם. במטבח הבא נראה לי שלא אבנה קרוסלה,אבל זה יהיה עוד הרבה זמן,כנראה.... מה אתם שמים בקרוסלה??

נירה63

New member
אוי אוי זו אחת הבעיות אצלי...ארונות מטבח

ל כמה זמןם פשוט חוטת קריזה מוציאה הכל ושוב מסדרת, לא יודעת איך אבל דווקא בארונות המטבח יש לי בלגאן....

r i n i

New member
יבוטלו הקרוסלות לאלתר !!!

מי שהמציא אותן היה כמובן גבר ללא שום תחושת צורך במיקום דברים גדולים ועגולים של מטבח (ו מלאי קופסאות ש"אף ספריה בייתית אינה מושלמת בלעדיהן"). אצלי בבית שי שתי פינות ללא קרוסלות - פשות מדפים אינסופיים בתוך הארון. היתה לי מלחמה גדולה עם הנגר שהתחנן לפחות לקרוסלה אחת. היטלתי וטו ! אצלי אין קרוסלות ויש המון, אבל המוןןןןןןןןןן מקום לסירים, מכסים (שנכנסים לתוך סיר גדול שיכול להכיל כמעט את כולם) שנים וחצי סטים של צלחות (יומיום, שבתי בשרי וחלבי). בפינה השניה יש ים של מקום לקןפסאות מכל זן ומין וקערות שנכנסות אחת בתוך השניה. ועוד סט של כלי פסח שעטוף לשנה הבאה. בקיצור, ההצעה שלי היא לבטל את הקרוסלות ולבנות מדפים ! למי שחושבת שאי אפשר להגיע לפינות, אז בגדול זה נכון, ושם ממקמים את הדברים שפחות נחוצים. זה גם נכון שבהריון קשה יותר להגיע לשם, אבל ביננו, מה זה הריון לעומת הנצח או לעומת שלל המקום שמרוויחים?

SILIVAS

New member
../images/Emo45.gif

מסכימה מאוד, כנ"ל לגבי עוד פטנט שראיתי של מדפים נשלפים עם מנגנון מיוחד ( אין לי מושג איך להסביר את זה) אבל גם זה תופס את כל המקום בארון

SILIVAS

New member
בקרוסלה את יכולה לשים את כל הדגנים

קופסאות שימורים, ממתקים וכן הלאה. ראיתי את כזה סידור במטבח וזה דווקא פתרון טוב כמובן שהפתרון הכי טוב זה להעיף את הקרוסלה ופשוט לשים מדף במקומה, עבודה פשוטה לנגר

חבר נגר שהתייעצתי איתו אמר שיהיה קשה

אצלי לעשות כך מפני שהקרוסלה שללי בנויה משום מה עם הדלתות משהו מוזר כזה

7נתי7

New member
קניתי את רעיון השימורים!

ואת הקופסאות אשים במגרה בה מאוחסנים השימורים. תודה

SILIVAS

New member
במקום השימורים

מי אמר שסירים חייבים בארון תחתי על מדף או קרוסלה?

7נתי7

New member
כל המדפים שלי נשלפים

זה הדבר היחידי החדיש שיש לי במטבח.... שמחה שהתעקשתי על כך,זה ממש נוח!

למעלה