ארבע שאלות למומחים -

ארבע שאלות למומחים - ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

1. כמה שחקנים שיחקו עד היום את ת'ורן? 2. כמה בנים היו במקור לאריק וסטפני? נדמה לי שחוץ מרידג' ות'ורן היה עוד אחד שהם איבדו. 3. האם בכל פעם ( עד היום) שהדמות של ברוק הייתה בהריון, זה חפף להריון אמיתי של קת'רין קלי לאנג? 4. מאיפה לסלי אן דאון מוכרת לי? איפה היא שיחקה בעבר?

Guy K

New member
תשובות בשליפה - (יש גם ספוילר)

יכול להיות שאני לא זוכר במדויק אז אם מישהו יודע משהו אחר - תתקנו אותי! 1. שלושה. הראשון נקרא קלייטון נורקוס או משהו בסגנון. הוא נעלם מאז שעזב. השני, ג'ף טראכטה, עד היום מופיע בלאס ווגאס במופעי שירה ומנחה אירועים, אבל חוץ משני סרטים חצי אירוטיים שהוא השתתף בהם הוא לא עשה שום דבר ממש. וינזור הרמון הוא השלישי והאחרון. 2. לא, היתה להם בת בשם אנג'לה שמתה. 3. לא. ברוק היתה בהריון 6 פעמים: פעמיים היא הפילה כשהיתה בשני הריונות מרידג'. אח"כ היו לה את ריק, ברידג'ט, הופ, וההריון הנוכחי שלה בארה"ב. 4. לסלי אן דאון שיחקה בהמון מקומות, יכול להיות שאת מכירה אותה מדאלאס, או מאחד מהמוני סרטי הטלויזיה שעשתה.

Katherine

New member
תוספת קטנה

יכול להיות שאת מזהה את לסלי מסאנסט ביץ', היא שיחקה שם לתקופה מסוימת

תודה + הערות + שאלות נוספות

1. אני זוכרת שלגבי ג'ף טראכטה הייתה לי מההתחלה כשהצטרפתי הרגשה שהוא לא ת'ורן המקורי... סתם תחושת בטן. מסתבר שצדקתי. 2. ממה אנג'לה מתה? 3. ולא היה לברוק אף הריון חופף? 4. כנראה שמדאלאס אני זוכרת אותה...

Guy K

New member
ווקשה ווקשה

לגבי אנג'לה - היא מתה כשהיתה ילדה והוחלפה ע"י שחקנית ששכר הדוקטור שנהנה מכל הכסף שסטפני שפכה עליו כדי לשמור על אנג'לה בסוד. תוכלי לקרוא יותר פרטים על הדוקטור, וזו ששיחקה את אנג'לה - כאן. אני חושב שברוק היתה בהריון בתקופה שהיא היתה בהריון עם ריק בסדרה - אבל זה לא בוודאות.

אלוניס

New member
לגבי ת'ורן הראשון

שמו לפי מיטב זיכרוני קלייטון נורקרוס. בשעתו היו כמה וכמה שמועות לגבי עזיבתו. הוא היה הרי חתיך חבל"ז... השמועה שהכי זכורה לי זה שבתגרה כלשהיא מישהו השחית את פניו. בכל מקרה חבל שהוא עזב. השני היה בסדר ווינדזור בהחלט שווה.

סתוית2

New member
נועהתנוע

3 שחקנים רק 2 ריג ותורן כן גם במציאות בספינת אהבה מקווה שעזרתי

שחכתם בילדים של אריק וסטפני

את קריסטין ופלישה כמובן.... תחזירו את פלישה!!!!!! וגם את קריסטין (היא נעלמה בזמן האחרון, מענין למה)

SupeRonit

New member
הבהרה

ההריון של ריק או ברידיג'ט היה חופף להריון שלה עם בתה האמיתית,זואי. גיא או מישהו אחר-אתה/אתם זוכר/ים במי מדובר (ריק או ברידיג'יט)?

SupeRonit

New member
../images/Emo53.gif"הת'ורנים"

יש לי תמונה של שלושת התורנים.מישהו מוכן להסביר לי איך אני מעלה אותה??כי יש הרבה שביקשו אותה..ולי אין מושג איך זה אפשרי (בורות שכזאת)

Guy K

New member
בבקשה -

כשאת שולחת הודעה ואת מעוניינת להוסיף אליה תמונה, הביטי בתחתית העמוד - רשום שם "צירוף קובץ". את לוחצת על "Browse" ובוחרת את התמונה, ולוחצת שלח. קלי קלות. אם תתקלי בבעיות אל תהססי לאמר לי ואני אפרט אפילו עוד יותר מזה.

SupeRonit

New member
לכל המעוניין-שימו ../images/Emo23.gif

יש לי ממש גלריה ענקית על ושל הסדרה.בכל מיני נושאים (גברים בסדרה,נשים בסדרה,חתונות,תינוקות,ילדים,משפחות,הסדרה לאורך השנים,שקנים ושחקניות בחיים האמתיים ועוד רבים.... ) - 128 !!|"
" תמונות .תבקשו ואני אשתדל לעלות את רצונכם לפורום ו / או לשלוח לכם את זה באופן אישי-אם לא יהיה ביקוש לתמונה שאתם רוצים... אל תהססו לבקש...

למעלה