ארבע ההסכמות – הספר שישנה את חיי?

lior_r

New member
ארבע ההסכמות – הספר שישנה את חיי?

אני לקראת סיום קריאת הספר ואני מרגיש שזאת הדרך שאני רוצה ליישם בחיי. איך מתחילים ליישם את ארבע ההסכמות? אני נורא הזדהיתי עם אחת הדוגמאות בפרק של ההסכמה הרביעית: אנשים עובדים בשביל שכר, הם סובלים כל השבוע ובסוף השבוע בוהים בטלוויזיה או בורחים מהמציאות בצורה כזו או אחרת. השכר שלי מאד יפה, בעצם הכפלתי את משכורתי מהעבודה הקודמת. אולם אני סובל מאותם רגשות אשמה שאני לא עושה תמיד כמיטב יכולתי בעבודה, אני לא באמת נהנה ממה שאני עושה. מצד שני, בכל זאת זה נוח, אני עושה זאת יחסית טוב בלי תלונות מהמנהל וכן, מה לעשות יש חשיבות לשכר, איך זה משתלב? איך אני אוזר אומץ להחליף עבודה?

Dotan83

New member
אל תחליף עבודה

תמצא לך דברים קטנים שאתה אוהב בחיים שלך - ותהנה מזה אולי לאט לאט זה יגדל ואז כבר תדע יותר טוב לעשות את הבחירות הנכונות לך

סבגבגית

New member
ברוך הבא לביתנו החם....../images/Emo140.gif

שלום ליאור, ההודעה שלך מכילה גם את השאלה וגם את התשובה עליה: איך מתחילים ליישם את ארבע ההסכמות? בדיוק מתוך המצב הנוכחי. קודם בקטן. אני מבינה שאתה רוצה לעזוב את העבודה בגלל ההרגשה שלך שאתה לא עושה כמיטב יכולתך. אם כך, זו הזדמנות מצוינת לתרגל את ההסכמה הרביעית. בעיני חבל לוותר עליה. אבל אל דאגה: גם אם תחליט לעזוב את העבודה, החיים יזמנו לך התמודדות עם אותה סיטואציה. אותה הגברת בשינוי אדרת... אין מנוס.... ואם תצליח לאזור אומץ להחליף עבודה, אנא ספר לי איך עשית את זה.... סבגבגית הפחדנית שעובדת באותה עבודה כבר מאתיים שנה...

lior_r

New member
כשאת קוראת לעצמך פחדנית

גם אם את לא מתכוונת לזה במלוא המובן, את לא שומרת על טוהר המילה, לא?

סבגבגית

New member
אכן כך...

אני אכן לא "פחדנית", לפעמים אני מפחדת. עבודה רבה עוד לפני...............

למעלה