ארבעה משחקים הלילה

rapgamer4ever

New member
ארבעה משחקים הלילה

מיאמי- לייקרס.
קליבלנד- פילדלפיה: יהיה מעניין.
סקראמנטו- ברוקלין.
פורטלנד- מינסוטה: קרב מיקום בין המדורגות 3 ו-6 שמופרדות רק ע"י משחק וחצי. זה תחילתו של לו"ז ברוטלי עבור הוולבס בשבועות הקרובים. בחסרונו של באטלר אנחנו אנדרדוג, מה גם שאחד מבין לילארד או מקולום תמיד מתפוצצים נגדנו.
אני אופתע אם ננצח את זה ומקווה שת'יבס לא ישחוק סתם את החמישייה 40 דקות במשחק חצי גמור כי כבר מחר מחכה לנו עוד משחק חוץ קשה.

דיברגנט חדש

Well-known member
המאמן הצליח לקלקל את כל מה שבלאט בנה שם

FrecCo

Member
כולם ראו את קרב המועדונים על לברון?

אני אפנה לכתבה של וואלה שמראה את השלטי חוצות שתלו בפילי כדי לקרוא ללברון ובעיקר השלט תגובה הענק ששמו בקליבלנד...
&nbsp
https://sports.walla.co.il/item/3139555

אני חושב שיש סיכוי לא רע שהוא יעבור לשם

אם הם מביאים את לברון ומסוגלים להקיף אותו בקלעים כמו שהוא אוהב, יכול באמת לקרות.
אין לי מושג אם זה אפשרי מבחינת שכר אבל.
אני חושב שלברון בשלב זה של הקריירה יחפש גם יותר לשחק עם צעירים עם פוטנציאל גבוה מאשר משלימים גמורים/כוכבים אחרי השיא.
אם נצא גם מנקודת הנחה שאם לברון יעבור לאנשהוא אז זה יהיה לקבוצה במזרח בלבד.. אז יכול להיות.

קצת קשה יהיה להקיף אותו עם קלעים כשהוא עם אמבייד וסימונס

אני בטוח שהם יכולים לגרום לזה לעבוד אבל זה לא שילוב אידיאלי.
&nbsp
גם לא בטוח שלברון רוצה לתלות את המשך הקריירה שלו בבריאות של אמבייד..

rapgamer4ever

New member
הפסד נוראי של מינסוטה

שיחקנו יותר טוב מפורטלנד לאורך 3 רבעים אבל פשוט אי אפשר לברוח כשלא קולעים שלשות. 4-20 מעבר לקשת לאורך המשחק הופך את המשימה של לנצח את הבלייזרס בחוץ לבלתי אפשרית. בכל פרמטר אחר היינו טובים.
ברבע האחרון עם עוד 0-7 משלוש הסבלנות התקצרה, התחלנו לאבד כדורים והמשחק נגמר.
טאונס באחד המשחקים הכי טובים שלו בקריירה, זה אולי לא מתבטא במספרים אבל הוא היה ענק בשני צדי המגרש. המשחק היה באוירת פלייאוף, שתי הקבוצות נלחמו חזק וזה מההפסדים הכי צורבים שיש.

rapgamer4ever

New member
ואם זה לא מספיק

החמישייה נטחנה 40 דקות במשחק פיזי במיוחד, אז אפשר לזרוק לפח גם את הבק טו בק הלילה נגד יוטה.
גיבסון נפצע ולא חזר, לא ברור מה קורה איתו. אולי ת'יבודו מחכה לקצר את הרוטציה ל-5 שחקנים של 48 דקות.

למעלה