אקספון ובזק

הערב נגמר לי האינטרנט.
נורת ה DSL ב C1000A שלי הפכה אדומה.
אחרי 40 דקות בערך התקשרתי לאקספון (אני לקוח שלהם בסיטונאי).
ענה לי בחור ואמר לי שהוא רואה שיש לי הרבה ניתוקים וזה קשור בשקע הטלפון וצריך להחליף אותו (הם יכולים לשלוח טכנאי תמורת 150 שקלים).
מפה לשם התקשרתי לאחר מכן ל- 166 (לשמחתי הם עונים אפילו שאני לא לקוח שלהם, בניגוד לעבר הרחוק יותר, בו הם זיהו שאיני לקוח שלהם לאחר שהקשתי את הטלפון שבו הבעיה, וניתקו את השיחה אוטומטית).
בכל אופן הנציג אמר לי שהוא רואה שיש אצלי בעיה אבל הוסיף שהבעיה היא אזורית ואמורה להפתר עד הבוקר (אמר 5-6 בבוקר אבל יכול להיות גם לפני. כרגע (כמעט 2 בלילה) עדיין אין אינטרנט קווי).

שורה תחתונה:
אם אתם בשוק הסיטונאי וקורית תקלה, תמיד שווה לבדוק גם אצל בזק, מה שלום התשתית שלהם באזור שלכם.

עדכון מרטיט ומאכזב, אך אופטימי!
אז היום היה לי אינטרנט לקצת זמן אבל כבר כמה שעות שאמנם אין לי נורת DSL אדומה וקבועה במודם, אבל כן יש נורה ירוקה ומהבהבת כלומר אין סנכרון לבזק או מה שזה לא יהיה.
התייאשתי די מהר מאקספון והתקשרתי לבזק.
ניידתי אליהם.
שלושה חודשים ראשונים תמורת 81 שקלים לחודש (בבנאדל עם אקספון אבל אני לקוח של בזק בלבד).
מייד לאחר מכן התקשרתי ל166 ונקבע לי טכנאי ליום חמישי שבתקווה יתקן את מה שקרה פה.
הנציגה העלתה השערה שאולי שכחו אותי מאחור, אחרי שאתמול התקלה בבזק באזור טופלה.
לפעמים יש כאלו שלא מטופלים (על פניו משונה אבל אין לי מושג).

em28

Well-known member
Same-Same.
אחרי שאקספון הודיעו שאם אני רוצה הם ישלחו טכנאי (בעלות של 180 ש"ח) הודעתי להם שהם הפסידו לקוח משלם במשך 8 שנים ו....התנתקתי.
אז כן, כנראה שהבעיה של בזק, אבל השירות/החיסכון של אקספון פעם אחרי פעם הגיע לי עד .......פה.

כרגע גולש על הנקודה החמה של הסמארטפון, שוקל לחבר את הראוטר VR600 לסים 4G או 5G.
איך זה הולך בראוטר ? עד כמה החיבור אמין, מהיר ונותן תשובה טוב לגלישה וטלוויזיה ?

נערך לאחרונה ב:
Same-Same.
אחרי שאקספון הודיעו שאם אני רוצה הם ישלחו טכנאי (בעלות של 180 ש"ח) הודעתי להם שהם הפסידו לקוח משלם במשך 8 שנים ו....התנתקתי.
אז כן, כנראה שהבעיה של בזק, אבל השירות/החיסכון של אקספון פעם אחרי פעם הגיע לי עד .......פה.

כרגע גולש על הנקודה החמה של הסמארטפון, שוקל לחבר את הראוטר VR600 לסים 4G או 5G.
איך זה הולך בראוטר ? עד כמה החיבור אמין, מהיר ונותן תשובה טוב לגלישה וטלוויזיה ?
אלי הגיע בסוף הטכנאי ביום חמישי האחרון.
אחרי דין ודברים רב הוא בסוף השתכנע שהתקלה אכן קשורה בתשתית ואכן היה צריך להחליף משהו בארון שלהם בחוץ.
עכשיו ניראה שהכל בסדר.
מה שאתה יכול לעשות זה לעבור לבזק חזרה, כדי שיתקנו את התקלה ואחרי שהכל תוקן, לעבור הלאה.
ת'כלס אם השוק הסיטונאי היה עובד כמו שצריך, לא היית צריך לעשות את המעבר חזרה לבזק, אלא אקספון היו מזמינים לך טכנאי של בזק כי זו תקלה של בזק (יש להניח) לפתור את העניין.
הבעיה היא שצריך להילחם בנציגים של אקספון ולא ניראה שהם יכולים באמת לעזור לך (עייפתי מהעניין הזה כבר בתקלה הקודמת מלפני מספר שנים).
ואולי זה בדיוק אותו מצב בכל החברות הסיטונאיות.

אני חושב שאשאר כאן (בזק עם נטויז'ן בבאנדל) בזמן הקרוב.
אולי בהמשך אנסה את טלזר.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
בחבילה עם הגבלת נפח DATA ? לעומת כל חבילה לא מוגבלת שנמכרת כיום בשוק - לא נראה לי שכדאי לחשוב בכלל בכיוון 4-54G.

em28

Well-known member
בחבילה עם הגבלת נפח DATA ? לעומת כל חבילה לא מוגבלת שנמכרת כיום בשוק - לא נראה לי שכדאי לחשוב בכלל בכיוון 4-54G.
אז זהו, יש אפשרות להעריך כמה DATA בכלל צורכים ? 500GB יכולים להספיק ?
אני עדיין מנסה להבין אם ה-VR600 תומך ב-5G ואם בכלל יש באזורינו 5G.

למעלה