אצבעות

אצבעות

בפורום הורות הומולסבית אמרו שבאיזשהו מחקר הראו כי בנות שהקמיצה שלהן ארוכה יותר מהאצבע (הקמיצה, אם אני לא טועה, נמצאת ליד הזרת והאצבע ליד האגודל) הן לסביות (או טום-בויז... משהו על הורמונים גבריים). אצלי הן באותו אורך! זה מוכיח שאני דו?

the_new_guy

New member
נראה לי סיפור מצוץ מהאצבע ../images/Emo45.gif

(הקמיצה אם אינני טועה)

אבא גאה

New member
ידענו שיש דרך אחת לפחות בה ניתן

לומר על אוגוסטוס "רואים עלייך שאת לסבית"

augustus

New member
רוני? נפגשנו פעם ואני לא יודעת?

כי אתה צודק לגבי איך שאני נראית.

my self

New member
נו באמת

הוא לא צריך לפגוש אותך בשביל לדעת איך את נראית

augustus

New member
נחשו מה יש לי...

...מצלמה דיגיטלית. הסטודנטים שלי כבר צילמו אותי לאתר שהם בונים עבור הכיתה, אבל התמונה יצאה קצת ג´יפתית, כך שברגע שאלמד לצלם את עצמי, אשים לכם את התמונה (כדי שתחליטו סופית אם אני נראית לסבית או לא). לרוני: אני מקווה שנהניתם היום

my self

New member
אני כבר החלטתי שלא

למרות שהזיכרון הצילומי שלי גרוע, כך שאם אני אראה אותך ברחוב אני לא אזהה אותך, אבל אני רק זוכר שפשוט לא

augustus

New member
"החברים מספרים על לובה"

ידידי היקר והצעיר, אולי תאיר את עיני ותגלה לי איך לסבית נראית, למען ה´?

אבא גאה

New member
אבל רק למען ה´ - מדריך לזיהוי לסבית

תוך שימוש בלוגיקה..... הנחת יסוד: כל הלסביות נמשכות לנשים וקצת גבריות וסביר להניח שיש להן השתלטות של ה- Y. עוד אחת: כל הלסביות פמיניסטיות. אז ככה: הלסבית היא אשה שמסגלת לעצמה הליכה בפישוק קל, מידי פעם מגרבצת, יורקת, מושכת באפה בחוזקה או נושפת חזק את הגועל החוצה ולוחצת עם שתי אצבות לסחיטה מושלמת היא שעירה (Y) אבל גם לא מגלחת (פמיניזם) לכן יש לה שפם, זקנקן דליל, שערות ברגליים ובבית השחי. היא לובשת חליפות מקסטרו-מן, או ג´ינס וטי שירט עם סלוגן "כח נשי" או משהו בסגנון. נוסעת על אופנוע גדול או משאית. שיער קצוץ, לא מאופרת, שמנה מאוד (בגלל זה גברים לא מזיינים אותה והיא הופכת ללסבית).

ברוכים הבאים לרייך הרביעי

אני מצטער בעיני זה קצת פאשיסטי, מה לעשות האחרונים שקיטלגו סוגים של אנשים לפי מידת אורכו של האף או היקף הגולגולת היו אתם יודעים מי.

my self

New member
היי, אורי, הוא היה ציני

ועכשיו אני אסביר את עצמי (לבקשתה של אוגי שתי הודעות למעלה). לא, אני בהחלט לא חושב שיש התאמה חד-חד ערכית בין לסביות למראה "גברי" (נעזוב כרגע את הדיון אם יש סיבה לתייג מאפיינים מסוימים של מראה כ"גבריים" ואחרים כ"נשיים"). הבה נכנה לסביות כאלה "לסביות" (כלומר, עונות לתדמית הנפוצה של לסביות). אני כן חושב שיש לסביות בעלות מאפיינים חיצוניים שקרובים לתדמית, ולכך התייחסתי. כן, יש כאן דיעה קדומה כיוון שגם יש סטרייטיות שדומות חיצונית לתדמית של הלסביות (ולכן אפילו התאמה חד-ערכית אין כאן). בכל מקרה, מובן שלא ייחסתי אף תכונה שלילית למראה הזה (ע"ע מכוערות, סקס אפיל של נהג משאית וכד´).

GREENSsss

New member
גם אצלי זה ככה.

אבל דעתי על המחקרים האלו, שהם בהחלט מצוצים מן האצבע

InnerKid

New member
60 שניות על זהות מינית בכף היד

לפי שיטת הולצמן לקריאה בכף היד, יש משמעות בין אורך הקמיצה לבין זהות מינית. כמובן שהקשר הוא לא אחד אחד. קודם כל יש לדעת למה הכוונה ב"קמיצה ארוכה" והכוונה היא לא רק שהקמיצה ארוכה יותר מהאצבע, אלא שהיא גם מגיעה עד יותר ממחצית הפרק הראשון של האמה. שני אלו ביחד נותנים קמיצה ארוכה. כמובן שיש לבדוק באיזו משתי הידיים (או אולי בשתיהן) הקמיצה ארוכה. קמיצה ארוכה (הן אצל נשים, הן אצל גברים) מראה על עיסוק בשאלת הזהות המינית, אבל לא רק אורך הקמיצה הוא הקובע. יש עוד אלמנטים ביד שיש לבדוק אותם על מנת לבדוק נטיה מינית. כמו כן, לא כל לסבית או הומו יהיו בעלי האלמנטים הללו ביד, אולם מי שיש להם האלמנטים הללו, כן יתחבטו בשאלת זהותם המינית, או שלחילופין כבר לא יתחבטו שכן הגיעו להחלטה. דבר אחרון - בעניין מדידת האצבע - זה לא סתם להסתכל על האצבעות, אלא בדרך כלל צריך מישהו שימדוד את האצבעות, יחזיק אותן ישר וצמודות וידע איך לבדוק. אלה היו 60 שניות על זהות מינית בכך היד
מאור.

אואהההה ../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

ואם הקמיצה שלי מגיעה כמעט לאמצע הציפורן באצבע הפושעת <
>, וגם יותר ארוכה מהאצבע, בשתי הידיים, זה אומר חד משמעית שאני לסבית ? איזה יופי !!!

InnerKid

New member
אז זהו.... שלא...

כמו לכל דבר אפשר להתייחס ברצינות וכלאחר יד. ואבחון מקיף על ידי מישהו שזהו העיסוק שלו יכול להיות רציני, ולא על ידי מישהו ששמע או קרא או סיפרו לו או לא יודע מה. חוץ מזה שאין תשובות חד משמעיות, אז את יכולה להרגע

InnerKid

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

נימה מעליבה? לגמרי לא. אין לי שום כוונת להעליב, ככה שאם מצאת את עצמך נעלבת תבדקי מה בדיוק העליב אותך

למעלה