אפשר שאלה?

SHELY

New member
אפשר שאלה?

אם הייתם מכירים מישהו/י מהפורום/קומונה - הייתם מספרים בהתחלה או שמחכים מעט כדי לראות איך מתקדמים???

MaYcHuK

New member
אני אישית לא חושפת

גם לא אחרי שנגמר.... למה? למי את צריכה להשמיע? ולמה את צריכה לפרסם וליידע? תשאירי דברים לעצמך הרבה יותר נחמד

בת עולם

New member
זו צריכה להיות החלטה משותפת

אם אחד הצדדים לא רוצה חשיפה, השני חייב לכבד את זה אישית לא מבינה בשביל מה

MaYcHuK

New member
במפגשים זה כבר משהו אחר

שוב לא חושבת שצריךלפרסם צריך לזרום . אםן לא תעשו מזה עניין גדול זה לא יהיה

tlatfazy

New member
אני מציע

אופס ... בטעות הגעתי לפה אני לא מציע כלום ! פעם אחרונה שנקנקתי את רוחמה ממחלקה חמש כל המחלקה ידעה אפילו האחות תקווה ! אחר כך הייתי צריך לשכנע את כולם במשך שנה שאני לא הומו (מסתבר שרוחמה נולדה בני... לך תבין)

ורד 1970

New member
מספרת,מה יש לי להסתיר?

אם לצד השני יש בעיה עם זה, זה היה מחשיד - למה שלא ידעו? לצאת עם מישהו מהפורום\קומונה זה רע? יש כאלה שמנצלים את זה ומבקשים עלק דיסקרטיות,ובעצם יוצאים עם כמה במקביל ,אני מכירה אישית כמה כאלה כשיצאתי עם מישהו, סיפרתי ולא הסתרתי,אין לי מה להתבייש או להסתיר,גם לא קרה לי שהתנגדו שאספר אם היו מתנגדים,לא הייתי ממשיכה את הקשר בואי נגיד שאת לא צריכה לצאת בהודעה בפורום\קומונה "היי,אני ו XXX יוצאים עכשיו" אבל לא צריכה להסתיר חוץ מזה מה נישמע????????

אני חושבת שזה עניין אישי וצריך להשאר בינכם

אבל אם יש מפגשים כמובן שלא היתי מסתירה זאת בכ"ז אני בן אדם חם וחופשי מחפשת את הקרבה שלו ולא היתי רוצה להעמיד פנים שאנחנו זרים או משהו

© RoNa

New member
תלוי

עד כמה הפרטיות חשובה לך ועד כמה את מעורבת פה חברתית. כמובן שצריך להתחשב ברצון של הצד השני ולכבד אותו. אישית אני לא אוהבת שהחיים האישיים שלי על גבי הפורום.

למעלה