אפשר קצת לשפוך?

אפשר קצת לשפוך?

היום יצאנו לגן שעשועים בצהריים אני הבעל והילדון ופתאום כמו בכל פעם זה מכה בי שהילדון פשוט לבד לבד לבד הוא פשוט מחפש להעסיק את עצמו וזה גומר אותי מבפנים כאילו עזבו את הכאב שאיבדתי ילד וכל הכאב והאכזבה מסביב הילד שלי איבד אח, והוא לבד כשהוא חוזר מהגן, אחה"צ, בגן שעשועים זה עשה לי כזה גוש בגרון שעד עכשיו הוא שם ואמרתי לחצי באותו רגע תראה אותו איך הוא לבד, בודד כזה והרגשתי איך הכאב צף לו פתאום... מי מבטיח שהכל יהיה בסדר הפעם?
הולכת לבכות...

ניובה

New member
../images/Emo201.gif לבכות זה טוב

תוציאי החוצה, זו באמת מחשבה שמכווצת את הלב. מקווה שהבוקר התעוררת עם כוחות מחודשים ולמרות שאף אחד בכלל לא מבטיח שיהיה בסדר הפעם, בהחלט יש סיכוי טוב שיהיה בסדר, ואז תוכלו להנות מהילדון מכפכף את הקטן (או קטנה? סליחה ששכחתי) כמו שצריך להיות. חיבוקים, ניובה

מזדהה לחלוטין

יש לי בת כבר עוד מעט בת שש. כל-כך חיכתה לאחותה הקטנה שבסופו של דבר לא הגיעה. עכשיו היא כבר יודעת שאני שוב בהריון וכל היום מדברת על אחיה או אחותה שיבואו. בכל הזדמנות היא מלטפת לי את הבטן ואומרת "אמא אני כל-כך שמחה שאת בהריון..." אלו החיים וגם ילדינו מבינים שעצב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, לא רק שמחה. אני מאחלת לך שהכל יעבור בשלום ושנזכה סוף סוף לנחת בהריון הזה. דבר אחרון, אני ממש לא חושבת שהבן שלך בודד. יש לו משפחה שאוהבת אותו וזה הכי חשוב בעיני. אל תאשימי את עצמך. שולחת לך חיבוק ושיהיה שבוע טוב ורגוע

ספרקית

New member
../images/Emo201.gif

קשה לשחרר את המחשבות של 'מה היה אילו'
קשה לדעת מה יהיה הדבר הבא שיציף שוב את הכאב לפעמים מדובר בדברים קטנים ולא ברורים בכלל. זה כל כך עצוב ומתסכל. קשה לאבד את התמימות. לחיות עם הידיעה שאף אחד לא מבטיח שהכל יהיה בסדר. נותר רק לחפש זיק של אופטימיות ולא להפסיק לקוות. מאחלת לך שמעכשיו יהיה רק אושר

ספרקית

New member
יום טוב יקירתי ../images/Emo24.gif

מחזיקה אצבעות להמון ימים רגועים שיהוו הכנה מושלמת לתוספת צרחנית למשפחה

למעלה