אפשר עוד קצת מהלא היה כלום?

sashalola

Well-known member
אפשר עוד קצת מהלא היה כלום?

בוכריס לא היה כלום
גיל שפר לא היה כלום
גם החרמן התורן מהבית היהודי לא היה כלום,
צוללות לא היה כלום
מתווה הגז לא היה כלום
בקרוב תספורת ללב לבייב לא היה כלום
אז אפשר להוסיף עוד קטנה ולהיזכר בשרה נתניהו לא היה כלום?
כי למשל גם בעניין מני נפתלי לא היה כלום וסתם שילמנו לו 170אלף שח
וגם עם גיא אליהו לא היה כלום ושוב שילמנו לו 85אלף שח, סתם, באמת סתם... כמה פעמים צריך להגיד לנו... לא היה כלום!
אז עכשיו שוב מכפישים מציקים ומטריחים את הגברת לבוא לעוד חקירה, ובשביל מה? הרי ברור לכולם, ומראש, לא היה כלום!

אני אומרת לך - לא היה כלום. אין כלום. לא היה ולא נברא!

זה הכל בראש שלנו.
זאת פאטה מורגנה.
זאת אילוזיה.
זה רק הסמולנים המשתכנזים האלו שממררים את החיים ליהודים...
אני אומרת לך שאנחנו בלתי נסבלים.
צריך לשלוח את כולנו חזרה לאירופה. שם ידעו מה לעשות איתנו.

מה יהיה עם מכבי ת"א??

אוףףף איזה עצבים איתם.
אחרי כמה משחקים נפלאים הם שוב חוזרים אחורנית ומשחקים כמו טירונים

אשכרה מביאים את העצבים. למה אי אפשר שתהיה סוף סוף קבוצה יציבה?
אי אפשר עם הקרוסלה הזאת. נמאס

ולחשוב שיש עוד כל כך הרבה משחקים לפנינו

dory141

New member
זה בדיוק העניין

עודף משחקים. יש קבוצות שיודעות להתמודד עם הסיטואציות האלה ויש כאלה שפחות. ככה זה, פעם מנצחים ופעם מפסידים. כמובן, שהייתי שמח יותר אם מכבי הייתה מנצחת, אבל כפי שאמרת הליגה ארוכה וצריך להתעזר בסבלנות. מעבר לזה, בפגרת השנה החדשה יש אפשרות לשינוי ורענון. אולי צריך להחליף מישהו מהזרים (עד אתמול חשבתי על מאיק צירבס, אבל אחרי שחיפה על החולשה של אייברסון אני כבר פחות בטוח שהוא הבעיה). אולי כדאי לשחרר את מקל, שסתם מתבזה על הספסל.

האמת היא שמקל הוא סיפור עצוב

תליתי בו כל כך הרבה תקוות כשהוא הצטרף למכבי ת"א ופתאום הוא מבלה כל כך הרבה זמן על הספסל וגם כאשר הוא משותף, זה רק לכמה דקות ובמשחק האחרון זה היה רק לכמה שניות. זה מוזר כי במשחק האחרון בליגה נגד קרית גת הוא ממש הצטיין. משהו ממש מוזר קורה כאן. עד שסוף סוף התחלתי ליהנות מהמשחקים שלהם, בא המשחק אתמול וביאס אותנו נורא. האיש שלי פלט אנחה קורעת לב בסוף המשחק וממש כאב לי בשבילו. הוא נורא לוקח ללב

לגבי צירבס, אני לא יודעת מה להגיד. מצד אחד הוא מאבד כדורים בטונות, עושה עבירות מיותרות, ומצד שני יש לו רגעים של התעלות ומציל מצבים. לא יודעת מה להגיד לגביו.

אני מוכרחה להקפיץ את האשכול הזה עם בדיחה

ילד אחד שואל את אביו,
'תגיד אבא, זה נכון שבסין הגבר לא מכיר את האישה עד הנישואין?'
האב מסתכל על ילדו ועונה,
'ילד, זה נכון בכל העולם'

גם אנחנו לא היכרנו את ביבי עד הנישואין

הוא לא ידע כלום כי אין כלום

כתב ירון טן ברינק:

"עכשיו מתברר שלא רק שנתניהו לא ידע שהבן-דוד שלו ויועצו האישי הקרוב מעורב בעסקת הצוללות, הוא גם לא ידע שממשלת איראן היא בעלת מניות בתאגיד טיסנקורפ ממנו נרכשו הצוללות. הוא בטח גם לא ידע על המתנות שמרעיף המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר על בני משפחתו. הוא כבר אמר שאינו יודע על המתרחש במעונו הרשמי, התרחשויות שבגללן נחקרה אתמול אשתו במשך 12 שעות. הוא לא יודע איך חמק לו התאגיד בצוק איתן. הוא לא יודע איך חמקו לו המנהרות בצוק איתן. ומגיע השלב שבו גם מעריציו החרופים מוכרחים לשאול מה ראש הממשלה כן יודע והאם אינו מנותק וסהרורי מכדי להמשיך בתפקידו."

שבת שלום אנשים

למעלה