אפשר לשאול אותכם שאלה?

KaBaBx

New member
אפשר לשאול אותכם שאלה?

למה לעזאזל אף אחד לא רושם פה????????????????????!!!!!!!!!!!!!!???????????????

מפני ש"מנהל הפורום המיועד סובל מקשי

התחברות". ולכן הפורום לא מופיע ברשימת הפורומים.

NoKi2sh

New member
מנצל"שת-שאלונת והיי מחודש..

מצב? לא ידעתי שנפתח פורום רולר בלבד...מזל טוב,ההפרדה רק תועיל.. ^_^ בכל אופן,זכיתי לתגובות מגעילות במיוחד כשפרסמתי באווני את ההודעה הבאה בפורום "סקייטבורד",אולי כאן אזכה לתגובות קצת יותר נחמדות..^_^ "ממצב כולם!?לא הייתי פה איזה 10000000000ג'ילון שנים, אבל קיבלתי רגילנות(סוף סוף,להיות קרבית זה לא הכי כיף מסתבר..O_O; חח) אז קפצתי לבקר,כי דיי התגעגעתי אליכם ואל הנסיעה בכלל... ^_^ בכל אופן,אני אמורה להגיע לאזור קריית אתא מחר,וגונבה לאוזניי שמועה שיש שם סקייטפארק איפשהו.. מישהו יודע משהו על העניין??ויותר חשוב-מי בא ליסוע??^_^ תודה ובוקר טוייף, נוק,מהחזית הצבאית בשיזפון.. "

גיאגלגל

New member
welcome

ברוכה הבאה. אני כבר 10 שנים לא גר בקרית אתא, ולפני 10 שנים לא היה שם שום סקייט-פארק. אז ... ספרי לנו כשתדעי

jonish

New member
היו היה ז"ל

ממצב ילדה ? איך הולך בבסיס ? היה סקייטפארק בקרית מוצקין אבל סגרו אותו הוא היה פרוץ לאיזה תקופה אבל לפי מיטב ידיעתי סגרו אותו סופית עכשיו ... אז עזבי אותך שטויות ובואי נעשה איזה סשן בקרייזי בשבת :)

msn1

New member
מוצקין נשרף...

ולא הזדמן לי להחליק שם בגלל שכל הזמן אמרתי לעצמי "אה נו... עוד שבוע ככה שיהיה לי זמן" כמובן שעבר שבוע ולא נסעתי וחוזר חלילה זה באסה רציתי ליסוע שם

למעלה