אפשר לקרוא להנהלה בבקשה

שר-קן

New member
אפשר לקרוא להנהלה בבקשה

הבטיחו שהשרות פה עד לקוח אחרון והנה כולם פרשו לישון ואני נותרתי פה סתם ודאי הלך לישון מוקדם

softy

New member
מה פתאום לישון???

בסך הכל הלכנו לראות סרט כדי שנוכל להבין יותר מה נשים רוצות. בגדול נראה לי שהן מקבלות ממני את כל מה שהן רוצות בקטן נראה לי שיש עוד מה להשלים. סופטי.

שר-קן

New member
קטן ? חשבתי שאצלך

אין כזה דבר קראתי אותך בעבר והבנתי שקטן הוא לא ללמוד - זה יפה להודות בזה עוד יותר יפה ולהשלים זה עוד יותר טוב אבל עם כולם

softy

New member
קטן גדול

לא יודע למה צירוף המילים האלו גורם לאסוציאציות מיניות. את/ה שמעת אותי אומר משהו בקונטקס מיני? ברור שלא, את/ה רק תרגמת למילים את המחשבות אם אני לא טועה זו את...כן כן זו חייבת להיות את... לא אני לא טועה... שלךְ סופטי.

שר-קן

New member
טעית ובגדול

השעות הקטנות עושות את זה ואני הולך כן הולך לישון

לדעתי

זה לא צריך לגרום לאסוציאציות האלו אנשים מתעסקים יותר מידי עם מין..... יש עוד דברים בחיים... השאלה היא: האם זה באמת היה על מין מה שאמרת....?? אוהבת...דארמה....

שר-קן

New member
היה צליל של זילזול

רמיזה קטנה אבל לא זו הכוונה וידידינו הרך יבין שהקישור לעיניין המין הוא בראשו של המתבונן שלישום עכשיו מתכונן ןבכל לא ל....

מתוקים שלי הרשו לי להגיב

שר-קן ידידי!!! שלום לך, לפי דעתי אתה צודק במאה אחוז. לכל אדם יש את עולם הפרושים שלו. כנראה כל אחד מפרש מהרהורי לבו. אני לא ראיתי כאן מילים ששיכות לטקסט מיני. אז מי שחסר לו לדעתי כדאי שימשיך לחפש. המילים כאן הו נקיות וטהורות. האזניים של האחרים אולי קצת מלוכלכות בשעווה, שלא נדבר על פרושי החוח הכחול. אז שיהיה לכולם שבת שלום. הרבה אור ואהבה ללא גבולות. מיכל

למעלה