אפשר לסגור

g i l 1 7 8

New member
אפשר לסגור

פשוט אין רצינות בפורום הזה. רק כשמפסידים אז כותבים. אני מסתובב הרבה בפורומים של הקולגות שלנו, אפילו הפורום של צפרירים!!! יותר חי משלנו, בושה

SilverStar1

New member
אין מה לעשות,אין הרבה משתמשים

יש שני פורומים ראשיים של האתר הרשמי ואתר האוהדים -רוב האוהדים כותבים שם.

מוצארט

New member
גיל, בעזרת-השם

אני אכנס בשבוע הבא לניהול, אני מבטיח להשתדל להחיות כאן את העניינים.

blueman1

New member
תשמע

הבעיה שצריך פרסום לפורום כי אין פרסום. הבעיה שלי היא שאני לא יכול לפרסם לבד כי צריך זמן וזה המון עבודה ואני בצבא כמו שידוע לכם, אז עד שאני חוזר זה כולה ליומיים ואני מנסה פה ושם לעדכן מה שאני יכול. עכשיו אני מחכה שמוצארט יכנס איתי לניהול ואולי נוכל להזיז משהו בפורום הזה.

g i l 1 7 8

New member
כמובן, בהצלחה

אני אשמח לעזור לך ולבלומן1 בפירסום עד כמה שאפשר. ד"א: באמת יש פורום אינטנסיבי יותר באתר הרישמי?

blueman1

New member
לא באתר הרישמי

אני יודע שבאתר האוהדים היה פורום טוב וגם אני הייתי משתתף בו מידי פעם לגבעי מה קורה בו עכשיו אני לא ממש יודע.

AnakondA1

New member
הפורום באתר האוהדים

מאוד אינטנסיבי ואת זה אפשר לראות בכתבה היום במעריב,עמ' 5 (יש לינק לכתבה למטה) באתר הרשמי קצת פחות.

מוצארט

New member
וואלה, רציתי לסרוק את הכתבה

אך אני רואה שמישהו עשה זאת לפני! כל הכבוד!

g i l 1 7 8

New member
מסיר את הכובע

בתור זה שהתחיל את השירשור הנ"ל עם פתיחה צורמת של "אפשר לסגור" אני חייב להודות שאני מופתע מאד לטובה מהכתבה. כנראה שהמעבר לת"א מרחיק אותי מהעיניינים וכך שלא ידעתי כלל על האתר ומה שהוא מציע. מוצרט - אני מציע לך לחבור לאותם מנהלי אתר ולדבר על שיתוף פעולה. ד"א: האם מדובר באתר www.HBS.co.il?

AnakondA1

New member
מה שצריך לעשות

זה פשוט להמשיך לכתוב פה אך במקביל אתם יכולים לכתוב גם בפורום שם רק שפה יהיה פחות פעילות אלא יותר נושאים מרכזיים או עדכונים.

AnakondA1

New member
אכן כן

מדובר באתר האוהדים www.HBS.co.il מאוד מצער שרק עכשיו גילת אודות האתר שהיה מעין הבית של המועדון אוהדים שקיים כבר כמה שנים. מועדון אוהדים שסחף המוני צעירים(ואני בינהם) לדרך חדשה והרבה יותר מוצלחת ומחק את כל התדמית המגעילה על האוהדים של באר שבע,מה שהיה עד היום. מועדון אוהדים בראשות דודו עזריה ויניב אגוזי(שהוא מנהל האתר) שניהם ד"א מופיעים בתמונה בעיתון.

למעלה