אפשר להזמין אתכן?

עינת

New member
אפשר להזמין אתכן?

ההורים מנג´סים? הילדים מעצבנים? קשה לראות מי צודק? לא יודעים איך להגיב? בטח זה קורה במשפחות הכי טובות פורום הורים וילדים מקטרים הוא המקום!!! כאן תוכלו להציץ לעולמם המתוסבך של ילדיכם, כאן תוכלו להבין למה הורים חייבים להיות עלוקות. כאן נוכל כולנו יחד לנסות להבין למה אנו מתנהגים כמו שאנחנו מתנהגים... כאן ננסה להגיע להדברות בין העולמות ואתם יודעים מה? נראה לנו שנצליח... מי אנחנו? עינת - ילדה (של אמא ואבא שלה) , אמא לשלושה (11,18,21 ) ובסך הכל כללי בן אדם רותם - תלמידת תיכון, ילדה לאמא ואבא ובסך הכל נערה מתבגרת

ThE uVa

New member
../images/Emo32.gifחזרתי ../images/Emo13.gif../images/Emo60.gif

חזרתי מההופעה.. היה מאוד נחמד, רק שהייתה לנו פשלה אחת.. לא נורא..

Fairies Hunter

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo105.gif../images/Emo188.gif

אני שונאתתת אותה שונאת שונאת את הראש אני אוריד לה את הראש אוריד אוריד אוריד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שונאת שונאת שונאת
פקצה זונה נותנתתתתתתתתתתתתתתתת שתמות תשרף בגהנום!!!!!

bubaale

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo80.gif

היא אכן פאקצתית ביותר. אין לך מה להתרגש ממנה. ולא היא ולא הוא שווים שתאבדי את שפיות דעתך בגללם... ממש ממש לא.

the cookie girl

New member
ההודעה שלה הייתה לחוצה ועצבנית

אז הצעתי לה לעשות נשימות, כמו לפני לידה (למאז' אולי?),בשביל להרגע, יו נו.

The Charmd One

New member
אוו...בריטאין בריטאווט שירצו'ש../images/Emo79.gif

נראה לי שאני יודעת למי את מתכוונת..:/ שמה מתחיל בא' חחח? בכל מקרה- היא לא שווה את עצבייך...מי שזאת לא תיהיה. מה שאני עושה במצבים כאלה~> תשנני לעצמך "היא סתם בת בליעל טיפשה סתומה מפגרת ודוחה שלא שווה את האנרגיות שלי" כמה פעמים לפי הצורך... לי זה עוזר

bubaale

New member
../images/Emo32.gifאניכלכךשמחה...../images/Emo80.gif

אוי, כמה שהייתי רוצה להסביר במילים כמה אני שמחה. אבל אני פשוט לא מסוגלת... אני רוצה לצרוחחחח!!! אני רוצה לשיר, אני רוצה לרקודדד!!! אני שייכת. אני כל כך כל כך שייכת. פעם ראשונה בחיים שלי- שיש לי מקום. שהוא רק שלי, ואף אחד לא יוכל להחליף אותי בו. כי אין לי תחליף ואני מיוחדת. ואני זה אני זה אני. וזה נשמע מטופש- אבל זה עושה אותי כל כך מאושרת! מוניקה סקס מושלמים. אני לא מאמינה שאשכרה ראיתי אותם. עמדתי שורה שנייה, על סף ראשונה, וצרחתי ושרתי בשיא ההתלהבות. אני אף פעם לא צורחת. אני אף פעם לא שרה. אני פשוט לא האמנתי שזה אני... בדרך כלל שיש לי משהו טוב ביד- אני קולטת את זה רק אחרי שהוא נגמר. הפעם חייתי את הרגע. חייתי. לא הפסקתי לחיות! כשחיכיתי למונית עם חברות שלי- קפצתי, שרתי, הסתובבתי במקום- ולא היה אכפת לי שמסתכלים עליי! הייתי חיה כל כך. דיברתי עם כולם, צחקתי עם כולם, בכיתי מאושר וכולם חיבקו אותי. שלחתי הודעות אסאמאס נרגשות של: "אני אוהבת את כולכם!!!"... אני בדרך כלל לא שולחת הודעות. מפחיד אותי. חיבקתי את כל החברות שלי, החזקתי אותן חזק- אני מפחדת ממגע. הוא מרתיע אותי. הוא מלחיץ. והפעם לא. הפעם רק רציתי עוד ועוד מאנשים. מכל האנשים האלה שמפחידים אותי כל כך- רק רציתי שיאהבו אותי. ואהבו אותי. כולם. אני אוהבת אתכןןןןןןן!!!!!

לימי 1

New member
../images/Emo24.gif

לא מכירות אחת את השניה אבל ההודעה שלך עשתה לי טוב בלב.. אני שמחה שטוב לךך

n no name

New member
אנה פשושית שלי../images/Emo140.gif

אני שמחה שטוב לך ושתישארי כזאת שמחה עוד הרבה זמן love you

Kouryuu

New member
הו, מיי פרשיוס...

עושה כזה טוב לקרוא את מה שעבר עלייך. ומגיע לך, כ"כ, כ"כ. אוי, אני שמחה שאהבת, ושאת אוהבת ושאוהבים, אותך. ^-^ *חיבוק* גם אני לאהוב אותך.

bubaale

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

תודה לכולכן. באמת. אני אוהבת אתכן כל כך כל כך!! ושמחה כל כך כל כך...
מעניין מתי זה יעבור... ילדה יפה- תהיי חזקה, טוב? דברים טובים מגיעים ברגעים שהכי פחות מצפים להם. וגם לך הם יבואו. והרבה מהם. מגיע לך, את יודעת. הכי הרבה.

למעלה