אפשר להזמין אתכם?

עינת

New member
אפשר להזמין אתכם?

ההורים מנג´סים? הילדים מעצבנים? קשה לראות מי צודק? לא יודעים איך להגיב? בטח זה קורה במשפחות הכי טובות פורום הורים וילדים מקטרים הוא המקום!!! כאן תוכלו להציץ לעולמם המתוסבך של ילדיכם, כאן תוכלו להבין למה הורים חייבים להיות עלוקות. כאן נוכל כולנו יחד לנסות להבין למה אנו מתנהגים כמו שאנחנו מתנהגים... כאן ננסה להגיע להדברות בין העולמות ואתם יודעים מה? נראה לנו שנצליח... מי אנחנו? עינת - ילדה (של אמא ואבא שלה) , אמא לשלושה (11,18,21 ) ובסך הכל כללי בן אדם רותם - תלמידת תיכון, ילדה לאמא ואבא ובסך הכל נערה מתבגרת

בהצלחה בפורום החדש! ../images/Emo9.gif

גם אני יכולה להמליץ על הפורום החדש שלנו? :) כן, כי יש לנו פורום חדש, וחשבנו להמליץ לכם עליו, שתיכנסו, תראו אם הוא מתאים לכם. אנחנו נשמח אם תצטרפו...
בפורום שלנו, 'מקובלים ולא מקובלים' אפשר לדבר על כל מה שמפריע, לשני הצדדים, על למה טוב שיהיה פער מעמדות שכזה, על למה זה רע, איך זה משפיע ואיך אפשר שההשפעות הרעות יפחתו... הכל על הכל [טוב נו, לא הכל, אבל בערך הכל
]. אז יאללה, הקליקו כאן והיכנסו. נשמח לראותכם אצלנו
צינית נחמדה ותל-אביבית.

miss_t

New member
אני יותר מקובלת ממך../images/Emo70.gif

מלחמההההה! למה פתחו פורם כזה
יש עוד דבר כזה מקובל ולא מקובל???

miss_t

New member
יאאאאאאאאאאאא

חשפת אותייייייייייי מה אני אעשה? אזעיק עזרה זה מה שאעשה! אזעיק עזרה! *שמה ידים על יד הפה וצועקת* ילד קטן והומו בוא למשוך למישהי בחולצה הופה הוא בא והביא את חברים שלו

miss_t

New member
עוד מעט מתחיל

כולםםםםם לראות
מעכשיו יש ילדים הומאים גם בחתימה. וענבל- אני רוצה שתתגברי על הטראומה, אני מנסה לעזור לך!

מסכנה שירלי

(גם אני רואה ) בעיקר את הסוף בימי שלישי שיש לי זמן) ואני קרוב משפחה של אגם רוטברג

למעלה