אפשר המלצה על מתקני ספורט

אפשר המלצה על מתקני ספורט../images/Emo13.gif

אני אפילו לא יודעת איך לקרוא לזה, אבל אנחנו מחפשים לקנות הביתה מעין מתקני טיפוס לילדים, נניח משהו שיכלול סולם וחבל טיפוס וסולם חבלים וטבעות - משהו בסגנון... כל מיני דברים לתרגילי התעמלות. יש המלצות אולי?
תודה

ליאת +

New member
באיקאה יש דברים

מדליקים ומתאימים לילדים. תבדקי בקטלוג/אתר שלהם אם זה עדיין נמכר.

מתקני ספורט

אנרג'ים the MALL חפשי בגוגל ציוד ספורט ומתקני חצר. חשוב מאוד לראות את הציוד, תו תקן, אחריות, התקנה, מקום מתאים להתקנה. תהנו.

המון תודות../images/Emo140.gif

בסוף מצאתי כזה דבר |הלינ|http://www.intersport.co.il/hebrew/fotos/fotogp253.html|סלינק| נראה לי ממש חלומי, אבל בעלי טוען שאין מספיק מקום תמרון - המתקן דחוס מדי
אולי מישהו מכיר משהו בנוסח כזה? תודה

לא התלהבתי. ../images/Emo4.gif

בעלך צודק. באמת אין מספיק מרחב תמרון. איך אפשר להתנדנד על זה? זה נראה יותר כמו מתקן לחדר כושר ולא מתקן שעליו ילדים יכולים לשחק, להנות ואגב כך לחזק את גופם. הצבעים שלו איומים, עם כל הכבוד לאדום. אהבתי יותר את מתקני החצר ולא את אלו שצריך לקבע מהתקרה.

גם אני מאוד אהבתי את מתקן החצר

בקישור שלך אבל חסר לנו תנאי בסיסי אחד - החצר
להורים שלי יש חדר ממד עם משקופי פלדה, אז שם הם תלו מתח רגיל למעלה ועליו חיברו את הטבעות/טרפז. אבל בבית שלנו המשקופים לא חזקים מספיק לעמוד בכל הדברים המטורפים שהטרזן הפרטי שלי יעשה על הטבעות... בגלל זה התלהבתי מהמתקן של רצפה-תיקרה. אבל אתם צודקים, אין שם בכלל לאן לזוז

ליאת +

New member
יש שם משהו לא הגיוני

איך אפשר למקום מכשירים שנועדו להתנדנדות כמו סולם החבלים והחבל עם המושב בתחתי שלו בצמוד לסולם? אני שוב ממליצה על איקאה- הגננת שלנו קנתה שם פעם סולם, טבעות ומושב- כל אחד בנפרד שניתן למקם איפה ואיך שרוצים- בחדר של הילד או מחוץ לבית.

שירי ל

New member
אופציה נוספת היא לקחת דברים שתלויים

מהתקרה. אצלינו יש כורסת נדנדה כזו בסלון שתלויה מהתקרה, ראיתי גם סוגים שונים של נדנות שנתלות בשני ווים. פשוט תוקעים בתקרה כמה ווים אימתניים (מומלץ לעשות ע"י איש מקצוע שיעשה עבודה חזקה ובטיחותית) וקונים כמה מתקנים שיכולים להתלות על זה ומחליפים לפי החשק

ואו, רעיון טוב!

כמו מאוורר תקרה בעצם... השאלה היא, האם התקרה (ואני שואלת בנימה רצינית
) אמורה להחזיק מעמד בכל מיני תרגילים פראים שבן 4 עלול לעשות על הטבעות/טרפז/חבל?

שירי ל

New member
כן, אם זה תלוי טוב אז למה לא?

בעלי הרכיב על התקרה שני ווים אימתניים - צריך ממש ממש כאלה מפלדה וחזקים ושתלויים עם כמה ברגים כאלה שנפתחים לתוך התקרה כמו פרח כך שזה לא יכול לצאת. אצלינו עושים על הנדנדה טרזן, יושבים על זה כמה חברים ביחד ומסתובבים המגבלה של זה היא 100 קילו - אצלינו אמנם אין אף אחד במימדים האלה אבל גם אני וגם בעלי יושבים על זה בכיף וזה לא עושה קולות שאכפת לו. ליתר ביטחון את יכולה במקום שני ווים לתלות ארבע.

שירי ל

New member
../images/Emo41.gif תראי כאן

http://www.motorikid.co.il/newstore/shop2046/newstorefront/Lookup.taf?_function=details&_ID=29&GROOP=94&NA=ציוד%20ספורט%20לגיל%20הרך&NA2=נדנדות%20רצפה%20ותלייה&BAN=&_UserReference=A045D99E56A6853D452372D3

למעלה