אפשר את חוות דעתכן בקשר לביגוד ?

ד ל י ה 34

New member
בחתונה של אחותי (לפני שנתיים)

תפרתי חליפה של מכנס וגקט בצבע בורדו יין (משהו כזה), ובנוסף לגקט תפרתי חולצה שתהייה לי להחלפה במהלך הערב.. רק מה שלא הספקתי להחליף כי הייתי עסוקה בריקודים
גם לחינה שלה תפרתי חליפה אבל אם וסט שיותר קצר מהחולצה..בצבע אחר כמובן.. ואם את זוכרת מהתמונות ששמתי בפורום לאחר החתונה ..אני לא קטנה..וזה היה לי מאוד נוח.. לעומת זאת אחיותי האחרות לבשו שמלות, שצמודות על הגוף... אני ממליצה לך ללכת לכיון שאיתו יהיה לך נוח, כי מי שתהייה עם זה במהלך הערב זו את.. אם החלטת ללכת לכיוון של שמלה, את יכולה בכל חנות למצוא שמלה שתתאים לגופך..או לחלופין ללכת לתופרות שימליצו לך על בגד ושלא תראי "דודה".. וכמובן

ronchikit

New member
בחתונה שלנו אחותי לבשה שמלה../images/Emo45.gif

זאת היתה שמלה שחורה מבד נשפך כזה יש לה אחלה גוף אז היא הרביצה הופעה הינה כמה תמונות... מצונזרות כמובן
בתמונה זו רואים את כל השמלה

שמופית

New member
וכמו שאמרתי...

אם היה לי גוף כמו לאחותך, בכלל לא היה לי על מה להתלבט, כי הכל היה נראה יפה עלי...

שמופית

New member
הלוואי עלי הרגליים שלה ../images/Emo6.gif

אני "קצת" יותר מלאה
אבל האמת היא שאין מצב שהייתי מתלבשת ככה גם אם הייתי חתיכה

תות28

New member
לחתונה שלי אחותי קנתה שמלה

מקסימה נדמה לי בגאמפ. אבל יש בשפיים למטה חנות מעצבים ובטח תמצאי שם משהו...

fila

New member
שמופית

הי אני הייתי קונה בכל מקרה משהו שיהיה לי נוח בו יש גם חליפות מכנסיים שאפשר להראות בהן "דודה" אני חושבת שבחתונה ההיא שהיית בניו יורק נראית נפלא בשמלה שלבשת! לדעתי שמלה שחורה (אני פשוט אוהבת שחור) מבד מתאים וטוב יכולה להחמיא לך מאוד! ובכל מקרה אין לי פק שתראי מדהימה הרי את כ"כ יפה!

מאי26

New member
שמופית, גם אני חושבת, אחרי שראיתי

את תמונותייך מארה"ב שכדאי לך ללכת על שמלה. יש לך גוף נשי, גם אם את לא דקיקה, והשמלה מאוד החמיאה לך. אפשר למצוא לדעתי שמלה שתדגיש את היתרונות ויטשטש את החסרונות ותראי מאוד יפה, ובכלל לא דודתית.

שמופית

New member
רונצ'יק, מה זה ../images/Emo12.gif

העמדתם את כל האורחים למסדר זיהוי בשבילי ?

ronchikit

New member
שמעי, גרדו לי את הסקרנות עם התמונות

של אר"הב שכולם מדברים עליהן, אז הלכתי לפשפש בארכיון, ואני חייבת להגיד לך שהיתה לך שם שמלה מאד יפה, אהבתי את הצבע והגזרה, אולי זה טיפל'ה מפואר לטעמי האישי אבל היא ישבה עליך מאד יפה לדעתי אם עדיין יש לך אותה אולי שווה לחפש משהו בסגנון דומה אגב מתי החתונה? בקיץ או בחורף? בקיצור אין ספק ששמלה מתאימה לך מאד, פשוט צריך לחפש את האחת שתשב כמו שצריך...

שמופית

New member
החתונה בספטמבר,

אבל זה לא משנה כי בכל מקרה אני צריכה שמלה עם שרוול (אני יודעת בדיוק מהם החלקים שאני צריכה לכסות
) השמלה של ארה"ב היתה מפוארת מדי ובדיעבד היום לא הייתי לובשת אותה.

shelycat

New member
שמופית ../images/Emo32.gif

כחלק ממערך חלום מוזר ביותר יצא שחלמתי ששיחקתי עם יהלי המתוקה שלכם.

shelycat

New member
מסתבר ש....

זאת הפיצית הטובה בעולם
לא הייתי ממהרת להסיק מסקנות מהחלום כי אחרת סביר שהייתי מוצאת את עצמי לובשת לשעור ספורט שמתקיים בחניון מכנס פיג'מה ושלוש שכבות עליונות שנאלצתי כמובן להפטר מהן. אבל לגבי התותית אני דווקא מרוצה ומוכנה לבוא לשחק איתה מתי שתרצה, דרך אגב כשלמדנו למבחנים של התואר תמיד אני הייתי זאת שלא מקשיבה בקבוצה ומשחקת עם העוללים המתוקים של החברות שלי בזמן שכולם לומדים איך עברתי את המבחנים אלוהים יודע.

שמופית

New member
את עוד חייבת לי ביקור אניוויי....

הבטחתי לקחת אותך למעדניה שווה, נכון ?

chenamichay

New member
גם אני הלכתי לפשפש בארכיון

וממש יפה לך שמלה !!!! לכי על זה !!!!

למעלה