אפרופו סרטים,

אשכר

New member
אפרופו סרטים,

הסיבה העיקרית שאני משתתף בפורום הזה הוא לא האישיו של הילדים בפני עצמו, אלא התהליך שעובר אדם שרוצה חופש תוך כדי הלחצים של החברה, דעות, ההרגלים שלו, והידע המצומצם שלו וכו' וכו'. אי לכך, הבאתי רשימת סרטים שמדגישה באופן כזה או אחר התמודדות כזאת בלי שום קשר לתעשיית הילדים. ברוב הסרטים האלו יש יותר מדי פעלולים - והקשר למציאות מתפספס, כמו לדוגמא במטריקס. חבל, אבל זה מה שאני מכיר. (לאו דווקא בסדר הזה) DARK CITY MEMENTO 13 FLOOR Waking Life MATRIX eternal sunshine spotless mind BLADE RUNNER Total Recall GHOST IN A SHELL The City of Lost Children Groundhog Day Minority Report PAYCHECK The Island The Sixth Day MANCHURIAN CANDIDATE EQUILIBRIUM Being John Malkovich
 

daphnali

New member
תודה על הרשימה

העתקתי אותה. בדיוק משהו כזה חיפשתי. מעניין, שנים בסינמטק ולא ראיתי אף אחד מהסרטים ברשימה הזו. אוציא אותם מהאוזן השלישית ואראה אותם במחשב.
 

zאן dארק

New member
עוד בענייני סרטים

"לפני הזריחה",ו"לפני השקיעה" (סליחה אם הזכרתם) - כ"כ הרבה שיחות על אהבה, זוגיות, נישואים, עצמיות, אהההה וגם אמנות ופילוסופיה. שלא לדבר על הלוקיישנים- וינה, פריז. "שיחות נפש" - סרט צרפתי שכולו שירה לחיים ולנהנתנות.
 

efroch99

New member
מקווה שלא אכפת גם לך...

אומנם אנחנו ליבראליים עם נושאי אוף, אבל 4 שירשורים שונים באותו עמוד בנושא סרטים, זה קצת הרבה....
 

אשכר

New member
../images/Emo122.gif ../images/Emo67.gif נכון.. טעות..

אז פשוט תשרשרי אותו למקום הנכון.
 

efroch99

New member
הי ז'אן דארק../images/Emo39.gif

ברשותך, שירשרתי את הודעתך להודעה שנפתחה כמה שעות קודם לכן באותו נושא. תודה על ההמלצות! אפשר להגיד ברוכה הבאה?
 

efroch99

New member
רשימה מענינת...

לפי זה שיש פה כמה מהפייבוריטים שלי, אני אשתמש בזה כהמלצה לראות את היתר. תודה!
 

ixmix

New member
הילדים של מחר. מומלץ.

תארו לכם עולם ללא ילדים. עולם אפוקליפטי, אפל, אלים, מסוגנן. סרט טוב מאד, שמראה עולם כזה (והעלה בי שוב תהיות לגבי הבאת ילדים לעולם, ותפקידיהם של אלה האחרונים כמביאי התקווה האולטימטיבית, גם כשזו מזויפת לחלוטין). ממליץ בחום, לאוהבי המדע הבדיוני (מי שאהב את ונדטה, וודאי יאהב את הילדים של מחר).
 
למעלה