אפרופו כדורגל

אפרופו כדורגל

איך זה שדווקא הכדורגל האנגלי תפס כל-כך בעולם, בעוד אחיו האמריקאי, האירי ואחרים נותרו תופעות מקומיות בלבד?

תסתכלי על הצבע של הדשא.

אצל הבריטים הוא ירוק. ואילו אצל האמריקאים - ה-$ הוא הירוק המשובח ביותר. עד כאן פרשנותי לענייני זוהיר בהלול.

אטיוד5

Active member
כי הוא משחק יותר טוב

אתה לא חייב להיות בעל מימדי בריון חוצות טיפוסי כדי להצליח בו.

giba70

New member
סתם קוריוז (או אולי לא)

יצא לי לצפות לפני כמה ימים בתכנית "אחד על אחד" בערוץ הספורט. תכנית מעולה שמגיש רוני בראון ובה הוא מראיין אישיות מעולם הספורט בארץ בצורה מעניינת, רצינית וגם קלילה, שואל שאלות ישירות ולעתים גם מצליח להוציא סקופים... באותה תכנית הוא ראיין את אלומה גורן, אחת מאושיות הכדורסל הנשי בארץ. לשאלה איזה ענף ספורט היא הכי אוהבת, היא ענתה ללא היסוס - פוטבול אמריקני!

אלי ו.

New member
אלומה גורן

השחקן/ית היחיד/ה שידוע לי שאוהדים החזיקו שלטי הצעות נישואים כלפיה. (אוהדי רמה"ש כמובן)

כי הבריטים כבשו את העולם

וכשהאמריקאים הגיעו כבר היה מאוחר מידי. חוץ מזה, האירים תמיד היו under dog את מי הם בכלל כבשו וניצלו?

אלי ו.

New member
under dog

הזכרת לי קטע נהדר מסופר בריטי (דיקנס) כשניקולס ניקלבי מעיר למנהל התאטרון על כך שיש הבדל עצום בגובהם של הסייפים שלו, מנהל התיאטרון מסביר לו שזו הדרך הטובה ביותר ליצור under dog עוד דרך היתה לשים מול סייף אחד חמישה אבל התיאטרון שלנו קטן מדי ואין מספיק שחקנים.

למעלה