אפרופו חברות טובה (מקסי)

אפרופו חברות טובה (מקסי)

ביום שישי בבוקר אני וחבר שלי נפרדנו, אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני אבל מה לעשות , חתול ועכבר רבים מבוקר ועד לילה וגם בלילה בעצם על דברים מפגרים , בקיצור ויכוחים חסרי תוכן והרבה טחינת מיים העניין הוא שאנחנו מאוד מתגעגעים.. הוא התקשר מאז , ומאוד רוצה שנשאר ידידים כמו שאומרים... אני גם רוצה אותו בחיים שלי , אבל לא יודעת אם אני מסוגלת לזה כל כך מהר, הכל כל כך טרי וכואב ועצוב... איך מתמודדים? מה עושים? בלי לפגוע בי או בו..?

דווקא בגלל שאתם אוהבים

אל תוותרו על החברות... זה אדם שאת יודעת שאפשר להתייעץ איתו....לספר לו...לצאת איתו לפעמים ולאו דווקא כבן זוג...אלא כידיד. רק מה....את תצטרכי לעשות את ההפרדה...בראש...שתהיי פנויה להכרויות...לקשר אחר...ולהסביר לו...שהוא לא יפגע במידה ויראה אותך עם אחר....זה לא קל...זה כואב מאוד כל הפרידה... אבל מתמודדים... עדיף שתאמרי לו בכנות שאת צריכה פסק זמן מהקרבה הזאת....מאשר להיות ושזה יהרס לריב ואח"כ אין דרך חזרה... אין על כנות...דברי איתו...תסבירי לו בדיוק מה שאת חושבת ומרגישה... ואת תראי שהפתרון יגיע. בהצלחה מקסימוששש

Kesem_

New member
אם תרשו לי להתערב....

דווקא בגלל שאוהבים, אם מבינים שאי אפשר להישאר יחד.... לפחות בהתחלה, לדעתי זה לא טוב ולא בריא וכמעט בלתי אפשרי להישאר ידידים. חייבים איזו תקופת ניתוק (וזה יכול להיות חודש, חודשיים, או שנה - מאוד אינדבידואלי), ורק אחרי זה, אחרי שמשתחררים מהקשר נפשית, רק אז - אפשר לנסות להיות ידידים... זו דעתי וזה נסיוני.... (הכואב והארוך) מאחלת לך רק טוב
ובהצלחה

מסכימה איתך מאוד! לעבור מיחסים

רומנטיים לידידות בלבד באופן מיידי זה כמעט בלתי אפשרי (לדעתי)!!! יתרה מזאת, לפעמים זה בלתי אפשרי גם אחרי זמן רב.

אני מסכימה מאוד , לצערי.

זה נורא קשה וכמעט בלתי אפשר לשכוח מהזמן שהיינו יחד ולהפוך להיות ידידים אנחנו הרי לא נוכל לספר אחד לשני את הכל , יהיו מעצורים , יהיה קשה להתאפק לא לגעת , הרי זה תמיד נוח לברוח לזרועות של מישהו שמכירים... בינתיים חלק מהחברים שלי אומרים לי לא לוותר ולנסות שוב המשפחה שלי אומרת שטוב שנפרדנו ואני...אני בעיקר מבולבלת ועצובה..

למה לא לנסות ייעוץ זוגי???

את יודעת זה לא רק לאנשים נשואיים.... אם אתם באמת אוהבים לדעתי זה שווה נסיון...

אני לא רואה בזה טעם

בהקשר לקשר שלי ושלו היינו יחד תקופה ממש קצרה של חודשיים ואף פעם לא ממש הסתדרנו רבנו בלי סוף יש ביננו הבדלים שלא ניתנים לגישור החיים שלנו שונים לגמרי לגמרי לגמרי

anati31

New member
אז אולי תסיקי מסקנות../images/Emo70.gif

אנחנו תמיד מסתדרות
אנחנו לעולם לא רבות
אין ביננו הבדלים שלא ניתנים לגישור
אז הערב את ישנה אצלי

anati31

New member
ריכלת עלי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

תעשי לי טובה, תגידי לי שאמרת דברים טובים..
אחרת יש סיכוי שגם פה יחסמו אותי

anati31

New member
אני חולה../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif

נראה לי שחסמו לי גם את האף

liat ליאת

New member
בנות הבחורה בטראומת חסימה ../images/Emo132.gif

אם תמצאו מישהו מקצועי שיסכים לטפל בה - הפנו אותה אליו. היא בלחץ אטומי מחסימות. הבחורה כבר מדמיינת שחסמו לה חורים בגוף

anati31

New member
מי מוכן לפתוח אותי../images/Emo35.gif אופסי...

מי מוכן לפתוח לי כמובן
למרות שאני בחורה, חכמה ומדהימה בפורום של השמנות, עשו לי חסימה. אני ממש במשבר, קשה לי להתגבר.. מיום ליום העצב גובר. אז בבקשה אנשים, אני זקוקה לרחמים.. להמון חיבוקים , וגם לנישוקים

למעלה