אפלית גברים ... בהוראה.. מה תגידו ?

אמיר.

New member
אפלית גברים ... בהוראה.. מה תגידו ?

מורה אם מקבלת תוספת 10% לשכרה. מורה אב- לא. למה ? אמיר. (מורה אב שגם מטפל בילדים ומוציא אותם מהמעון)

טל קר

New member
אני לא יודעת למה, אבל גברים

עובדים בהוראה יותר שעות בממוצע מנשים. למה? וגברים מתקדמים בבית הספר לתפקידים ניהולים הרבה יותר בקלות מנשים. למה?

אמיר.

New member
לא מדויק

אני עובד בשני בתי ספר באחד יש מנהל וכמעט כל הצוות המוביל - גברים. בשני יש מנהלת וכמעט כל הצוות המוביל - נשים. ----------- גברים עובדים יותר כדי להתשכר אותו שכר (משרה מלאה לאם - 19 שעות, לאב - 24)

טל קר

New member
מדויק מאוד.

במקרה הכינותי כאן עימי מראש את הסמינריון שהגשתי בתואר שסיימתי בחינוך. שנושאו, תחזיק חזק ``ההבדלים בסיכויי קידום בין גברים ונשים בתפקידים ניהוליים כתלות במין המנהל ואחוז הנשים במוסד במגזר היהודי מול המגזר הערבי`` כל הנתונים לסמינריון לקוחים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. ונחש מה? הסיכויים של גברים הרבה יותר גבוהים, גם במגזר היהודי, וגם במגזר הערבי, גם כשמנטרלים הבדלים של השכלה, וותק, ומפקחים על אחוז משרה.

-רועי

New member
אין ולא יהייה חדש תחת השמש...

כל עוד החוק במדינת ישראל קובע שאשה היא מטפלת וגבר הוא מפרנס. כאשר תפנימו את העובדה הזו אולי תוכלו להבין את מטרות הורות=שווה ומדוע הן משרתות את האינטרסים שלכן.

Gordo@Laika

New member
ברב המקצועות גברים מקבלים יותר שכר

מנשים כאשר מדובר על אותו תפקיד. אין פה שום שירות לאינטרס הנשים. מבחינת המורה אב - מצפים שאשתו תטפל בילד, אני משער. זה לא צודק, אבל זה בטח לא נחמה לצד השני.

למעלה