אפיקים שינתה את השם ל"אלקטרה אפיקים"?

חעחעחע11

Active member
במקרה חיפשתי בפייסבוק אלקטרה ואז קפץ לי בתוצאות אלקטרה אפיקים ונכנסתי ראיתי שאכן זה חברת התחבורה.

קבצים מצורפים

• SAVE_20210504_143428.jpg
    SAVE_20210504_143428.jpg
    KB 564.9 · צפיות: 14

GoldenEyes

Well-known member
במקרה חיפשתי בפייסבוק אלקטרה ואז קפץ לי בתוצאות אלקטרה אפיקים ונכנסתי ראיתי שאכן זה חברת התחבורה.
בתחילת 2021 רכשה אלקטרה מידי משפחת סלע 51% מהמניות של חברת האם של אפיקים "אמנון מסילות" תמורת 74 מיליון ש"ח. העסקה הושלמה באפריל באותה שנה. במסגרת העסקה חברת אפיקים צפויה לשנות שמה ל "אלקטרה אפיקים".
כתבה בכלכליסט

connex

Active member
בתחילת 2021 רכשה אלקטרה מידי משפחת סלע 51% מהמניות של חברת האם של אפיקים "אמנון מסילות" תמורת 74 מיליון ש"ח. העסקה הושלמה באפריל באותה שנה. במסגרת העסקה חברת אפיקים צפויה לשנות שמה ל "אלקטרה אפיקים".
כתבה בכלכליסט
בעמוד הפייסבוק שלהם השם והלוגו כבר השתנו. האתר עדיין עם הלוגו הישן ובטח בזמן הקרוב יתחילו לצבוע את האוטובוסים עם הלוגו החדש. מה שאולי יתן קצת חיות למאנים הישנים שצבעם כבר דוהה

srulak

Member
הם קנו גם את אגד תעבורה עכשיו הוציאו הודעה בכלכליסט

connex

Active member
הם קנו גם את אגד תעבורה עכשיו הוציאו הודעה בכלכליסט
אני מנסה להבין למה אלקטרה רוכשת חברות שמאבדות זכיינות במקום להשקיע בחברות חדשות שזכו כגון תנופה. הרי אגד תעבורה איבדה את אשכול נתניה עירוני ואפיקים את אשכול שומרון ואני מעריך שגם את אשכול בני ברק ירושלים הם יפסידו לקווים

srulak

Member
אולי הם בונים על מרכזים עתידיים. כמו צפון ירושלים, ונוספים.
השאלה היא אם הם מאחדים את החברות

connex

Active member
אולי הם בונים על מרכזים עתידיים. כמו צפון ירושלים, ונוספים.
השאלה היא אם הם מאחדים את החברות
מהכתבה נשמע שכן כי הרכישה היא דרך חברת הבת אלקטרה אפיקים,מה גם שהחברה לא תוכל להשתמש בשם של אגד אם אגד מכרה את מלוא אחזקותיה באג"ת

חעחעחע11

Active member
מעניין אם השם של אגד תעבורה ישתנה.
ד"א, מתי אפיקים אמורים לסיים את פעילותם בשומרון?

למעלה