אפייה טבעונית #9 - שבלולי קינמון

ג ל ע ד א

New member
שוויון 3:3

את מצילה את מצב הפוגאס. לפני שבאת המצב היה 3:2 לטובת אלה שלא הצליח/לא אהבו את הפוגאס.
הערות לתמונה - בפעם הבאה, יש לפתוח הרבה יותר את הפוגאס כדי שהחורים לא יסגרו באפייה.
יש למתוח את הפוגאס למעלה ולמטה (או שמאלה וימינה לפי התמונה). לא מספיק רק לעשות חתכים. אני מקווה שאני מובן.

בקשר לבעלך וכדי לשמור על שלום בית, יש אופציות נוספות בשרשור הזה למילויים אחרים. אל תגידי שלא אמרתי.

הפוגאס היה מעולה מי שאמר שלא כנראה

לא אפה את זה כמו שצריך!! ויסלחו לי כל האופים שהשתתפו. אני מביאה גם את קולות בעלי והבן שלי אז זה תכלס 5:3 וזה אומר שניצחנו

הכנתי פוגאס עם זיתים ואכלתי עם חתיכות עגבניה בפנים, היה משו משו, והחלטנו שזה יהיה אחלה בצק לפיצה.

ובקשר לבעלי הוא ישמח שאני מכינה משהו עם קינמון שהוא לא אוהב כי כל פעם שאני אופה עוגה בחושה הוא אוכל כמעט את כל התבנית (אני בקטע של שוקולד יותר..) וממלמל בין ביס לביס שזה מעשה ידי השטן ושאסור לי להכין את זה יותר כי בסוף הוא אוכל הכל לבד חחח

פניה אישית:
לקראת ראש השנה יהיה אתגר אפיה של תחליף לעוגת דבש? אני רוצה להכין ולהביא שכולם יתעלפו מעוגה טבעונית

ג ל ע ד א

New member
תודה על העידוד

באמת מעניין שלא חשבתי על עוגת דבש (תמרים) לראש השנה.
יש לי אחת מעולה. בקשתך נרשמה.

RSPA

New member
זה רעיון מצוין. אני גם בעד.

אבל אם אפשר שתפרסם את זה מספיק ימים לפני ערב ראש השנה, כדי שנוכל להפתיע את המוזמנים לארוחת החג (וגם שיהיה מספיק זמן לנסיון נוסף אם יהיו תקלות בראשון...
)

ירוקית7

New member
אשמח אם תספיק קצת קודם

אני אכין עם הילדים בגן ואקרא לזה עוגת דבש תמרים (נקווה שלא יפטרו אותי עד אז....)

ג ל ע ד א

New member
איזה יופי

השרשור הזה מושך המון התעניינות ואני מקווה שזה יצליח לכולם.

ג ל ע ד א

New member
עוד לא

"החוקים" הם שאני מפרסם שרשור סיכום, ואז כולם משתפים בחוויות, בתמונות, בשיפורים וכדומה.
שרשור סיכום כזה יתפרסם ביום שני הקרוב.

ירוקית7

New member
חייבת לשתף

הכנתי את הבצק המדהים הזה היום לילדים בגן שלי (אני גננת)
אפינו חלות.
הריח התפשט אל הגן שליד וכולם רצו לבקש את המתכון. מסרתי בשמחה מבלי לומר כלום על טבעונות. כולם הביטו וניסו להבין מה "לא בסדר" עם המתכון הזה.
מה אין ביצים?
בלי חמאה?
למה חלב סויה?
הילדים טרפו. ההורים התלהבו וביקשו מתכון במייל ואני צוחקת לעצמי בלב,
כנראה שכך אצליח להשתלט על העולם

למעלה