אפטשי אפטשי....

THE WIZARD 55

New member
אפטשי אפטשי....

אני כנראה בדרך לדלקת ריאות..אני מרגישה שהריאות עומדות לצאת מהמקום..השקדים התנפחו לי פי 2. כל היום הייתי משותקת.. הרגשה שעומדים למות, אפילו כבר בקשתי סליחה מההורים שלי, למקרה שאכן גוססת
ואחרי שסיפרתי לכם עד כמה אני גוססת
רציתי לדעת, זה רק אני חולה ככה כל החורף או גם אתם? כמה סוגי שפעת חטפתם עד עכשיו?..למשל אני מכירה כמה וירוסים מאוד אישית
תביאו תרופות סבתא..אם יש לכם משהו ובכלל כדורים או תרופות טבעיות? ויללה שיהיה לכם לילה בריא ללא חיידקים...

AdonAsda

New member
דקה...

**פותח את המגירה ומוציא משם שקית ובתוכה זבוב** בבקשה הינה הוא. עכשיו שניכם תוכלו לסדר בינכם את העניינים. בזזז

joro

New member
זה קורה גם לי אל תדאגי

לפני שבועיים חליתי גם וראיתיאת האור שמספרים עליו כשנפרדים מהעולם הזה כמובן אחרי שחוויתי את החוויה הזאת התעוררתי ולא חזרתי לישון מרוב פחד תעזבי אותך מכדורים הכי טוב זה שוטים של וודקא/ויסקי אחרי כמה שוטים תחזרי להיות בראיה לחלוטין

ינשוף4

New member
../images/Emo45.gif מצטרף להמלצה

ביחד (לא מעורבב) עם שתיה חמה. רק לשים לב. תחת השפעת שתיה- לא חשים בקור. (או אדישים לו). אז צריך לדאוג באופן יזום לחימום/לבוש חם/כיסוי חם. עוד משהו- זה "לא הולך" עם אנטיביוטיקה. (פעם העליתי הרעיון לחבר. ולשאלתו, אם זה משנה שנטל אנטיביוטיקה, השבתי ב"לא". ובפעם הבאה שפגשתי אותו, בריא, אמר ש"נסיתי, כנראה, לחסל אותו"...בגלל ה"השפעה המשולבת").

joro

New member
אתה מחסל בפוטנציה מחפשים אנשים כמוך ../images/Emo6.gif

THE WIZARD 55

New member
מתחילה לשתות עכשיו, אבל אני מתמסטלת

ציק צק, אז לא אחראית למה שאכתוב עוד מעט

NELLY

New member
יאעני אני אוכל לעשות לך מה שבא לי?????../images/Emo6.gif

למעלה