אעעעע! ביצוע מחריד למכה אפורה

hagzi

New member
אעעעע! ביצוע מחריד למכה אפורה../images/Emo29.gif

בכוכב נולד!!!! חבל אני דווקא אוהבת את הבועז הזה, הוא שר חמוד... אבל להפוך את מכה אפורה לרגאיי?!!!! זה היה יכול להשמע יפה... רק חבל שזה לא
*אני היחידה שרואה כוכב נולד?*

B a m b o o k

New member
חחחח אני דווקא אהבתי את הביצוע

אומנם זה לא נשמע כמו מכה אפרוה אבל הביצוע היה ממש יפה. ואני גם ממש אוהבת רגאיי אז...

מה יא

New member
חחח צודקת../images/Emo96.gif

כביצוע זה היה חביב, אבל בגלל שזה שיר שאני ממש אוהבת וממש לא היתה התחברות למילים... זה הפריע. כאילו, תופסים מזה שיר קצת קליל כזה, כי הוא נשמע ככה לפי המנגינה... והוא ממש לא מתקתק כזה כמו שבועז עשה אותו. אני גם אוהתב את בועז, אבל זה לא היה ביצוע טוב שלו. גם מבחינת העיבוד שעשו לזה, די שינו את המנגינה... דרך אגב - החתימה שלך סגידה. גם גורי (שקסי!) וגם גרי (גורי וגרי
) באותה חתימה?!

מה יא

New member
ראיתם את פיטר בכתבה שהיתה עכשיו?!../images/Emo96.gif

על שלמה ארצי? הוא לא אמר הרבה אבל מראים אותו D:

הביצוע היה נוראי

גמאני בדרך כלל אוהבת את בועז אבל הם הרסו את השיר >< ופיטר היה ממש חמוד בכתבה..במיוחד כשהוא שר אייל גולן XDD

hagzi

New member
חחחח... תנקס../images/Emo29.gif

אפעם לא חשבתי על זה... גורי וגרי...

העיפו את מירים!../images/Emo6.gif../images/Emo194.gif

וואי וההיה ספיישל רוק לא? LOL פעם ראשונה ששריםשיר של מוניקה בכוכב נולד תהיתי מתי זה יגיע כבר!

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifיוווו../images/Emo194.gif

זה שהשארו אותה ואמרו עלייה כלכך הרבה מחמאות זאת הגזענות! בחיי!

היא לא שרה מזעזע ><"

היא פשוט לא מגיעה לרף הגבוה להפליא שיש השנה בכוכב נולד. בכל זאת, ברוך שפטרנו

איזה קיבעון, איזו צפיפות מוחין

אז הוא הפך את הבלדה הנצחית של מוניקה לשיר רגאיי גרובי, בשביל זה להרוג אותו? העיקר שהביצוע טוב (שמעתי רק חלק קטנטן ממנו.. אבל אני אשמע). וכן, גם אני רואה כוכב נולד

hagzi

New member
לא להרוג חס וחסה!../images/Emo29.gif

ואתה יודע משהו- כששומעים את זה פעם שניה (בראש... אבל לא חשוב) בדיעבד זה בובלה של ביצוע, באמת טוב. אבל לא יודעת זה פשוט מוזר כי זה מוניקה והביצוע הזה לקח את השיר למקומות חדשים, שבכל שיר אחר הייתי מקבלת את זה חוץ מבשירים של מוניקה... אגב אהבתי את החלק הראשון בחתימה שלך- הזוי משהו...

כן, כי כשאוהבים אמן כלשהו

אז כל נגיעה ושינוי בעיבוד של השיר נשמע כמו חילול הקודש. אבל אם באמת מסתכלים מעבר לזה, רואים כמה זה נחמד (ואפילו מאתגר) להפוך לזה את העיבוד ושזה ייצא מוצלח. תודה לך^^

Lironush1

New member
אני גם רואה כוב נולד

ואמא'לה איך נבהלתי שהוא שר את זה, לקח זמן עד שזיהיתי!!! זכויות שמורות למוניקה בלבד!

למעלה