אסף, לשאלתך בנוגע לבדיקות טכניות

ariegur

New member
אסף, לשאלתך בנוגע לבדיקות טכניות

למציאת הבדלים בין כבלים, NAIM הודיעו שהם ניסו לערוך מחקר כזה אבל לא מצאו את הסיבה הטכנית/פיזקילית להבדלים. אם NAIM ניסו לעשות מחקר ולא הגיעו לתוצאה, קשה לי להאמין שאיזה עיתון HI FI יביא מדידה מהימנה בנושא. אריה

רון ו

New member
אולי זו הודעה מאתמול...

א. הם לא מצאו הבדל בין כבלים בשום מבחן האזנה מדעי לכן עצם ההנחה מופכרת מהיסוד ב. דוקא יש הבדלים טכנים פיסיקלים בין כבלים אך הם חסרי משמעות מבחינת בצועי המערכת בהאזנה ובעיקר זניחים ביחס לשאר המרכבים ג. אם naim אכן עורכים מחקרים כאלה אין ספק שאסור לקנות מהם ציוד שמגלם אותם במחירו, במיוחד שיתכן שלכל בעיה במכשיר תהיה להם טענה דומה. אין לנו הסבר טכני לתקלה :):) רון

ariegur

New member
אני טעיתי במה שכתבתי - הם טענו שהם

לא מצאו הסבר מדוע הכיווניות של הכבל משפיעה על איכות הצליל. הם אמרו שהם משערים שהכיווניות נקבעת בגלל שינוי מבני בכבל בזמן הלבשת הבידוד על הכבל, תהליך שכרוך בחום גבוה מאוד. ברור שבדיוק כמוני, גם הם שומעים הבדלים בין כבלים. אגב, רק להזכירך, אתה וחבריך טענתם פה תקופה ארוכה שאין הבדלים מדידים בין כבלים, מי ששינה את התפיסה בנושא זה כאן הוא בן דודי הפיזיקאי שטען שהטענה שלכם שאין הבדלים מדידים בין כבלים היא טענה שסותרת את חוקי הפיזיקה. כך שלהזכיר לי את הטענות שלי - זה קצת מגוחך ... אריה

י.לוי

New member
אריה אתה מסתלבט נכון?

מאז ומתמיד נאמר פה, שיש הבדלים מדידים בין כבלים. מה שהודגש הוא שאנחנו, כהולכים על 2 ,לא מסוגלים להבחין בהם. לגבי קישקוש הרכבת הבידוד של ניים אסף כבר הסביר לך למה זה קישקוש אבל מי זה אסף לעומת מהנדסי ניים? יואב

ariegur

New member
אני אבקש ממחלקת ההסטוריה להביא

הוכחות! אסף לא הסביר כלום - אסף סבר, ובצדק, שאם NAIM חושבים שהכיווניות נוצרת כתוצאה מתהליך הצמדת הבידוד, איך NAIM קובעים את הכיוון עצמו, שאלתי את NAIM והם לא ענו לשאלה. אינטואיטיבית אני מניח שהם קובעים את הכיוון לפי כיוון הצמדת הבידוד. אריה

י.לוי

New member
לדעתי מחלקת ההסטוריה לא תמצא כלום

כי אין הגיון בטענה הזו, כי ניתן בקלות להוכיח שהיא לא לענין.מודדים ורואים. יואב

aharon b

New member
אני לא יודע עם איזה ../images/Emo6.gif

פיסיקאים אתה דיברת (בן-דודך) אבל עם רוב הפיזיקאים שאני מדבר - טענתם הפוכה

aharon b

New member
אופס ../images/Emo163.gif שכמוני, לא קראתי טוב

את דבריך. אכן יש הבדלים מדידים בין כבלים שונים - אבל רק על הסקופ. קבל את הודעתי הקודמת כמבוטלת

למעלה