אסוציאציות......

A Radcliffe

New member
אסוציאציות......

משעמם לי אז בבקשה!!!!! אסוציאציות! פשוט תכתבו את מה שעולה לכם בראש! הארי פוטר- הרמיוני גריינג'ר- רון וויזלי- דראקו מאלפוי- אלבוס דמבלדור- סוורוס סנייפ- פאדג'- דולורס אמברידג'- רמוס לופין- טונקס- סיריוס בלק- ויקטור קרום- פלר דלאקור- סדריק דיגורי- פרד וג'ורג' וויזלי- ג'יני וויזלי- דניאל רדקליף- אמה ווטסון- רופרט גרינט- טום פלטון- אם יש לכם עוד אנשים או דמויות שבא לכם לשים ואני לא שמתי אז תוסיפו.... ב ה צ ל ח ה!!!

A Radcliffe

New member
עונה לעצמי...

הארי פוטר-וולדי.... הרמיוני גריינג'ר-בוצדמית (סורי....) רון וויזלי-ג'ינג'י דראקו מאלפוי-נחש צסססס אלבוס דמבלדור-זקן (????????????) סוורוס סנייפ-נחש פאדג'-כובע דולורס אמברידג'-חזיר
(בלי להעליב את המסכנים...) רמוס לופין-זאב
טונקס-מספרה (?????????????) סיריוס בלק-כלב
ויקטור קרום-ארם און ניני פלר דלאקור- ??? סדריק דיגורי-צ'ו פרד וג'ורג' וויזלי-מפת הקונדסאים (?????????????) ג'יני וויזלי-טום רידל דניאל רדקליף-
מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההה! אמה ווטסון-חיוך.... רופרט גרינט-ג'ינג'י.... טום פלטון-הוא רק נראה רשע.... שחכתי----> וולדמורט-הארי... (???????????)

גמלי משעמם...

הארי פוטר- ספר. הרמיוני גריינג'ר- גמדוני בית. רון וויזלי- ג'ינג'ים. דראקו מאלפוי- כסף. אלבוס דמבלדור- גאנדלף פחח סוורוס סנייפ- שיער שמנוני שחור. פאדג'- עוגה עם מגבעת. דולורס אמברידג'- חזיר בר. רמוס לופין- ירח. טונקס- שיער ורוד. סיריוס בלק- כדאי שתיהיה סיבה טובה שהוא מת! ויקטור קרום- מרביצן. פלר דלאקור- ברביות. סדריק דיגורי-גביע האש. פרד וג'ורג' וויזלי- קונדסאים. ג'יני וויזלי- טום רידל. דניאל רדקליף-הארי פוטר? אמה ווטסון-הרמיוני? רופרט גרינט-רון...[אח, המקוריות...] טום פלטון-'לא ידעתי שאתה יודע לקרוא...'XD

tipopi

New member
אני עונה

הארי פוטר-
חמווד הרמיוני גריינג'ר-חכמה מדי! רון וויזלי-ג'ינג'י (כמוני
) דראקו מאלפוי-נחש ערסססיי במיוחד
אלבוס דמבלדור-הלוואי עלי מנהל כזה.. סוורוס סנייפ-בלעעע פאדג'-מעצבן,דורש חניקה מידית! דולורס אמברידג'-כנ"ל רמוס לופין-יא,כזה חמוד,ומסכן.. טונקס-שכל מחומצן,ושרוט
סיריוס בלק-
..למה אלוהים לוקח את הכי ובים בשבילו.!? ויקטור קרום-עזוב כבר את הרמ או ני!תשאיר אותה לרון חתיכת--! פלר דלאקור-קצת אבל קצת חשת צרפתיה,חפיפ
סדריק דיגורי-בכיתי קצת שהוא מת..מפחד פרד וג'ורג' וויזלי-קורעים ג'יני וויזלי-חמודה מזכירה לי קצת אותי.. דניאל רדקליף-בעלי.. אמה ווטסון-יפה ממש אבל קצת פלוצה רופרט גרינט-חמוווד.... טום פלטון-חביב,אפשר ליסבול

SweetRevenge 13

New member
כנסו ותגיבו ../images/Emo9.gif

הארי פוטר-משקפיים הרמיוני גריינג'ר-שיער נפוח רון וויזלי-כתום דראקו מאלפוי-לבן אלבוס דמבלדור-זקן ארוך(מאוד) סוורוס סנייפ-קר פאדג'-עוגה (חחחח יש עוגת פאדג' באמת זה טעים! חחחחחחח
) דולורס אמברידג'-שמנה רמוס לופין-מוזר טונקס-ניתוחים פלסטיים סיריוס בלק-אסיר ויקטור קרום-הקרום של החלב חחחחחחחחח פלר דלאקור--- סדריק דיגורי-אומץ פרד וג'ורג' וויזלי-תחמנים חחח ג'יני וויזלי--- דניאל רדקליף-לא מעניין אמה ווטסון-פוסטמה רופרט גרינט-
טום פלטון---

Almog1414

New member
גם אני..

הארי פוטר- דניאל רדקליף הרמיוני גריינג'ר- חכמה רון וויזלי- סתום (סליחה..) דראקו מאלפוי- מעצבן אלבוס דמבלדור- ענתיקה סוורוס סנייפ- לא צריך לסמוך עליו פאדג'- עוגה דולורס אמברידג'-צפרדע רמוס לופין-זאב טונקס-שער סיריוס בלק-עצוב, מוות, אהבה, בכי (ויש עוד......) סדריק דיגורי-מוות פרד וג'ורג' וויזלי-אחים ג'יני וויזלי-דלוקה על הארי דניאל רדקליף-חתיך !! אמה ווטסון- מדהימה רופרט גרינט-מצחיק טום פלטון- נחמד וזהו.. :)

שאלמור

New member
../images/Emo28.gifאני

הארי פוטר-משקפופר חתיך(האמת שהוא נראה ככה רק בסרט השלישי בשני הראשונים הוא נראה חנון)
הרמיוני גריינג'ר-ההגיו שמאחורי שני הטמבלים(סליחה אבל תודו שהיא השכל והם באמת לא יודעים מזה לחשוב...)
רון וויזלי-הטיפשות בהתגלמותה
דראקו מאלפוי-לקחת אותו לשים אותו בתוך בלנדר ולעשות פשטידה!
אלבוס דמבלדור-כמו שאמרו פה כבר מעליי...הלוואי עליי מנהל כזה
סוורוס סנייפ-(ראו מאלפוי)
פאדג'-לחנוק אותו
דולורס אמברידג'-אני דיי מרחמת עליה היא כבר נענשה...כאילו אמברידג'?!?!!? על מה חשבה בדיוק גיי קיי באותו הרגע שהיא הביאה לה את השם הזה?!?!
רמוס לופין-הלוואי עליי מורה כזה
טונקס-סבבה לגמרי
סיריוס בלק-עליו עליי סנדק חתיך כזה! שיא השלמות (אני עדיין בהכחשה)
ויקטור קרום-קוודיץ
פלר דלאקור-בהתחלה נראה מעצבנת אבל אחר כך סבבה
סדריק דיגורי-חתיך אמיץ
פרד וגורג' ווזלי-מצחיקים בטירוף
ג'יני ווזלי-חמודה דניאל רדקילף-חתיך מושלמם! אמה ווסטון- שחקנית טובה ופצצה(ואיי איך שזה נשמע פקאצי...) רופרט גרינט-שער טום פלטון------

סליחה?../images/Emo11.gif

רופרט גרינט... שער?!?!?!?!?! אבל הוא כההההההההה מתווווווווווווווק
נו לא חשוב
כל אחד והטעם שלו וכל השטויות האלה...
רופרט... תעשה לי ילד

NobleRed

New member
../images/Emo108.gifמקניף המשחק הזה!

הארי פוטר- חננה הרמיוני גריינג'ר- צבע חום רון וויזלי- יעל דראקו מאלפוי- כספיון הדג הקטון אלבוס דמבלדור- דגיג כסף סוורוס סנייפ- רוטב מייפל פאדג'- סוג של עוגה דולורס אמברידג'- נהר רמוס לופין-ה"בלופ" שהמים עושים טונקס- חציל סגול סיריוס בלק- משו שווה ויקטור קרום- הקרום שנהיה בשוקו אם לא מערבבים אותו פלר דלאקור- מטאטא עם קוצים סדריק דיגורי- ציפור דוגרת פרד וג'ורג' וויזלי- סוכריות ברטי בוטס ג'יני וויזלי- עור בהיר של עופות דניאל רדקליף- כנ"ל אמה ווטסון- ילדה קטנה ומתלהבת רופרט גרינט- משו שווה ביותר ויעל ואפרת. טום פלטון- הקינג שבקלפים.

אני אני אני אני../images/Emo3.gif

הארי פוטר- צלקת... הרמיוני גריינג'ר- חמדמדה ביותר
רון וויזלי- ג'ינג'י כה מתוק
דראקו מאלפוי- בלונדיני?
אלבוס דמבלדור- זקן?
סוורוס סנייפ- משומן?
פאדג'- שר קסמים דולורס אמברידג'- מעצבנת
רמוס לופין- אדםזאב
טונקס- זיקית
נו מה
סיריוס בלק- וואף! וואף! ויקטור קרום- קווידיץ' פלר דלאקור- קרצייה סדריק דיגורי- חביב פרד וג'ורג' וויזלי- או חמדמדים שלי
ג'יני וויזלי- חמודה
דניאל רדקליף- בסדר... אמה ווטסון- מהממת מתוקה
רופרט גרינט- אההההההההההההההההההההההה
גררררר ג'ינג'י מתוק שלי
טום פלטון- חמוד

dementer

New member
הרבה שיער

הארי פוטר- משקפיים הרמיוני גריינג'ר- חום רון וויזלי- ג'ינג'י דראקו מאלפוי- בלונדיני אלבוס דמבלדור- זקן סוורוס סנייפ- שחור פאדג'- פודינג דולורס אמברידג'- קרפדה רמוס לופין- זאב טונקס- שדונית סיריוס בלק- שאן יו ויקטור קרום- אף עקום פלר דלאקור- שיער ארוך סדריק דיגורי- שיער חום פרד וג'ורג' וויזלי- (ברבי) קן ג'יני וויזלי- סלית'רין דניאל רדקליף- עיניים כחולות אמה ווטסון- שמלה רופרט גרינט- ג'ינג'י טום פלטון- חמוד.. :)

ALiCiA SpInNeT

New member
הו

עוד לא קראתי את של אף אחד, אז אם ייצא אותו דבר איפשהו זה במקרה;| הארי פוטר- |פוסטר דרמתי של רדקליף| הרמיוני גריינג'ר- שיניים. רון וויזלי- כתום
דראקו מאלפוי- ג'לO__o אלבוס דמבלדור- נינג'ה סבא. סוורוס סנייפ- שיער שומני נו. פאדג'- שעת תה. עוגיות. וכאלה. דולורס אמברידג'- צפרדע. (הה! -בפנייה נרגשת לעדי- עדי!!! נכון היא דומה לרותז"ל שמלה? XD) רמוס לופין- אפור
טונקס- וורוד. סיריוס בלק- סקסאפיל יא מאמא
ויקטור קרום- דברים חומים. פלר דלאקור- נימפה;;| הקול של הדגדגן מהסרט סאות'פארק;;| סדריק דיגורי- עצב): פרד וג'ורג' וויזלי- כתום כפול
ג'יני וויזלי- מזכירה לי ילדה אחת. דניאל רדקליף- |פוסטר|. אמה ווטסון- סנאי. זה רק בגללכם!!
רופרט גרינט- כתום
טום פלטון- פיצה.

adi dion

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo6.gifוואי../images/Emo70.gif עכשיו שאת אומרת../images/Emo70.gif

היא באמת דומה לה
אבל ראית את התסרוקת החדשה שלה
היא כבר לא נראית בה כזאת מכשפה חחחחח

אסוציאציות (ולא קראתי את של האחרים)

הארי פוטר- משקפופר מסכן שמתעלף כל הזמן הרמיוני גריינג'ר- החכמה שבחבורה רון וויזלי- אהבת חיי
דראקו מאלפוי- חמוד, בלונדיני וירוק אלבוס דמבלדור- זקן ארוך וכסוף סוורוס סנייפ- צודק ולא צודק (מי שקרא את הספר החמישי מבין למה) פאדג'- פודינג מהלך דולורס אמברידג'- חזירה שמנה ושתלטנית רמוס לופין- בן-אדם,(הכוונה לבמישהו טוב,אוהב,שאפשר לתת בו אמון,לבןאדם) טונקס- שיער קופצני מחליף צבעים, מישהי נחמדה שבא לי להכיר סיריוס בלק- בן אדם גדול,מסכן,שאפשר לתת בו אמון גם ויקטור קרום- גדול וחסון פלר דלאקור- מלא שיער חלק ארוך ובלונדיני עף ברוח. סדריק דיגורי- נשמע חתיך פרד וג'ורג' וויזלי- חבריי הטובים ביותר ג'יני וויזלי-
מי שמשחקת את ג'יני וויזלי- שחקנית גרועה! דניאל רדקליף-
אמה ווטסון-
רופרט גרינט- ג'ינג'י חתיך! טום פלטון-צבא
(מה לא שמעתם? הוא מתגייס) אוה-כן, ואני מוסיפה כמה ששכחת: הלורד וולדמורט-
ג'יימס פוטר- הארי פוטר פיטר פטיגרו- עכבר, חמוד ומכוער יחד. זהו. בעצם בא לי לעשות עוד אחד.

למעלה