אנשנושים!!!!!! מה זה פה??

וולוול

New member
אנשנושים!!!!!! מה זה פה??

מה קרה? תרדמת חורף נפלה עליכם? תדברו תקשקשו.... אבל תראו אות חיים כלשהוא!!!!!!

כאילו אנשים עסוקים כזה...

מה אתה רוצה ? רק עכשיו חזרתי מהעבודה.והתישבתי לאכול ארוחת *בוקר* כן..כן.. אתה רואה טוב..ארוחת בוקר* אז תן לנו ת`זמן לנחות קצת למציאות... ישנים -אנחנו בטוח שלא!

וולוול

New member
וואלה... אשה עובדת!!!

למה אני עושה וואלה, כי פעם היתה לי איזו ידידה שכל פעם שהיא היתה צריכה לחפות על משהו שהיא עשתה או משו כזה היא היתה אומרת `אבל אני אשה עובדת...` ולמה לא אכלת בעבודה? בוקר עכשיו זה הגיוני בהחלט, בהתחשב בזה שאתמול אכלתי פיצה ב2 בלילה... בתיאבון בכל אופן...

אשה עובדת-ממש לא!בחורה עובדת-אכן כן

צינתי את העובדה שארוחת בוקר לא מספיקים בעבודה, בכדי שתבין שלגלישה באינטרנט...אין מצב זה לוקסוס.ובקשר לפיצה-לא בריא לאכול כזה מאוחר. ו`נשמרתם `וכאלו...

מוזקאית

New member
כיף לך.. שאת חוזרת מהעבודה

אני רק יוצאת לעבודה.. אחרי יום עמוס של לימודים מטישים..

וולוול

New member
יופי

מזל שלא אני זה שתיקנתי, כי אז היו אומרים שאני ביקורתי... במה אתן עובדות? בגדול כאילו...

מוזקאית

New member
איזה קטע, זה מה שאני לומדת..

שיהיה לי תעודה תעשי לי פרוטקציות להתקבל לעבודה.. (סתם) לבנתיים עד שאסיים אני עובדת בטלמרקטיג-ארגון חסד..

"טלמרקטינג"-זה שלב שכל הירושלמיות

חייבות לעבור. זה הולך ככה:גן, בי"ס יסודי,תיכון,סמינר,טלמרקטינג,עבודה ...חה..חה...מסלול קבוע כזה...אבל,יש לציין שלא עבדתי בזה ואני לא רואה את עצמי בקטע הזה...

מוזקאית

New member
מה שנכון נכון..

אצלי השלב של העבודה והלימודים נפגשים... קצת עמוס לי אבל העיקר שאני נהנת.. זה נותן לי תחושה שעשיתי משהו היום...(אני לא מסוגלת לשבת יותר מידי מובטלת..)

וולוול

New member
אני אוהב אנשים עם מרץ...

אהבתי את הקטע שאת לא יכולה להעביר יום על ריק... אני מתקשה להסתדר עם בטלנים... ואילת חן, מאיפה את בגלובוס??

אם אתה שואל מאיפה אני...

סימן שלא קראת את שירשור הסקר של ישראל מהיכן כל אחד מחברי הפורום...מודה באשמה???

וולוול

New member
קראתי גם קראתי

אבל שכוח שכחתי... אבל עד כמה שזכור לי כתבת שאת מהדרום ולא פירטת...

למעלה