אנשים!

roee15

New member
אנשים!

אתם מודעים לעובדה ש"המאה העשרים" יהייה השיר האחרון היום?! משו צריך להעשות בכדי שזה לא יהייה השיר האחרון!

o סלאש o

New member
לא הבנתי

כאילו זה ברור שהוא יהיה השיר האחרון כי הוא השיר האחרון בדיסק האחרון. אבל לא הבנתי את הקטע של צריך לעשות משהו שהוא לא יהיה השיר האחרון.

מה רע?

זה פשוט מצויין...אני כבר רואה את זה. אם זה באמת יהיה ככה... וזה מה שיהיה השיר הזהז מדהים וכלכך מתאיחם לסיים ת'הופעה

roee15

New member
זה שיר יפה והכל..

אבל זה לא מתאים לסיים הופעה. אני חושב שג'קי צריך לסיים (שהם יעשו את ג'קי פעמיים)

roee15

New member
אז לא ג'קי.

גניבה, מחפש תשובה, אינטרמת, סוף העולם, מקום אחר וכו'. המאה העשרים זה לא שיר בשביל לסיים הופעה כ"כ חזקה. איך תום יגיד אחרי זה "תודדה רבה לכם!!!!!" בלחישה?! אני חושב שצריך לסיים בשיר עצבני.

StimpyX

New member
תקשיבו אנשים..

לא נראה לי שהם באמת יבצעו דיסק אחרי דיסק , זתומרת, את כל הדיסקים , כי שעה זה ממש לא מספיק לא למציאות נפרדת ובטח ובטח שלא לפחד מוות, עוד דבר, נראה לי ממש דפוק להתחיל עם 'מחפש תשובה' ולגמור עם 'המאה העשרים' כי קודם כל לחמם את הקהל צריך שיר חזק (עוד ארון אחד, למשל...) כי הוא ממציאות נפרדת, אז נראה לי שהם יעשו לא אחד אחרי השני אלא מעורבב כזה....

michalas

New member
למה מחפש תשובה לא טוב להתחלה?

באמפי וואהל הם התחילו איתו והיה ממש טוב! וזה דווקא סבבה לסיים עם המאה העשרים הסוף שלו מדהים! וחזק!

yuli c

New member
אמממממ...

נכון זה היה טוב שהם התחילו עם "מחפש תשובה" באמפי... אבל אני לא חושבת ש"המאה העשרים" מתאים לסיום... לסיום צריך משהו יותר רועש.

yuli c

New member
בעיני ג'קי הכי מתאים לסיום...

גם אני חושבת שצריך תמיד לסיים עם שיר רועש...

yuli c

New member
צודק...

למרות שאני בטוחה שהם יסיימו עם "המאה העשרים" אני חושבת שג'קי הכי יפה בסוף ולי לפחות זה עוד לא נמאס...

זה היה מצוייייין שהם שרו את השיריםם

לפי הסדר של הדיסקקקקק..!!! כלל אחד ידעעע מתי הולכים לבוא השירים שהוא אוהבבב.. ואני אהבתי את זהה...!! להתחיל עם מחפש תשובה זה היה פשווווט מצוייייןןן...!! כל כך אהבתיי..!! וגם אחרי ההופעה שהם הביאוו.. לסיים עם המאה העשריםם.. שזה שיר פשוט מהמםםםם וחזקקקק..!! זה היה כל כךךך טווובבב..!!! אבל חבל שההופעה הייתה ביום שבתת.. נאלצתי ללכת באמצע המאה העשרים.. חבלל..
ההופעה הייתה פשוטטטטטט מצויינתת..!! אין לי מילייםםם!!

למעלה