אנשים שקוראים לאחרים בשמות משפחה במקום בשם פרטי

איך אתם מרגישים עם זה?

• אין עם זה שום בעיה

Votes: 1 25.0%
  • מפריע, כי זה מזכיר לי את ימי הצבא. למה אי אפשר לקרוא לאנשים בשם פרטי?

Votes: 3 75.0%
  • זה מה שחשוב כשיש מגיפה עולמית? שאנשים לא קוראים אחד לשני בשם פרטי?

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    4

dory30

Well-known member
נניח שקוראים לכם בשם המשפחה (או למישהו אחר) והאדם המדובר הוא לא פוליטיקאי, שחקן כדורגל וכדומה.

דיברגנט חדש

Well-known member
נניח שקוראים לכם בשם המשפחה (או למישהו אחר) והאדם המדובר הוא לא פוליטיקאי, שחקן כדורגל וכדומה.
לי קראו בתחילית של שם משפחתי ולא היה לי כל בעיה עם זה.
כל עוד זה לא למטרת לעג, אין שום בעיה עם זה.
להפך, לעתים זה מבדל אותך ממישהו עם שם דומה לשלך.

dory30

Well-known member
לי כן. קוראים לי דורי ולא בשם המשפחה שלי או בשמי המלא (אביגדור). אני נוזף באנשים על כך.

dory30

Well-known member
מפריע לי.כי הורים נתנו לילד שם. וכך הם רוצים שיקראו לו.
שוב, אם אומרים "שר האוצר ליברמן" זה עניין אחד אבל אם אומרים תתקשר לבוזגלו זה משהו אחר.

in bal1

Well-known member
שוב, אם אומרים "שר האוצר ליברמן" זה עניין אחד אבל אם אומרים תתקשר לבוזגלו זה משהו אחר.
נכון כי אדם בעל תואר כלשהו הרי תרצה לכבד אותו.הרי לא תקרא לשופט או לרופא בשמם הפרטי.אבל אנשים ללא תארים שיש להם שמות מאד יפים וקוראים להם בשם המשפחה.פחות אוהבת.

דיברגנט חדש

Well-known member
ליברמן נמצא חיובי לקורונה, ימים אחרי שהתחסן במנה רביעית: "מרגיש טוב"

שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן נמצא חיובי לקורונה. בציוץ שכתב בטוויטר ציין: "אני מרגיש טוב ואעבור את הבידוד בימים הקרובים בביתי שבנוקדים". לפני חמישה ימים קיבל ליברמן בן ה-63 את המנה הרביעית של החיסון נגד קורונה. ליברמן מצטרף לשרים עמר בר-לב, יאיר לפיד וזאב אלקין שנמצאו מאומתים לנגיף בשבוע החולף. (מורן אזולאי)

dory30

Well-known member
נכון כי אדם בעל תואר כלשהו הרי תרצה לכבד אותו.הרי לא תקרא לשופט או לרופא בשמם הפרטי.אבל אנשים ללא תארים שיש להם שמות מאד יפים וקוראים להם בשם המשפחה.פחות אוהבת.
אני מעיר לאנשים על הנושא, בדיוק מהסיבות שהזכרת מקודם.

למעלה