אנשים שמבינים בחלומות צלולים לפה

BaloneyGirl

New member
אנשים שמבינים בחלומות צלולים לפה../images/Emo70.gif

היי, קוראים לי הדר ואני בת 14 וחצי
לפני כמה ימים גיליתי את הפורום הזה... והבנתי מה זה חלום צלול... מלפני כמה שנים הכל התחיל ולפעמים יש לי חלומות שאני יודעת שזה חלום שאני חולמת ועושה דברים מושגעים בו... או שדברים שתמיד רציתי לעשות במציאות ולא עשיתי- זה החלומות הכי טובים שיכולים להיות לדעתי
עכשיו יש לי שאלה... אתמול בלילה חלמתי חלום וגיליתי שאני בעצם חולמת (חלום צלול)... ישר חשבתי על לעוף ועפתי קצת (לא גבוה... ולא להרבה זמן) אבל זה לא משנה... כי השאלה שלי היא: איך אפשר להביא בן אדם מסויים לחלום צלול
אתמול ניסיתי לחשוב על הבן אדם המסויים שאני רוצה לראות בחלום (חשבתי בזמן שאני חולמת)... והוא לא בא... יש לכם מושג מה אפשר לעשות שהוא יבוא
האם זה אפשרי בכלל
תודה למי שעונה

Ligal3

New member
היי הדר אז בקשר לשאלה-

דבר ראשון לפי מה שהבנתי מההודעה זה שאת חולמת חלומות צלולים בלי כל השיטות וזה כבר דבר מצוין (הלוואי עליי) חחחחח והתשובה לשאלה שלך היא שאת פשוט צריכה להאמין וממש כמו בקסם להגיד *____* (כאילו השם של הבן אדם) יופיע עכשיו ולהאמין אם זה לא עובד תנסי ללכת נגיד באיזה מקום ונגיד אם את ליד בית תחשבי שבדיוק שתלכי הוא יופיע מעבר לפינה...משהו כזה... בהצלחה!

el kortito

New member
זאת באמת שיטה מעולה

פשוט תגידי לעצמך שהוא חייב להיות בתוך החדר הזה (לכי למקום עם חדר...) ואז כשתפתחי את הדלת הוא יהיה שם עוד שיטה זה לשאול אנשים בחלום איפה הוא....(נשמע מפגר אבל זה עובד)

BaloneyGirl

New member
תודה

כי באמת בחלום אמרתי לעצמי "ברור שהוא לא יבוא" והוא באמת לא בא...

Brusi

New member
את צריכה להאמין בזה בכל הלב

וזה דבר קצת קשה... שיטה שלא ניסיתי, אבל אולי היא תעבוד: לפני השינה תחשבי לעצמך "מושיקו יהיה במטבח, מושיקו יהיה במטבח", במקרה שהאדם שאת מחפשת הוא מושיקו ובמקום שבו את חולמת יש מטבח... לפני השינה פשוט תדמייני אותו שם ותדעי שהוא פשוט חייב להיות שם. לפי מה שאת אומרת, את חולמת חלומות צלולים באקראי... אז כנראה השיטה שלי לא אפקטיבית... אבל אולי זה יעזור לך בחלומות לא צלולים... לאחרונה גיליתי שחלומות עשויים להיות מהנים ביותר אף על פי שאינם צלולים... אבל אולי אם תפקשי במקרה את מושיקו במטבח, תעשי בדיקת חלומות ותשימי לב שאת חולמת... בכל אופן, בהצלחה!!

el kortito

New member
אני מניח שיצא לך בטעות אבל אהבתי...

אני מדבר על זה שאמרת בדיקת חלומות ולא בדיקת מציאות מהיום אני קורא לזה בדיקת חלומות...

למעלה