אנשים... מיקסר...!

WickiD

New member
אנשים... מיקסר...!

אני מחפש מיקסר לא יותר מ4 ערוצים... כל דבר שיכול לעזור יתקבל בברכה.. כל דבר שעולה לכם בראש.. בין אם זה שראיתם באיזה חנות משהו נחמד או בין אם זה שאתן מכירים מישהו שמוכר או כל שיט אחר שעולה לכם בראש... בבקשה...אני חייב את העזרה שלכם..!
 

baduist

New member
חפש מסדרת EURORACK של BEHRINGER

הם יוצאים נורא זול. לדעתי מיקסר של 4 ערוצים יעלה בסביבות ה400 ש"ח. למרות שיותר נפוץ בארץ ה-602A מהסדרה הזאת שכולל 6 ערוצים (4, כששניים סטריאו), ועולה בין 500-600 ש"ח.
 

WickiD

New member
וואלה...ולא תיהיה לי בעיה..

למצוא אותם בחנויות?
 

RC2003

New member
אגב

אני רוצה תוכנת מיקס שאפשר לפתוח פלייבק ולפתוח אקפלה ולשמור את זה ביחד... יש דבר כזה?
 

WickiD

New member
תגידו... אתם ממליצים על...

קומפקט של Gemini ?.. אתם יודעים אם חברה אמינה וציוד סביר?..
 

Romeo Ferrari

New member
אני...

לא ג'ינג'י.... :) ויש לי מגבר, קומפקטדיסק שתיי מגירות, מיקסר, ופאטיפון שלהם. עשיתי מלא מסיבות מוצלחות, ולמרות שזה ציוד מסיבות עשיתי הקלטות בזה והכל הייה מצויין. אני בשלי:)
 

Emc2

New member
שוב שלילי...

אלא אם כן מדובר באירועים משפחתיים וכדומה. הציוד של ג'מיני הוא בהחלט בחירה נבונה ל"מתחילים": איכות סבירה, מחיר מתקבל על הדעת, ואורך חיים מספיק עד שעוברים לשלב הבא. יותר משלוש שנים ציוד לא מחזיק בכל מקרה (כאשר מדובר בציוד להופעות ולא בציוד אולפני) במיוחד לא רוב הדגמים של ג'מיני. כנראה אתה לא שם לב פשוט,אבל אחרי שש שנים הציוד לא מתפקד כמו ביום שקנית אותו. אלא אם כן יש לך איזה שהוא סוד שאתה לא רוצה לגלות לנו :)
 

WickiD

New member
הבנתי אתכם..ערן...

על איזה חברה אתה יותר ממליץ... אבל אתה יודע.. עם מחירים סבירים..אממ..בוא נגיד שאני לא צריך משהו כמו של פיוניר..אבל גם לא משהו זבל... אבל עדיין שיהיה סביר לכיס ולאוזן..??..
 

agnostic

New member
אם כבר ג'מיני...

לא הייתי נוגע לא בקומפקטים ולא בפטיפונים.... מניסיון היו לי .... ושום עלות קנייה לא משתווה להשתוללות או עצירת הדיסק, cue לא מדויק, קפיצות בpitch, בעיות בטעינת דיסקים ועוד כהנה וכהנה ... כשאתה מול דיסקוטק שלם. אני יודע שיש להם מיקסרים נחמדים ( אבל גם כן הייתי הולך על משהו אחר). אני לא ממליץ לך על קיצורי דרך, עדיף לחסוך עוד קצת מאשר להתבאס עוד שנה .( ולדעתי זה נכון לכל תחומי החיים , דברים טובים עולים כסף ). בתחום נגני הדיסק : פיוניר או דנון. בתחום הפטיפונים : טכניקס או ווסטקס תלוי לפי צרכיך.
 

agnostic

New member
טוב , קצת סטיתי מהמטרה העיקרית שלך

אבל מאחר שאני מבין שאתה לא עוסק בזה כרגע בצורה רצינית, עדיף באמת שתחסוך עוד קצת ותקנה קומפקטים טובים שתיהנה מהם, ותפיק מהם את מירב הלימוד ( שכן הנגנים הם רק כלי ). אני כבר לא מדבר על כך שאם בבוא היום תגיע לעבודה במקום רציני, רוב הסיכויים שהציוד שתיתקל בו יהיה ציוד של החברות הללו.
 

Bruce L

New member
אני חייב לציין

שברשותי שני קומפקטים של Pioneer ה-cdj100 ואני לא עוזב אותם בחיים,לא משנה מה הם תמיד שימושיים ומדוייקים. אני גם ראיתי את הקומפקטים של ג'ימיני ואפילו לא חשבתי לקנות אותם בגלל הפשטות שבהם והאי דיוק שבהם. ויש לי גם מיקסר של ג'ימיני שלדעתי הוא כן טוב קניתי אותו ב-1000 ש"ח והוא די מספק וגם טוב.
 

WickiD

New member
הקומפקטים שאמרת של פיוניר..

ה-cdj100 זה החדשים?.. האחרונים שיצאו..לא?
 

WickiD

New member
אהה אני מבין למה התכוונת...

יש כאלו לעמי... פשוט ראיתי את ה1000 החדש...
 

Emc2

New member
אני לא יכול

להמליץ לך על שום דבר כרגע, כי אני לא יודע מה הדרישות שלך ומה אתה מנסה לעשות :) אתה מתכנן להיות די ג'יי חתונות? אתה רוצה לשבת בבית ולשחק עם זה? אתה רוצה להקליט דיסק רימקסים מטורף ולמכור אותה בבסטה בשוק בעשר שקל? :) תסביר לי מה הציפיות שלך ומה המטרות שלך ומה אתה מנסה להשיג ורק אז אוכל לעזור לך
 
למעלה