אנשים מיוחדים להשכרה....

אנשים מיוחדים להשכרה....

אנשים אלו חיים עכשיו,לא בעבר לא בעתיד הבלתי ידוע כחבר שאינו מאיים,מחפשים חוויות חדשות ובלתי מוכרות,הם אוהבים ריבוי משמעויות בדברהים, העכשיו קדוש להם תמיד,והם מודעים דרך קבע לעובדה כי ההווה הוא כל מה שיש להם, לא ממתינים באפסיות לעתיד תאורטי שאולי גם יבוא,הרגעים שבין המעורעות הם הסם שלהם,סיבת קיומם,אם תתבונן בהם באדיקות, תוכל להבחין,אלו אנשים שמקבלים את עצמם ככאלו, מודעים לעובדה שזה כרוך בתכונות אנושיות מסוימות, אין הם מעמידים פנים, משקיפים על העולם כעיניו של ילד,מסוגלים לתפקד ללא קבלה של אישור, בוטים בכנותם, הם מסרבים להיות תלוים או להשלים עם תלותו של הזולת, בד בבד עם כמות עצומה של חיבה אהבה המושפעת קורנת על כל צעד ושעל, זה לא בדמיון,זה ממש אפשרי,החירות מכל התנהגות הרסנית איננה תפיסה בלתי מציאותית.

ophra

New member
יש לך אחד להשכרה...?

אבל כזה
בדיוק כזה.... יום טוב

חושבת מה עדיף

להשכיר, זה נוח.. להשתמש ולהחזיר... או לרכוש, מגביל.. צריך להתארגן, לפנות מקום...

ophra

New member
להתחיל בשכירות.....

בלי התחיבויות לטווח ארוך עם אופציה לרכישה.... אבל יש בעיה מקדמית חיפוש... המושכר.... איפה יש? (שימי לב שאני בכלל לא מדברת על מחיר עדיין. בשלב ראשון הבעיה היא מצאי)

האלי

New member
התשובה

תעלה לך עשרים שקלים. מתבסס על ידע אישי
קונה? שלך, האלי.

האלי

New member
קיבלת !

אבל זה חד פעמי, רק כי תפסת אותי במצב רוח טוב... שלך, האלי.

ophra

New member
אז איפה....????

לא רואה.....
(וזה עוד כשאתה במצב רוח טוב...?)

ophra

New member
בדואר...

שלחתי. מה? לא קיבלת?... עכשיו התמורה....

ophra

New member
עכשיו אתה מתחמק....

אני את החלק שלי בעסקה מילאתי... ואתה?
בוקר טוב!

האלי

New member
מקורות יודעי דבר מוסרים לי

שיתכן מאד שבקרוב תיערך כאן בפורום זה מכירה פומבית של לפחות אכזמפלר אחד מאלו. יחד עם זאת ניתן למצוא לפחות חלקים מאנשים נדירים אלו עמוק עמוק בליבו של כל אחד ואחת. זה מצריך נחישות, אומץ והרבה אהבה. אבל החומרים האלו נמצאים בליבו של כל אדם. שלך באהבה, האלי.

ophra

New member
זה אולי נכון....

אבל לפעמים זה כל-כך עמוק... שגם בחיפוש עמוק ושיטתי אי אפשר להגיע לשם.... בטח אם גם יש כמה דלתות, מנעולים, ודרקונים בדרך... ובקשר לחלק הראשון של התשובה... בשביל זה שווה היה לשלם 20 ש"ח דמי השתתפות
תודיע לי כשהמכירה תתקיים?... מבטיחה להגיע

אתה רואה

אנחנו באמת מכירים שלושים שנה. אמהות תמיד צודקות, ופולניות בכלל. אוריאנה

למעלה