אנשים! מה קורה לכם!

אנשים! מה קורה לכם!

תמיד כולם רושמים הודעות שכולם מגיבים עליהם ורק אני לא!!! ואף פעם לא יצא לי להשתמש בקטע של ה-*עושה פעולה* אוף!!! ויש לי רעיון!!! אולי במקום לשים תמונה כמו שאנחנו נראים עכשיו נשים תמונה שהיינו קטנים זה יהיה סבבה. מה דעתכם?

Iris cream

New member
אני בעד!

כבר כמה זמן שאני שואלת את כולם אם בא להם שאני אפרסם תמונה שלי בת 4 Iri$ Cre@m

Meijen Shaggy

New member
וכבר כמה שמן שאנחנו עונים:

תפרסמי תמונה שלך בת 13! Meijen Shaggy יש לי
קטנה בלב

Iris cream

New member
אני מתכוונת לפרסם

אני רוצה לפרסם פה את התמונה שלי עם מיקי מאוס מהחופש הגדול! הבעיה היא שעדיין לא שלחו לי אותה מאמריקה. ותראו מי שמדבר, אתה אפילו לא מדבר על פירסום תמונה. דרך אגב, מייג´ן, מה השם האמיתי שלך? Iri$ Cre@m

Meijen Shaggy

New member
את לא יודעת מה השם שלי? ../images/Emo15.gif

אני בשוק... נראה לי שכולם יודעים פה שקוראים לי מעין (עם י´ אחת!!). אבל אני שוחט את מי שקורא לי ככה. Meijen Shaggy

לא תמיד!

ךפני כמה מליוני דיונים, אמרת שבמקרים מסוימים, כמו למשל אנשים אחרים שיש להם את השם מעין את אוהב אותו! אבל כשבאים לקרוא לך ככה אתה לא אוהב אותו? זה מאוד מוזר את יודע!

Meijen Shaggy

New member
תעשי לי טובה,

ותקראי את ההודעה שלי שוב. מתי אמרתי שאני שונא את השם מעין?!?! ואני תמיד תמיד מתעצבן כשקוראים לי מעין, לא כדאי לך לנסות... Meijen Shaggy

daniel...

New member
כבר יותר מידי זמן את שואלת

כאילו אם בא לך תפרסמי למי את עושה חשבון? כבר שאלת את זה אולי אלף פעם אז תפרסמי למה לא?

שני~!

New member
תפרסמי תפרסמי תפרסמי!

וגם תמונה שלך שאת בת 13 ואת לא חייבת לחכות דווקא לתמונה עם מיקי ShAnY

לא אבל כולם צריכים לפרסם!!!

כי אחרת זה לא שווה כולם יפרסמו וגם אני יפרסם (טוב לא כולם משהו אחד ואני גם יפרסם)

נו? אייס קרים בבקשה? מישהו?

אוף עד שסרקתי תתמונה עם הסורק המטומטם שלי! שונא אותו! שונא שונא שונא!

שני~!

New member
אייס קרים??????

אני חושבת *או בטוחה* שקוראים לה איריס קרים! ו... אם לא אז איריס ShAnY

Iris cream

New member
אני איריס

וכבר הסברתי מה משמעות השם שלי: Iris cream זה משחק על גלידת האייריש קרים ועל השם שלי, יש אנשים שאומרים איריס קרים, ויש אפילו אנשים שקוראים לי איריס גלידה! (תרגום גרוע לשם שלי נכון?) תקראו לי איריס. וזה איריס קרים, גלידה או כל מיני רק בגלל שאני מתוקה! Iri$ Cre@m ואני רוצה את התמונה שלי עם מיקי!

למעלה