אנשים-להיזהר מספויילרים

t-man

New member
אנשים-להיזהר מספויילרים ../images/Emo18.gif

השבוע-ואם אתם מדברים על רסלמניה תזהרו עם הכותרות,בבקשה לא להרוס לקהילה שלמה את האירוע הגדול ביותר של השנה. אז בבקשה-סמנו ספויילר
בתודה מראש

Madnex

New member
יואו

אני ממש מתאפק לא להיכנס לאתר של wwe, אני מת, חבל על הזמן.

Frostey

New member
A word to the T-man! ../images/Emo13.gif

האם כדאי לי ללכת לבדוק את התוצאות עכשיו,או לחכות עד ליום חמישי,לבוא למפגש ולראות את האירוע כמו בן אדם נורמלי? ודרך אגב,מישהו פה יכול לתת לי את הכתובת ואיך מגיעים מראשל"צ עד לשמה?

takane

New member
תוצאות רסלמניה?

מה התוצאות של רסלמניה(הלוואי שטייקר ניצח ונתן גונס לא בגד בו)?????????????

רסלמניה 19 ../images/Emo58.gif

אנדרטייקר עשה 11:0 ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייש
אנדרטייקר הוא ה

itaikadosi

New member
../images/Emo58.gif תוצאות מלאות... Matt Hardy def. Rey Mysterio - The Undertaker def. A-Train & Big Show Trish Stratus def. Jazz and Victoria to win the Women's Championship Team Angle def. Los Guerreros and Rhyno & Chris Benoit Shawn Michaels def. Chris Jericho Triple H def. Booker T - בעסה!!!! Hulk Hogan def. Mr. McMahon The Rock def. Stone Cold Brock Lesnar def. Kurt Angle

hirshfe

New member
ממ כל הזמן צצות פה בחורות

ברוכה הבאה
בכל מקרה קיין ו-RVD הפסידו לאחר שהדאדיז התחלקו וכל אחד מהם עזר לקבוצה אחרת. מעניין מאוד לאן זה הולך

Madnex

New member
עופר בגללך קראתי את התוצאות,

לא ידעתי שזה ספויילר מה שאתה אומר, תודה רבה.

hirshfe

New member
רוני

כל הטופיק הזה הוא ספויילר אני עונב למשיהי ששאלה שאלה, על תוצאת קרב? אז מה חשבת שיהיה פה? המספרים הזוכים בלוטו?

Madnex

New member
לא,אבל ידעתי

שאתה רושם ספויילר. ד.א אתה ראית את האירוע?

hirshfe

New member
אז להבא

רוני שלא יהיו לך הפתעות. כל תת הודעה בנשוא שמתחיל בספויילר עלולה להכיל ספויילר. ולא לא ראיתי עדיין

רוני לקחת כדורים בבוקר ?

או שזה יותר מידי סוכר ? אתה אומר שלא ידעת שזה ספויילר ואחרי זה אתה ידעת שזה ספויילר, פסיכיאטור טוב מחכה לך.

Beyond Dreaming

New member
מממ בעעע רסלמניה טובה דווקא

מממ מה הקטע ששון מייקלס ניצח את ג'ריקו ? ובוקר טי הפסיד לטריפל? מה לעזאזל זה היה אמרו להיות הפוש הענק של בוקר וג'ריקו לעזאזל, רסלמניה סבירה טובה כך לא משהו.

rshamir

New member
רוני תרגע

כל השרשור הזה הוא ספוילר. ברגע שיש אזהרת ספוילר בראש השרשור, כמו פה למעלה, הרי שכל מה שמשורשר מתחת לזה עשוי/עלול להכיל ספוילר.

Madnex

New member
לא אבל אפשר לכתוב שזה ספויילר,

ברצינות עכשיו אני יודע את התוצאות כי כל פעם מישהו גילה משהו בלי שהוא כתב שזה ספויילר ובסוף לא היה לי כוח אז בדקתי.

hirshfe

New member
רוני לא נמאס!!!

כל הנושא הספציפי הזה הוא ספויילר תפסיק!!
להכנס!!!
להודעות!!!
בנושא!!!
הזה!!!
כי!!!
בנושא!!!
הזה!!!
יש!!!
ספוילרים!!

למעלה