אנשים כנסו שניה

סנוקרמן

New member
אנשים כנסו שניה

תגידו זה או אני או שזה ככה אצל כולם ששנזכרים בילדות בתקופת של גיל 4 5 ככה ואומרים וואי היתי נותן הכל לתקופה הזאת היה ממש כיף לא יודע למה אבל היה כיף תגיבו בבקשה

BloodyRose

New member
ממש לא...

מה היה כייף אז? נכון, אתה בלי דאגות, מצד שני... כל חיי חיכיתי לרגע שאני אהיה בת 16-18, שאני אפספס את זה עכשיו?! נההה....

morethanwords

New member
הייתי מוכנה להישאר בת 17 לנצח....

מצד אחד אני מספיק גדולה ומצד שני לא יותר מדיי גדולה שצריכה להתחיל לדאוג להכל.....

BloodyRose

New member
או כמו שבריאן אדמס אמר את זה

I'm gonna be 18 til I Die​
הוא אומר שם במפורש: "לא רוצה לגדול, לא רואה שום סיבה לכך. גם בהיותי בן 55 - עדיין אהיה בן 18". "זה לא איך שאתה נראה, זה איך שאתה מרגיש". תומכת בכל מילה

Fairy Dust

New member
ת'אמת...

ת'אמת אני כל-כך לא רוצה לחזור לשם...זאת התקופה הכי כואבת שעברתי...ואני כל-כך לא רוצה לחוות אותה שוב... בעיקרון ילדות זה דבר נמד, בלי דאגות, בלי בעיות...אבל לא אצל כולנו זה באמת ככה...אני מאה שממש לא רוצים לחזור לשם...והמבין יבין!! ות'אמת הגיל שלנו {17} גם נחמד, מה לא?!

m.n

New member
חיים שלי...

תסתכלי קדימה לעתיד העתיד שלך יהיה הרבה יותר משמח!!!! חולה עלייך!

Fairy Dust

New member
חיים שלי {כפליים}...

אינשאלה ואת צודקת...) מהפה שלך לאלוהים, לגביי החיים שלי בעתיד!!! חולה עלייך...

m.n

New member
נשמה

בשבילך אני אבקש מאלוהים כל יום... מי אוהב אותך יותר ממני אה אה אה?!?!?!?

chat girl

New member
הדבר הכי כייפי ..

בתקופה הזאת זה שלא הייתי צריכה לחשוב יותר מידי. לא היה בית ספר ובגרויות מעצבנות, לא היו בנים שהייתי צריכה לחשוב עליהם, בכלל זאת תקופה כזאת של תמימות וכל העולם מחליט בשבילך.. זה הדבר הטוב שאני זוכרת מגיל 5...

Heavy Thought

New member
האמת היא, שלא ממש...

כלומר, הגיל נחמד מבחינת הקטע שהראש נקי מדאגות נטו, אבל אני אחת ששואפת לעצמאות ("התפוח לא נופל רחוק מהעץ"), ככה שבכל שנה שעוברת, עולה חיוך על פניי, ואני לא רוצה לחזור.

סנוקרמן

New member
חחחחח אז אני מבין שאני היחיד אה

חשבתי שזה לא קורה רק לי חשבתי שזה ככה אצל כולם כמו ששלמה ארצי שר"בגן העדן של ילדות" חשבתי שלא רק אני מרגיש את ההרגשה הזאת חשבתי שכולם מרגישים את זה טוב אבל לא משנה חבל שאתם לא מרגישים כמוני הפילוסופיה שלי לגיל הזה היא:אין שכל אין דאגות והיתי נותן הכל לחזור לשמה היה כל כך כיף אני לא יודע למה לא עשיתי שום דבר מיוחד אבל היתי חי יום יום והיה ממש אבל ממש כיףףף יוו היתי נותן הכל כדי לחזור לתקופה הזאת

BloodyRose

New member
שלמה ארצי אמר הרבה דברים חכמים

ודווקא למשפט הזה נטפלת?! אגב שלמה ארצי... בשיר "זה מה שנשאר" הוא אומר "האיש שלך שוב הולך לאיבוד".... "שוב" הכוונה שהוא חוזר לימי "גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת"?! כבר כמה ימים השאלה הזו מטרידה אותי...

וואלה ורד

לא חשבתי על זה צריך לשאול אותו זה באמת שורה שבניגוד לרוב השורות שהוא רשם אי פעם - לא התעמקתי בה.. האיש שלך שוב הולך לאיבוד להקה מתוקה שרה על מועקה זה מה שנשאר

למעלה