אנשים כועסים עליי בגלל אלישיב ? - ארוך

restored

New member
אתה מוכיח מה שאמרתי תמיד

הימנים פשוט טיפשים. כמו שהפילו את ביבי ב-99 ובחרו רבין ב-92. יש חלק גדול בתוכם עם יצר עצמי. כנראה מגיע לו לעם הזה להיות עם גלותי לנצח. איזו מדינה יש לנו פה שחלק ממנה בוחר לעבוד ולצחוק על כולם, וכלומניקים פה מצדיקים את זה !! אנימנחש שאתילדייך לא תשלח לצבא, חתיכת אפס.

אני רואה

כי כאשר נגמרות לך המילים היפות אתה מראה את פרצופך המכוער ופוצח בקללות ! ראה את השורה שאתה בעצמך כתבת :אנימנחש שאתילדייך לא תשלח לצבא, חתיכת אפס. זה מעיד עליך עשרות מונים מי ואו מה אתה בסופו של יום ! העובדות המרות עבורך : בנותי שתיהן שירתו שירות מלא בצבא
מריר שכמוך אני בנוסף לשרות הצבאי שלי עוד בתוך שרותי הביטחון זה 23 שנה כעת המשך לכשכש בלשונך ולכנות מגזר שלם פרזיטים ,עלוקות ושאר מילים שאתה כתבתה בדבריך , אתה רק מוכיח כי אתה צבוע בלבד . קשה לך להיות פרקליטו של השטן ?? אך זה אתה עושה כאשר אתה כותב את הברכות הללו על ראשו של יהודי על ערש דווי , הלואי ויתקימו עליך אדם אומלל ו

restored

New member
לא נראה לי שמובן לך המושג פרקליטו של השטן

נסה לחפש את פירושו. כי אני מבטיח לך שלא צריך להיות פרקליטו של השטן בהקשר של אלישיב, מספיק להיות אדם הגון שרואה איך החרדים חיים, את ההקצנה, את הדרת השנים, את שנאת המדינה והחילונים, את ביזוי שהם מביאים על עצמם. אתה בעד זה ? לא מעניין אותי בנותייך, אתה מאחל לי מוות, עדיף שלא אפתח את הפה עליך ובני משפחתך.

אני יודע היטב את הפירוש

ואתה מבצע את תפקידו בנאמנה אינני מאחל לך מוות כפי שכתבתי לך כמה וכמה פעמים , אתה זה שהתחלת עם הקללות שלך כעת השלם עם המהלך שלך אני רק מאחל לך את מה שאתה איחלת לאותו יהודי על ערש דווי נקודה , אם אתה לא מסוגל להתמודד עם זאת זבש"ך אני גם לא פתחתי את פי על בני משפחתך אך אתה כן עשית זאת והכנסת את בנותי למשואה זאת
!! כנראה שהשינאה העבירה אותך על דעתך . אולי תלמד כעת לסכור את פיך מפיק המרגליות

restored

New member
לא איחלתי לו סבל

כנראה אתה ממציא דברים, אני כן חי בשלווה בידיעה שבימים הקרובים ניפטר מאחד כמוהו. מי יודע, אולי זה קצת יחליש את המנהיגות החרדית האשכנזית והם ירשו לילדים שלהם ללמוד גאווה בתעסוקה.

כנראה קשה לך לקבל את

האיחולים שאיחלת לו כעת שב בלול ונסה עוד לייפות את דבריך המבחילים אולי ילך היהודי לבית עולמו אך אתה תיזכר לדראון עולם כאן , זאת הרווחת ביושר במקום אותו יהודי יצמח מנהיג אחר שאולי יקצין את דרכיו לאור הרדיפה כנגד הדת אשר נעשית כאן ואתה חלק ממנה .

restored

New member
הוא יקצין כי הכל מותר

ואתה ששותק תקבל לפרצוף הזועם שלך בגלל שהעדפת להתחסד מאשר לומר את האמת ולהכיר בה. לשקר אין רגליים, אבל כשמתעלמים ממנו הוא מתפשט. צריך להיות חולה במח כדי לא לראות את העוני והבורות שהם חיים בה, ועוד יותר, צריך להיות איש רע כדי לעודד את זה כמוך.

זה שאתה
חומרני

כולם כבר הפנימו מן הסתם הפרצוץ הזועם הופנה כלפי אנשים חומרניים כמוך אשר מוכנים לחיות את הרגע ברדיפה אחר סימן ה$$ אני מוכן להגיע לדרגה הרוחנית שהוא הגיע אבל קשקשן כמוך לא יבין זאת המשך בציקצוקי הלשון שלך בנתיים הקללות שלך רצות חופשי כנראה זאת התרבות המפוארת שלך שאתה רוצה כי יחקו

בנתיים בני תפוצתך ועדתך

מנשקים את זקנו של המרן , מי רץ אחרי הקמעות של הבאבות איש עלוב ומריר שכמוך ? את מי דופקים שרי ש"ס אם לא את המגזר המזרחי שאתה חיי בו עלוב העלובים . המשך ליבב כאן ולהקיא את נשמתך על מקלדתך ,חוץ מקללות ונאצות לא ראיתי מצידך מאומה

restored

New member
אני אשכנזי, לא מזרחי שהממסד קיפח בשנות ה-50

ומרוב תסכול הלך לחרדים שבכלל דופקים אותו. דרך אגב, היה איזה באבא שנרצח לא ? האם לפי קו המחשבה שלך, הוא "קיבל את מה שמגיע לו" ?

אתה רואה איך בני הנפקניות החרדים פונים

לתורת השקר וממצאים דברים.......לעולם לא יצליחו להסתיר את עברם המזוהם....גם אחרי עשרות שנים של חילונות.

restored

New member
לצערי כן

רבנים שמנהיגות עבורם היא התחפרות בבור מפני בני עמם, וזה נקרא דרגה של רוחניות. עצוב.

עצוב מאוד....במיוחד שבני הנפקניות ממשיכים

ומלעיזים בצדקנותם המתחסדת כאילו ששיהם לא כההו ממעשי אימותיהם הנפקניות.

restored

New member
אני רואה שאתה עוסק בציורים יותר מתשובה

בוא תראה לי את המדרגה הרוחנית של אנשים. איך זה מתבטא ?

אתה אשכנזי כמו שכעת צהרי היום המשך לחבור ל
הקללן הראשי של הפורום המראה מי ומה אתה , הוא הרי גיבור התרבות שלך כי הכה בדתיים והצל את המדינה זה המוטו שלך , נכון ? את הוהוא יכולים הייתם להיות המנהיגות באותה פלנטה אחרת . כעת לך תלקק אותו

Womanizer99

New member
אתה אשכנזי?

אחד מהסבות שלך או סבא של סבא שלך באירופה הגדולה היה כנראה יהודי שומר תורה ומצוות. שמאוד היה מצטער לראות שאתה מקלל רב יהודי שלמד תורה בדיוק כמוהו אני חושב שהוא היה מוותר על להוליד את אביך או סבך.

Womanizer99

New member
אמנון לוי טפיל?

אווו, אני יותר מאשמח להשמיע את זה באוזניו. תודה שאמרת את זה, רק אעשה צילום מסך ואעביר אליו. (החרדים הפרנסה שלו זה נכון, אבל הוא טפיל? חח)

למעלה