אנשים יקרים!

a 90s Noah

New member
אנשים יקרים!

כמה זמן לא הייתי פה..התגעגעתי! אתמול הייתי בפורים בקיבוץ, היה מעולה! איך היה אצלכם?

טיפקסית

New member
היה מעולה

למרות שלא נשארתי עד הסוף כי הייתי עייפה אחרי בייביסטר של האחייניות שלי. נשארתי עד 2:20 בערך ובזמן שהייתי היה פשוט מעולה! למרות שקפאתי מקור כי הייתי רק עם בגד גוף,בוא נגיד ככה כשהגעתי הביתה בקושי הרגשתי את הרגליים שלי מרוב שהן היו קפואות. אבל עכשיו הכל טוב. היה אחלה פורים "פורים הודי עברון 2009" ללא ספק אחד הטובים בעשור של שנות האלפיים

אמנם לא הייתי בקיבוץ שלי../images/Emo3.gif

אבל הייתי במסיבת קיבוץ בעין חרוד מאוחד ככה שזה גם נחשב.. הכניסה חינם, אלכוהול חינם, מלא קיבוצניקים חתיכים, תאילנדים הזויים... גשם בדיוק כשחם יותר מדי, גם קרטיבים ואוכל
היה כיף=) חברות שלי נשפכו אז חזרנו ב3 אחרת הייתי נשארת שם עוד הרבה..

Nipiy

New member
ההיגיון ביגור דומה מאוד לזה שבצבא..

1. ההיגיון נעצר בש.ג 2. ש.ג עם נשק למרות שהקיבוץ פרוץ 360 מעלות ועם דרכי גישה הרבה יותר נוחות. 3. הם חושבים שהם יצליחו לחנך אותי 4. חדר אוכל שלא היה מבייש אף חדר אוכל צבאי 3. מתים שם אנשים לפני גיל 40

MsUnderstood

New member
מי מת פה לפני גיל 40?

חוץ מפיגוע וזה... החד"א פה סבבה,לא כמו שהיית בתיכון בקשר לשער של הקיבוץ אתה צודק...חחחח

יותר מזה../images/Emo70.gif

לא הלכתי למסיבה, היינו עייפים והלכנו לישון
גם ככה אנחנו לא טיפוסים של מסיבות ואם היינו באים זה רק לביקור סמלי.

shahf

New member
הייתי עסוק בלהיות מצונן למוות בבית :(

ותורנות לול בבוקר למחרת...

a 90s Noah

New member
אין על פורים בקיבוץ.

קומבינציה של אלכוהול חינם, מוזיקה משנות העליה לקיבוץ, וזקנים שיכורים מהרפת/כל-בל/לול/מים/נוי/חדר אוכל שמתעייפים ב-1 בלילה ואז נשארים רק צעירים... אחד הדברים, וההופעות היו קורעות מצחוק.

ohadpoz

New member
נכון...

אין על פורים בקיבוץ. אני לא הייתי הולך על מוזיקה משנות העליה לקיבוץ. אך בהחלט מוזיקה טובה. ובהחלט תחרות התחפושות בהחלט קורעת מצחוק. סתכלו מה היה בשנה שעברה אצלינו. http://www.youtube.com/watch?v=1YgpceVJVBE תהנו. ספרו מה דעתכם.

a 90s Noah

New member
היום הייתי בשדות ים

אני מתחיל לעבוד בקייטרינג ב"על הים"..

ohadpoz

New member
תתכונן כמו שאמורים...

ללילות בלי שינה.!~ מאיפה אתה ?

למעלה