אנשים יקרים בוקר טוב
דחוף!!!

קרמבו 112

New member
אנשים יקרים בוקר טוב ../images/Emo140.gifדחוף!!!

אני זקוקה לעזרתכם בכל מה שתוכלו לסייע בעדי אני מודה מראש מקרב לב
אני מרגישה לאחרונה שאני נמצאת במצב נפשי רעוע להזכירכם בני הוא אובחן כילד ADHD והמתח בבית לאחרונה עצום וזה משפיע עליי מאוד, ועל הילדים מרגישה שאני זקוקה נואשות לעזרה ולא כל כך יודעת למי לפנות ואיך לעשות? אני חברת קופת חולים מכבי והייתי מעוניינת להיות מטופלת דרכם מפאת חוסר תקציב אם מישהו מכיר מרכז לבריאות הנפש שעובד עם מכבי או פסיכולוג/ית טובה להמליץ לי אני אודה מאוד המשך יום נעים

קרמבו 112

New member
מישהו מכיר גם קבוצת תמיכה להורים לילדים

עם בעיות של ADHD ? באזור ת"א אני אשמח לדעת מאוד מאוד זקוקה נואשות לעזרה כלשהי

doris12

New member
קבוצות תמיכה/הדרכת הורים

במכבי נאות אפקה יש מישהי מדהימה בשם שולה שעושה הדרכת הורים לילדי ADHD אנחנו היינו מאוד מרוצים. זה לא בשלוב הילדים בהצלחה- דוריס

שלום קרמבו

כמה קבוצות של 'עוצמה' לילדים ולהורים נפתחות בסביבות ספטמבר. אני יודעת על איזור ת"א, ראשון וראש העין, אם תרצי שלחי לי מסר ואעביר לך פרטים.

O F D

New member
אישה יקרה קבלי עזרתי

ישנו מכון להפרעות קשב ורכוז של מכבי ברחוב השרון 7 בהרצליה, שם מאבחנת פסיכיאטרית ילדים שעורכת מבדק באמצעות ראיון להורה לחוד, לילד לחוד וכן מבחן טובה כל המבדקים הללו משוקללים לכדי הערכה ואבחון האם הילד סובל מהפרעת קשב ADD או לחלופיו ADHD , שכחתי לציין שגם דורשים מילוי שאלון ע"י המורה בביה"ס שמשוקלל גם כן באבחנה הסופית, הטפול במכבי הוא כמובן חינם אין כסף, לרוב במקרים כאלו ממליצים על טפול באמצעות רטלין למשך מס' שעות שהילד בביה"ס או קונצרטה שזו תרופה שעובדת למשך 12 שעות. אני מקווה שעזרתי לך במשהו תודה O F D

למעלה