אנשים טובים-

rastotman

New member
כמה שיותר-

העניין הוא שעכשיו התקשרתי למכורה (אני מרגישה ממש אמיצה על זה שעשיתי את זה) וחוץ מזה שניראה לי ממש בילתי אפשרי להגיע לשם בלי רישיון, טיול של שעה עולה אצלם תישעים שקל לבנאדם- וזה יוצא ממש יקר אתם יכולים לעודד אותי?
.

rastotman

New member
כל מה שיש בו סוסים

(ועדיף גם תחבורה ציבורית בסביבה)
.

rastotman

New member
ביגור יש רק שיעורים

-תודה בכל מיקרה, המיספרי טלפון גורמים לי להרגיש כאילו זה בכל זאת יכול לעבוד
.

rastotman

New member
אנשים טובים-

לחברה שלי יש יומהולדת מחר והיא רוצה לצאת לרכב, מישהו יודע כמה יעלה לכל אחד מאיתנו לצאת איתה לאחד הטיולי סוסים שיש ליד בית אורן, ומתי זה פתוח? (אמצע שבוע, חופשים וכאלה--)? או שפשוט תתנו לי את הטלפון שלהם אם יש למישהו מכם רוב תודות
.

krin88

New member
מזל טוב לחברה שלך!! אבל....

ממה ששמעתי על בית האורן המקום לא הכי נחמד בעולם....... אמא שלי עשתה שם טיול פעם ואמרה שהסוסים לא מוחזקים בתנאים טובים ולא נראים טוב... יש את חוות מכורה בכרם מה"רל שהוא איך שהוא באותו איזור ולדעתי יותר נחמד שם... מה שתבחר! :)

rastotman

New member
איפה?

*מבולבלת* כרם מהרל? אם הם פתוחים לטיול קצר מחר במחיר סביר אין לי בעיה אני רק צריכה מספר טלפון של איזשהי חווה (וקצת הסברים איך להגיע לכרם הזה)
.

krin88

New member
נראה לי

שזה בערך המחיר המקובל..... כאילו שיעור רכיבה עולה בסביבות ה75 שקלים אז טיול בכלל... שוב זו החלטה שלך...

אמממ

אם אתה רוצה תיכנס לאתר שלי : www.dehara.up.co.il יש לי שם רשימת חוות מכל הארץ..... אני לא יודעת באיזה יש טיולים אבל יש שם תטלפונים של החוות אז תתקשר לשאול.... מקווה שעזרתי....

למעלה