אנשיםםםם לקרוא!!!

אושרה1

New member
אנשיםםםם לקרוא!!!

בס"ד תיקנו לי את המחשב~!!!!!!! אני חוזרת וב-ג-ד-ו-ל!!!! אז מה איתכם?? תוכלו לעדכן אותי מה בדיוק קורה כאן? למה רשום "צ'אט 5" מז"א??. ומזה הגמד והענק? והמשחק של ליאור? וכמובן! מי בא למפגש אם תוכלי להגיד לי אני אודה מאוד(ואני לא מתכוונת שכל אחד יקשום אם הוא בא או לא-פשוט תרשמו לי בכלליות על מי אתם יודעים שבא)[ תודה אוהבת המוןןןןן וחוזרת אושרה

tamarhp

New member
מזל"ט!!!!

בצ'אט - כמה אנשים נמצאים כרגע. הגמד והענק - מתחילים ביום שלישי לשחק הגמד והענק תחפשי בעמודים האחרונים הסבר. המשחק של ליאור - כנ"ל הוא כבר נגמר. המפגש - יש שירשור שכתוב הכל פה למטה..

r3fl3ct10n

New member
ברוכות החוזרות

ומשהו קטן זה של הצ'אט הוא מראה כמה אנשים היו הכי הרבה בצ'אט לא כמה נמצאים עכשיו

tamarhp

New member
לא..

זה מראה כמה יש בצ'אט - רק שהוא לא מדוייק ככה זה גם בצ'אט עצמו - לפעמים אנחנו 3 בחדר, וברשימת החדרים כתוב שאנחנו 7... זה משתנה מדי פעם.

אושרה1

New member
רשום 5 ואין אפח'דדדד ואין לי

בס"ד כח להסתכל בשירשורים בגלל זה שאלתי אז אם תוכלו לענות בבקשה אושרה

mgirl

New member
אושרה!

מזל"ט (מטוס זעיר ללא טייס, אלא מה) על המסך המתוקן/חדש/לכי תדעי... בכולופן, נדבר על המפגש כשאני אהיה בבית (עכשיו אני בנווה צוף) וברוכה השבה!

mgirl

New member
התקשרת?

אני בנווה צוף ולפעמים אין פה קליטה ולפעמים יש... ב10 ככה אני אהיה באוטו אז תוכלי להתקשר אם בא לך... יו אני רוצה הבייתה!

tamarhp

New member
אם את כבר פה..

רציתי לדעת איך את מגיעה למפגש: אולי גליה ומתן יבואו באוטובוס לחדרה ומשם יבואו איתנו ואם את באה לחדרה - אז צריך לתאם, שלא נברח לכם. ואם אף אחד לא בא לחדרה והשלישיה באים למפגש - אולי אפשר לתפוס טרמפ. ואם מתן לא בא, ואת מגיעה מעפולה - אולי גליה תגיע אליך, או משו. קיצר, רציתי לברר פרטים אחרונים כי מחר בבוקר אני לא אהיה בבית... והתקשרתי פעמיים!

אושרה1

New member
מיכל אני חייבת לדבר איתך!!!

בס"ד זה לגבי המפגש וזה דחוף!! אני היום הולכת למג'רסה אז שאני אחזור אני אנסה לתפוס אותך. את באה להרקדה או לריח מנטה?? אושרה

shadow dancer

New member
ברוכות השבות!../images/Emo24.gif

בס"ד אל תראו תסרט "נראה אותך תופס אותי"(-נראה לי....) הוא לא מצחיק!

אנושושים ובעיקר תמר!

תקשיבו, אני יכולה בעיקרון לבוא למפגש, אבל מיכל ואלישבע אמרו שיהיה לי משעמם ושלא כדא לי כי הכי גדול פה זה בן 13, אז מה אני יעשה? לבוא או לא?

בעיקרון -

בכיף תבואי, אבל באמת ישעמם לך... את גם בקושי מכירה אנשים! אבל תמר מוסרת שאת מוזמנת להדבק אליה!

נצל"ש...

ד"ש מקרן - היא באור עקיבא, אולי היא תפגושש את גילת עוד מעט..

למעלה