אנשושים..שב"ש לכולכם

אנשושים..שב"ש לכולכם

טייגרוני החדר פעיל ואתמול היה גדוש עד 3 כמעט.. חסרת לנו מאד.... אור שמח שהחלטת להשאר... חיוכיתה את מסטולי לא לפרק מחשבים זה רק לאגים!!! ג´וי ....בסוף בקצב הזה תצאי מאיתנו גאונית מחשב ילד אחח איזה ילד זה .. לאקי תן לנו פיפיפיפירסומות פיתה עם חומוס קיי קיי...האיש ימין או שמאל??? יעל...כל מילה תיהיה קטנה קטנה מדי..אבל
לרוב את יודעת לגרום שרון28...וסיפורי הכלבה ושלי יותר יפה!!!!!!!!!! נשמת אישה...אחלה ראש! בלו שחסר לנו מאד אתמול.....יונית ברכות ליום הולדת.... מאי מאי בביקור חטוף..אחלה ביקור ... אהובה ...שעשתה לנו קורס מזורז למונחי הסייברון כולכם כל מי שהיה שם אחלה ערב זה היה שרק נדע ערבים כאלו

טאי מאן

אל תתרשם ממני כ"כ מהר אני צרה צרורה
תשאל את אבא שלי.... תודה על קבלת הפנים החמה ועל זה שהעפת אותי בכזאת חינניות שלך ילד קטן

y@el

New member
והיה שם... טאי אחד ש.....

סיפר לנו וידוי... המממממממממממממ......... והצחיק לנו עד דמעות

blue love

New member
שבת שלום אח...

ביקור חטוף של זוג חברים ללא הודעה מוקדמת..(חייבים לעשות למצבים כאלה סוף פעם..)...
מנעו ממני לצחוק ולהנות אתכם כאן.. אבל אני מאושר בשבילכם..
blue

אהובה.א

New member
ואני חיכיתי לך , בלו

חיפשתי אותך לשיעור מעשי... אבל לא היית שם.. תשאל אפילו את טאיוש ויעל... שאלתי כל הזמן איפה אתה. מקווה לראותך בפעם הבאה.. ומבטיחה איזה סייברון קטן... להשלמת השיעור התיאורטי.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שבת שלום לכולם.... יותר נכון , שבוע מקסים לכולםםםםםםםם אוהבת אתכם אהובה

זה מה שאתה חושב ..

הכלבה שלי .. בלונדינית מצויה .. ממש אורלי וינרמן .. יפיפיה .. ממש קסומה ... בלונדינית עם גוונים של חום בתלתלים .. והיא ... היא הכי הכי הכי בעולם .. והיא שלי .. רק שלי מכולם .. חברה הנה לפניכם התמונה שלה .. בבקשה תשפטו אתם .. למי הכלבה הכי מדהימה .. { מי שבוחר אותי .. סוף שבוע זוגי באחד מבתי המלון באילת .. }

למעלה