אנפה

aa100

New member
אנפה

אני צריך לדעת דחוף איזה מנוע אני צריך לשים לאנפה 25 או 46 תעזרו זה דחוף.............

toolyr

New member
אמיר, מה קורה עם הסירטון של הקטנה?

צילמתם היום בכלל?

MOTTI ROCHLITZ

New member
תשובות..

1. מה דחוף כל כך? אתה הולך לעשות טיסות לילה? 2. מנוע 25 יספיק לטיסן זה (מתוך ניסיון). 3. מנוע 46 כמובן, אבל אז רצוי מאוד לחזק את מרכז הכנף (כנף פרופילים) בעזרת בד פיברגלס. 4. מנוע 40 הכי מומלץ. מוטי.

aa100

New member
עוד משהו

תראו אני לא רוצה לקנות לכל טיסן מנוע, רוב הטיסנים הם עם מנוע 46 אז בגלל זה אני שואל.

rubber duck

New member
כמה מילים על אנפה

מנוע 46 יהיה מעולה עבורו השאלה היא היאזה מנוע 46 os 46 fx אמנם חזק מאד אבל דופק את הטיסן מבחינת מרכז כובד שהופך לקדמי מאד איזון הטיסן עם משקולות בזנב אמנם ופתר את בעיית מרכז הכובד אבל יוצר טיסן אנרצילי מידי לעומת זאת os46la הוא המנוע האידאלי מבחינת משקל וכוח הוא מאזן את הטיסן טבעית ושומר על תכונות הטיסה האופטימליות שלו מנוע נוסף שהוא עוד יותר טוב משניהם הוא ה os 32 sx אלא שמנוע זה יקר ולא מיובא לארץ בצורה שוטפת שרון

hifly

New member
מה דחוףך באנפה??? חיי אדם תלוים

בזה? וץ מזה אנפה 25 בטח מתאים לה מנוע 25 אותו הדבר עם האנפה 46.....יש בכלל אנפה כזו?.

שים עליו מנוע 40LA יש לי אנפה

ועם המנוע הזה אני משתמש וזה מעולה לטיסן הטיסן עדיין עושה לופין רולים והכל .. לגבי 46FX זה גדול מאוד כשאבא שלי התחיל להטיס הוא שם עליה את המנוע הזה וזה היה חזק מידי אין בוא צרך כי האנפה היא לא טיסן גדול ..

boazwebb

New member
מה עם OS 32 SX?????

לפי נתונים המנוע הזה - 32 SX מצוייד במשקל ובמידות של ה-25FX והספק של 1.2BHP שכמעט מתקרב ל 40FX ... עזבו שניה נתוני עלות $$ - האם זה יהיה מנוע מתאים לטיסן? לדעתי יהיה כח לזוז קצת יותר
ומשקל שיתן מרכז כובד מצויין.

rubber duck

New member
מניסיון אישי מנוע מדהים

חזק מאד - לדעתי חזק יותר מה 40fx אמין בצורה מדהימה וקל מאד לתחזוקה והמשקל : קללללללל פשוט תענוג המחיר אכן יקר שרון

hifly

New member
ממתי מנוים אלו חזקים?

32,36,46 וכו??? מנועי 120,180,200,270 ומעלה הם ח ז ק י ם!!!
ואני רציני

Ekrembo

New member
כשאתה שם מנוע כזה על טיסן כזה...

אתה מטיס מנוע לא טיסן.

hifly

New member
לא בסוף לא יצא לנו לצלם היום

היה מזג אויר כל כך טוב שלא הפסקנו להטיס

aa100

New member
לא הבנתם

אתם לא הבנתם אותי אני התכוונתי שאני לא רוצה לקנות מנוע לכל טיסן ובגלל זה אמרו לשים את ה46 אז אני מתייעץ אם אפשר לשים אותו או לא ?

aa100

New member
ועוד משהו

איזה מערכת עדיף לקנות פוטאבה 6סופר או rd6000 ואם כבר אז אולי rd 8000 מה יותר עדיף לטיסנים ולדאונים{לא למסוקים}? ולגבי מחירים: פוטאבה 6 סופר :1500 rd6000:1350 rd8000:1750 האם אלו מחירים טובים או שיש בפחות?

SaRgE

New member
בעיקרון אתה יכול...

אבל אני ממש לא מציע לך להשתמש ב46 המנוע האידיאלי לאנפה זה 40. לשיקול דעתך..

hifly

New member
אם לא תיקנה מנוע לכל טיסן

במיקרה ויש לך יותר מאחד אז מה תעשה?? תעביר אותו מטיסן לטיסן??כל שבת?? אין ברירה בסוף תצטרך לקנות

למעלה