אני שמח

אני שמח

שהצלחתי להכנס סוף סוף לפורום לדעתי מוזיקת הדאנס הרסה את המוזיקה החסידית.

למה הרסה ?

זה עוד סגנון של מוזיקה, מי שלא אוהב אותה יכול להסתפק בדיסקים בסגנון הישן והאוטנתי... זה שיש דאנס במוזיקה החסידית זה לא אומר שאין יותר את הסגנונות הישנים והאהובים.

נכון..

אומנם היא לא מוזיקה איכותית כל כך, אך אם יש כאלה שאוהבים אותה סבבה, למה מוזיקת הפופ של פריד וורדיגר כשרה יותר מהדאנס???

נכון ומדוייק

אינני מבין מה ההתנפלות הגדולה על מוסיקה בקצב הדאנס וכדומה. לפני שנים רבות כשהיה רק מצעד הזמירות של ר' ישראל קצובר בקול ישראל ואז גם עדיין לא היו כל שירי הדאנס הללו אך היו כל מיני "גיורים" שמעתי ראיון שהוא ערך עם המלחין ר' ראובן סירוטקין ושאל אותו בראיון "מהו שיר חסידי בעיניך?" ותשובתו היתה "שיר שחסידים שרים". חושבני שצודק ר' ראובן ותשובתו מאז מתאימה גם לזמנינו אנו. וזה בדיוק מה שכתב קודמי בתגובתו שהרי מה ההבדל בין מוסיקת הפופ והרוק שעושים ה''ה פריד וורדיגר לבין מוסיקת דאנס? אשר על כן "שיר שחסידים שרים" הוא שיר חסידי ולא משנה מקצבו ואין לפסול שיר כזה או אחר כל עוד מילותיו לקוחות ממקורותינו. אנצל הזדמנות זאת בתגובה הראשונה שכותב כאן ואציין כי לטעמי יש פגם בשיריו ושירתו של ר' אהרן רזאל שפשוט חותך את ההברות במילות השירים. רבים דווקא אוהבים את שיריו ואולם לאוזני הם צורמים מאוד. ומי שלא שם לב לכך שישים לב ויווכח בדברים. כאמור לעיל אינני פוסל אף שיר שמילותיו ממקורותינו אך במקרה שציינתי אני מוצא טעם לפגם ואשמח לשמוע דעות המשתתפים בנושא זה.

asaf2000

New member
זה לא המוסיקה זו התרבות

"תרבות אנשיפ חטאים". סגנון הדאנס וטראנס מזוהה עם תהליך של הפקרות בציבור החילוני, טראנס מזוהה ישר עם גואה ועם סמים ועם "מסיבות טראנסים", המוזיקה הזאת גורמת לאנשים לפרוק יצרים אפלים מתוכם, אני לא יודע איך זה עובד אבל זו עובדה, כמו שמוזיקה חסידית מעוררת לתשובה ולשמחה כך מוזיקת טראנס מעוררת יצרי טומאה, למרות שזה יפה, זה לא שזה סגנון לא יפה, אבל תראה איך שרוקדים לצלילי שיר ישן בחתונה ואז שמים שיר בסגנון דאנס עכשווי, הווליום עולה, הריקוד הופך למשהו אחר, זה נראה אחרת, קשה להסביר.

בדיוק הגבתי להודעתך בהודעה אחרת

בנושא והפניתיך לתגובתי זאת. אינני מסכים עם דבריך. תרבות חטאים תלויה בבני האדם ואם בני האדם ששומעים ושרים שירים אלה הם לא אנשים שמטרתם לפרוק יצרים אפלים כדבריך הרי שאין רע בשמיעת מוסיקה זאת. לטעמי בכל אופן.

p p p o o o

New member
למשל...

את השיר "סימן טוב" ניתן לשמוע בגירסת הטראנס החדשה והמדהימה!!!! של הדי ג'יי של המועדונים הטוב ביותר - עופר ניסים.

p p p o o o

New member
אבל...

הגירסא החדשה של "סימן טוב" היא מדהימה וטובה ביותר זהו טראנס מצוין שנוצר בידי טובי הדי ג'יים במועדונים - עופר ניסים הכוסוןןן

למעלה